Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KATA TEAM - Cicibanke
KATA TEAM - Ml. učenice
KATA TEAM - Učenice
KATA TEAM - Ml. kadetkinje
KATA TEAM - Cicibanke
429
0
KK KIK (KK KIK)
94
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
429
0
KK KIK (KK KIK)
116
0
ALFA TEAM (ALFA)
94
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
459
0
KK KIK (KK KIK)
460
0
ĐURĐEVAC CICIBANKE (DURDEVA)
456
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
116
0
ALFA TEAM (ALFA)
94
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
459
0
KK KIK (KK KIK)
456
0
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
116
0
ALFA TEAM (ALFA)
459
0
KK KIK (KK KIK)
456
0
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
460
0
ĐURĐEVAC CICIBANKE (DURDEVA)
Medalists
1. ALFA TEAM, ALFA
2. KK KIK, KK KIK
3. KK KIK, KK KIK
3. ŠKK TIGAR 1, Tigar Sisak
KATA TEAM - Ml. učenice
223
0
MLADOST IVANIĆ GRAD (KGB)
430
0
KK KIK (KK KIK)
2
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
461
0
MU BRCKOVLJANI (BRCKO)
223
0
MLADOST IVANIĆ GRAD (KGB)
2
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
Medalists
1. MLADOST IVANIĆ GRAD, Mladost
2. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. KK KIK, KK KIK
3. MU BRCKOVLJANI, KK Brckovljani
KATA TEAM - Učenice
417
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
3
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
1
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
161
0
EKIPA ČRNOMELJ 1 (ČRNO)
417
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
1
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
Medalists
1. OMEGA KATA TIM, OMEGA
2. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. EKIPA ČRNOMELJ 1, ČRNOMELJ
KATA TEAM - Ml. kadetkinje
211
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
164
0
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
117
ALFA TEAM (ALFA)
211
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
117
0
ALFA TEAM (ALFA)
Medalists
1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. ALFA TEAM, ALFA
3. ŠKK TIGAR 1, Tigar Sisak
3. ----