Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -OPEN
Kumite - Kadeti -OPEN
344
LEON GOLJAK (10.DAN)
344
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
256
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
256
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
642
0
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
256
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
681
0
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
247
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
445
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
344
LEON GOLJAK (10.DAN)
262
LEO MARKOVIĆ (KGB)
642
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
1
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
110
MARKO ZAGOREC (KTC KŽ)
260
JAKOV RUKAVINA (KGB)
55
ANTONIO STIPANOVIĆ (KRK CRO)
439
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
420
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
638
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
189
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
305
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
111
MARTIN KOPILOVIC (KTC KŽ)
256
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
247
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
445
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
344
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
262
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
642
0
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
1
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
110
0
MARKO ZAGOREC (KTC KŽ)
260
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
55
0
ANTONIO STIPANOVIĆ (KRK CRO)
439
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
420
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
638
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
189
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
305
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
111
0
MARTIN KOPILOVIC (KTC KŽ)
256
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
445
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
642
0
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
1
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
260
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
439
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
189
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
305
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
445
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
642
0
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
260
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
189
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
445
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
260
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
55
ANTONIO STIPANOVIĆ (KRK CRO)
439
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
55
0
ANTONIO STIPANOVIĆ (KRK CRO)
189
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
439
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. JAKOV RUKAVINA, Mladost
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA