Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bijeljina Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Dječaci 14 god
KUMITE-Djevojčice 14 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori U-21
KUMITE-Seniorke U-21
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Dječaci 11 god -30
Kumite - Dječaci 11 god -35
Kumite - Dječaci 11 god -40
Kumite - Dječaci 11 god -45
Kumite - Dječaci 11 god +45
Kumite - Dječaci 11 god -30
357
0
NEVEN GOLIJAN (GLASSO)
8
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
8
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
403
0
SERGEJ CIMBALJEVIĆ (KSHN)
357
0
NEVEN GOLIJAN (GLASSO)
180
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
8
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
697
0
MILO OBRADOVIĆ (AS)
227
0
LEON MICEK (GLOBUS)
403
0
SERGEJ CIMBALJEVIĆ (KSHN)
431
0
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
683
0
MATIJA SABIĆ (AS)
356
0
ĐORĐE ĐERIĆ (GLASSO)
402
0
MARKO BRNADA (KSHN)
89
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
685
0
NIKOLA ZELENOVIĆ BLAGOJEVIĆ (AS)
230
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
577
0
OGNJEN BJELAJAC (OML)
335
STEVAN DRAPIĆ (TREB)
180
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
8
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
403
0
SERGEJ CIMBALJEVIĆ (KSHN)
431
0
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
402
0
MARKO BRNADA (KSHN)
685
0
NIKOLA ZELENOVIĆ BLAGOJEVIĆ (AS)
230
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
335
0
STEVAN DRAPIĆ (TREB)
180
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
403
0
SERGEJ CIMBALJEVIĆ (KSHN)
402
0
MARKO BRNADA (KSHN)
230
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
180
0
MUHAMED MURTIĆ (KKBIHAĆ)
402
0
MARKO BRNADA (KSHN)
685
0
NIKOLA ZELENOVIĆ BLAGOJEVIĆ (AS)
356
0
ĐORĐE ĐERIĆ (GLASSO)
230
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
685
0
NIKOLA ZELENOVIĆ BLAGOJEVIĆ (AS)
Medalists
1. MARKO BRNADA, Karate Savez Herceg Novi
2. MUHAMED MURTIĆ, KK BIHAĆ
3. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. NIKOLA ZELENOVIĆ BLAGOJEVIĆ, SAMPIONI