Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice - ekipno
Kumite - Učenice -32
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
236
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
236
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
186
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
210
ANA KARADŽA (GROBNIK)
573
0
ANA LUJIĆ (0354451)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
481
MIA RUDMAN (KRK CRO)
61
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
413
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
236
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
210
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
413
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
201
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET