Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
9. Krk Kup 2017
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽA/LETO
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Juniorke -OPEN
263
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
484
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
120
0
LAURA FUČIK (DELTA)
421
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
263
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
558
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
19
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
549
ANAMARIA RULA (KA 1969)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
529
0
LEA ŽUPAN (FORUM)
491
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
421
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
549
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
529
0
LEA ŽUPAN (FORUM)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
Dobitniki medalj
1. PETRA NUIĆ, KK Zanshin Split
2. TEA OSTOJIĆ, Kastav
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA