Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
KUMITE-Cicibani
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
3
0
0
0
2.
NIDAL HELAC
KBV GRBAVICA
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
2
2
0
0
0
3.
JURE VEROVIĆ
OKIT
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
2
0
0
0
4.
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA
OKIT
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
2
0
0
0
5.
ROKO ŽUPANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
2
0
0
0
6.
KENAN ĆUŠIĆ
KK/Nera/Mostar
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
2
1
0
0
0
7.
VIKTOR KVESIĆ
Široki Brijeg
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
2
1
0
0
0
8.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
2
0
0
0
0
9.
LOVRE KURAN
KK SOKOL
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
2
0
0
0
0
10.
DUJE ŠUNJIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
1
0
0
0
0
11.
IVANO ŠIMIČIĆ
KK Zanshin Split
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
1
0
0
0
0
12.
LOVRE VUČAK
KK "OSVIT"
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
1
0
0
0
0
13.
PETAR ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibanke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
NEJLA HELAC
KBV GRBAVICA
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
3
3
0
0
0
2.
JELENA LAZAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KUMITE-CIC-Ž-26 (PA2)
1
1
0
0
0
3.
GABRIJELA BURIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
2
1
0
0
0
4.
VOLAREVIĆ EVA
KK Knez Domagoj Metković
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
2
1
0
0
0
5.
LORETA KARAČIĆ
KK Zanshin Split
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
2
0
0
0
0
6.
NALA ŠIŠKOV
KK Zanshin Split
KUMITE-CIC-Ž-26 (PA2)
1
0
0
0
0
7.
NATALI BAJAN
OKIT
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
1
0
0
0
0
KUMITE-Ml. učenici
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MIHAEL HRKAĆ
Široki Brijeg
MUČ-M-30 (A2)
3
3
0
0
0
2.
NIDAL HELAC
KBV GRBAVICA
MUČ-M-26 (A1)
3
3
0
0
0
3.
DOMINIK KLEPO
DALMACIJA
MUČ-M-38 (A4)
2
2
0
0
0
4.
IVANO BEADER
DALMACIJA
MUČ-M-34 (A3)
2
2
0
0
0
5.
VALENTINO SLIŠKOVIĆ
Široki Brijeg
MUČ-M+38 (A5)
2
2
0
0
0
6.
NIKO MARJANOVIĆ
OKIT
MUČ-M-34 (A3)
3
2
0
0
0
7.
SLAVEN MILOŠEVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-M-34 (A3)
3
2
0
0
0
8.
ANTE RADOŠ
KK Zanshin Split
MUČ-M-30 (A2)
2
1
0
0
0
9.
BORNA KASALO
KK SOKOL
MUČ-M-26 (A1)
2
1
0
0
0
10.
BRUNO NIŽIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-26 (A1)
2
1
0
0
0
11.
DAVID SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MUČ-M-30 (A2)
2
1
0
0
0
12.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-26 (A1)
2
1
0
0
0
13.
JOSIP ČUBRIĆ
OKIT
MUČ-M+38 (A5)
2
1
0
0
0
14.
JURE ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-38 (A4)
2
1
0
0
0
15.
JURE VICKOV
KK Zanshin Split
MUČ-M+38 (A5)
2
1
0
0
0
16.
ROKO RONČEVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-M-38 (A4)
2
1
0
0
0
17.
DEAN KNEŽIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-26 (A1)
2
0
0
0
0
18.
NIKO BEBIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M-34 (A3)
2
0
0
0
0
19.
TINO TORIĆ
Zvonimir Zadar
MUČ-M-30 (A2)
2
0
0
0
0
20.
DUJE STANČIĆ
KK "OSVIT"
MUČ-M+38 (A5)
1
0
0
0
0
21.
DUJE ŽDERIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-M+38 (A5)
1
0
0
0
0
22.
GAL GRGAS-TUCILO
KK "OSVIT"
MUČ-M-38 (A4)
1
0
0
0
0
23.
JURE KARAMATIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M-30 (A2)
1
0
0
0
0
24.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M-38 (A4)
1
0
0
0
0
25.
MATEJ KLJUSURIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-34 (A3)
1
0
0
0
0
26.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
MUČ-M-34 (A3)
1
0
0
0
0
27.
TONI SVIRČIĆ
ŠIBENIK
MUČ-M-26 (A1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Ml. učenice
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ANTEA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-28 (B1)
4
4
0
0
0
2.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-36 (B3)
3
3
0
0
0
3.
MARE MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-32 (B2)
3
3
0
0
0
4.
IVA GLUIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-32 (B2)
3
2
0
0
0
5.
SARA TUCAKOVIĆ
KNIN
MUČ-Ž-28 (B1)
3
2
0
0
0
6.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-36 (B3)
3
2
0
0
0
7.
ANTONIJA KNEZOVIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MUČ-Ž-28 (B1)
2
1
0
0
0
8.
ELA ADŽAGA
OKIT
MUČ-Ž-28 (B1)
2
1
0
0
0
9.
FRANKA MIĆIN
OKIT
MUČ-Ž-28 (B1)
2
1
0
0
0
10.
IVA MARIĆ
Široki Brijeg
MUČ-Ž-32 (B2)
2
1
0
0
0
11.
MARIJA IVANKOVIĆ
Široki Brijeg
MUČ-Ž-36 (B3)
2
1
0
0
0
12.
NEJLA HELAC
KBV GRBAVICA
MUČ-Ž-32 (B2)
2
1
0
0
0
13.
PAULINA ŽULJIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-32 (B2)
2
1
0
0
0
14.
TARA JUKIĆ
OKIT
MUČ-Ž-36 (B3)
2
1
0
0
0
15.
MARČELINA KUVAČIĆ
KK Zanshin Split
MUČ-Ž-32 (B2)
3
1
0
0
0
16.
TEODORA ANTIĆ
KK "OSVIT"
MUČ-Ž-28 (B1)
3
1
0
0
0
17.
ANDREA RENJE
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-36 (B3)
2
0
0
0
0
18.
MARICA BOŠNJAK
KK SOKOL
MUČ-Ž-28 (B1)
2
0
0
0
0
19.
MARTA MIKELIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž-36 (B3)
2
0
0
0
0
20.
ANJA ŠKORIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MUČ-Ž-28 (B1)
1
0
0
0
0
21.
ERIKA VASILJ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-28 (B1)
1
0
0
0
0
22.
MIA PAŠKALJ
KNIN
MUČ-Ž-32 (B2)
1
0
0
0
0
23.
PETRA LOVRIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MUČ-Ž-32 (B2)
1
0
0
0
0
24.
ZARA PERIŠA
ŠIBENIK
MUČ-Ž-32 (B2)
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ANTE ZOVKO
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
UČ-M-38 (C3)
4
4
0
0
0
2.
LUKA DURBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-M+46 (C6)
3
3
0
0
0
3.
DAVID SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
UČ-M-30 (C1)
2
2
0
0
0
4.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-46 (C5)
2
2
0
0
0
5.
MIHAEL EBERHART
KNIN
UČ-M-34 (C2)
2
2
0
0
0
6.
DANE JURIČIĆ
CROHERC
UČ-M-42 (C4)
1
1
0
0
0
7.
DOMINIK KLEPO
DALMACIJA
UČ-M-38 (C3)
3
2
0
0
0
8.
IVAN TARLE
DALMACIJA
UČ-M-38 (C3)
3
2
0
0
0
9.
MATEJ ZELJKO
Široki Brijeg
UČ-M-46 (C5)
3
2
0
0
0
10.
TOMO SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
UČ-M-34 (C2)
3
2
0
0
0
11.
TOMO KOLOBARIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
UČ-M+46 (C6)
3
2
0
0
0
12.
ANDRIJA MRĐEN
"B"Biograd
UČ-M-34 (C2)
2
1
0
0
0
13.
ANTE MIŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
UČ-M+46 (C6)
2
1
0
0
0
14.
ANTE LEONTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M+46 (C6)
2
1
0
0
0
15.
DARIO TURK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-M-46 (C5)
2
1
0
0
0
16.
MIHAEL MILIČEVIĆ
CROHERC
UČ-M-42 (C4)
2
1
0
0
0
17.
MISLAV ČOVIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
UČ-M-38 (C3)
2
1
0
0
0
18.
STIPE VLASTELICA
KK SOKOL
UČ-M-42 (C4)
2
1
0
0
0
19.
TONI GULAM
OKIT
UČ-M-46 (C5)
2
1
0
0
0
20.
IVAN BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-38 (C3)
3
1
0
0
0
21.
NIKOLA VUKMAN
OKIT
UČ-M-38 (C3)
3
1
0
0
0
22.
BRUNO MIJATOVIĆ
DRNIŠ
UČ-M+46 (C6)
2
0
0
0
0
23.
IVAN DEAK
KK Zanshin Split
UČ-M-46 (C5)
2
0
0
0
0
24.
MARINO BONAČIĆ
DALMACIJA
UČ-M+46 (C6)
2
0
0
0
0
25.
NOA BAJAN
OKIT
UČ-M-34 (C2)
2
0
0
0
0
26.
ROKO RONČEVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-M-38 (C3)
2
0
0
0
0
27.
DENIS TOSUNI
KK SOKOL
UČ-M-30 (C1)
1
0
0
0
0
28.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
UČ-M-34 (C2)
1
0
0
0
0
29.
JAKOV NALETILIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
UČ-M-38 (C3)
1
0
0
0
0
30.
JOSIP ĆERLEK
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-30 (C1)
1
0
0
0
0
31.
MATE SLADOLJEV
OKIT
UČ-M-42 (C4)
1
0
0
0
0
32.
NINO VOLAREVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-38 (C3)
1
0
0
0
0
33.
ŠIME ORLOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-M-46 (C5)
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LAURA ZELENIKA
Hercegovina-Zagreb
UČ-Ž-36 (D2)
4
4
0
0
0
2.
ANA GALIĆ
CROHERC
UČ-Ž-40 (D3)
3
3
0
0
0
3.
MARE MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž-32 (D1)
3
3
0
0
0
4.
ELENA MARIĆ
Široki Brijeg
UČ-Ž-44 (D4)
2
2
0
0
0
5.
EMA BOJČIĆ
KK/Nera/Mostar
UČ-Ž+44 (D5)
2
2
0
0
0
6.
KARMEN ŠURIJA
OKIT
UČ-Ž-36 (D2)
4
3
0
0
0
7.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-36 (D2)
4
3
0
0
0
8.
LAURA BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-36 (D2)
4
3
0
0
0
9.
ANTEA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž-32 (D1)
3
2
0
0
0
10.
ANTONIA JURLIN
DALMACIJA
UČ-Ž-40 (D3)
3
2
0
0
0
11.
ANJA POKRAJAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-32 (D1)
3
2
0
0
0
12.
EMA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-32 (D1)
3
2
0
0
0
13.
KATJA JERKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-40 (D3)
3
2
0
0
0
14.
NORA JUKIĆ
OKIT
UČ-Ž-36 (D2)
4
2
0
0
0
15.
DORA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž+44 (D5)
2
1
0
0
0
16.
HANNA VOLAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-40 (D3)
2
1
0
0
0
17.
JASMINA MEVIĆ
"B"Biograd
UČ-Ž-36 (D2)
2
1
0
0
0
18.
EMMA BUHOVAC
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-Ž-40 (D3)
3
1
0
0
0
19.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
UČ-Ž-36 (D2)
3
1
0
0
0
20.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
UČ-Ž-32 (D1)
2
0
0
0
0
21.
JOSIPA CIGIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-40 (D3)
2
0
0
0
0
22.
KLARA LAKOŠ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
UČ-Ž-36 (D2)
2
0
0
0
0
23.
MARIJA MARIĆ
KK Posušje
UČ-Ž-36 (D2)
2
0
0
0
0
24.
MARIJA MIKULIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
UČ-Ž-32 (D1)
2
0
0
0
0
25.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-44 (D4)
1
0
0
0
0
26.
EVA ŽUANIĆ
KK SOKOL
UČ-Ž+44 (D5)
1
0
0
0
0
27.
IVA GAŠPAR
KNIN
UČ-Ž-40 (D3)
1
0
0
0
0
28.
IVANA ČAMBER
KK Posušje
UČ-Ž-32 (D1)
1
0
0
0
0
29.
JOVANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
UČ-Ž+44 (D5)
1
0
0
0
0
30.
LANA MACURA
KK Zanshin Split
UČ-Ž-36 (D2)
1
0
0
0
0
31.
LAURA ŠAROLIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-36 (D2)
1
0
0
0
0
32.
LUANA BOŽAC
OKIT
UČ-Ž-36 (D2)
1
0
0
0
0
33.
LUCIJA PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-44 (D4)
1
0
0
0
0
34.
LUCIJA PLEĆAS ( LULU )
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-32 (D1)
1
0
0
0
0
35.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-40 (D3)
1
0
0
0
0
36.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-36 (D2)
1
0
0
0
0
37.
TAMARA ČURČIĆ
KK Zanshin Split
UČ-Ž-36 (D2)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
KARLO RAMLJAK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-36 (E1)
3
3
0
0
0
2.
MILE MATIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-52 (E5)
3
3
0
0
0
3.
DOMAGOJ SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-M+57 (E7)
2
2
0
0
0
4.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-M-45 (E3)
2
2
0
0
0
5.
STIPE MIJATOVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M-48 (E4)
2
2
0
0
0
6.
LUKA VIDOJEVIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M-57 (E6)
1
1
0
0
0
7.
MIHAEL EBERHART
KNIN
MKAD-M-41 (E2)
1
1
0
0
0
8.
BRUNO ŠUTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-M-52 (E5)
3
2
0
0
0
9.
LEON BUHIĆ
OKIT
MKAD-M+57 (E7)
3
2
0
0
0
10.
LUKA DURBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-M-52 (E5)
3
2
0
0
0
11.
LUKA RADIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M+57 (E7)
3
2
0
0
0
12.
ANTE ZOVKO
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-M-36 (E1)
2
1
0
0
0
13.
BORIS VICULIN JURIĆ
KK SOKOL
MKAD-M-52 (E5)
2
1
0
0
0
14.
DUJE THEO SAVIĆ
OKIT
MKAD-M+57 (E7)
2
1
0
0
0
15.
MATEO OŽEGOVIĆ
DRNIŠ
MKAD-M-48 (E4)
2
1
0
0
0
16.
TOMO SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-M-36 (E1)
2
1
0
0
0
17.
ANTONIO DAVID MARKIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-M-52 (E5)
2
0
0
0
0
18.
BAKIR GOLOŠ
KK/Nera/Mostar
MKAD-M-52 (E5)
2
0
0
0
0
19.
NIKOLA MIKULIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
MKAD-M-36 (E1)
2
0
0
0
0
20.
SEMIN BOJČIĆ
KK/Nera/Mostar
MKAD-M+57 (E7)
2
0
0
0
0
21.
ADAM ILIĆ
TIGAR KNIN
MKAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
0
22.
IVAN KONFORTA
KNIN
MKAD-M-48 (E4)
1
0
0
0
0
23.
JAKOV MRĐEN
"B"Biograd
MKAD-M-45 (E3)
1
0
0
0
0
24.
LUKA DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M-36 (E1)
1
0
0
0
0
25.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
MKAD-M-52 (E5)
1
0
0
0
0
26.
MATEJ SESAR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-M-45 (E3)
1
0
0
0
0
27.
MILAN MIKULIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-M-41 (E2)
1
0
0
0
0
28.
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ
KK SOKOL
MKAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
0
29.
ROKO GRADAC
PORTO TOLERO
MKAD-M-57 (E6)
1
0
0
0
0
30.
SILVIO KAVELJ
PORTO TOLERO
MKAD-M-48 (E4)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LANA LOZOVINA
DALMACIJA
MKAD-Ž+55 (F5)
3
3
0
0
0
2.
NIKA BEŠLIJA
DALMACIJA
MKAD-Ž-40 (F1)
3
3
0
0
0
3.
ANAMARIJA JUKICA
DRNIŠ
MKAD-Ž-50 (F3)
2
2
0
0
0
4.
LAURA ĆULUM
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž-55 (F4)
2
2
0
0
0
5.
KARLA PEZIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž-45 (F2)
1
1
0
0
0
6.
LUCIJA UTOVAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž+55 (F5)
4
3
0
0
0
7.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž-40 (F1)
3
2
0
0
0
8.
NINA ELPEZA
DALMACIJA
MKAD-Ž+55 (F5)
3
2
0
0
0
9.
BARBARA KOLOBARIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MKAD-Ž-40 (F1)
2
1
0
0
0
10.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž+55 (F5)
2
1
0
0
0
11.
ILDA LULIĆ
KK/Nera/Mostar
MKAD-Ž+55 (F5)
2
1
0
0
0
12.
IVA LASIĆ
Hercegovina-Zagreb
MKAD-Ž-50 (F3)
2
1
0
0
0
13.
KIARA ŠARIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
MKAD-Ž+55 (F5)
2
1
0
0
0
14.
MAJA JOVIĆ
KK SOKOL
MKAD-Ž-50 (F3)
2
1
0
0
0
15.
MARIJA TUCAKOVIĆ
KNIN
MKAD-Ž-45 (F2)
2
1
0
0
0
16.
ZORANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
MKAD-Ž+55 (F5)
3
1
0
0
0
17.
ANA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MKAD-Ž+55 (F5)
2
0
0
0
0
18.
KATJA JERKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž-40 (F1)
2
0
0
0
0
19.
GITA PELICARIĆ
"B"Biograd
MKAD-Ž+55 (F5)
1
0
0
0
0
20.
ISKRA BRČIĆ-IGIĆ
"B"Biograd
MKAD-Ž+55 (F5)
1
0
0
0
0
21.
IVANA RADOŠ
KK Zanshin Split
MKAD-Ž-50 (F3)
1
0
0
0
0
22.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
MKAD-Ž-40 (F1)
1
0
0
0
0
23.
LARA BAČIĆ
DRNIŠ
MKAD-Ž-45 (F2)
1
0
0
0
0
24.
LAURA RADIĆ
Brač
MKAD-Ž-50 (F3)
1
0
0
0
0
25.
MARTA KERUM
KK Galeb
MKAD-Ž-55 (F4)
1
0
0
0
0
26.
PAULA PAVIĆ
KK SOKOL
MKAD-Ž+55 (F5)
1
0
0
0
0
27.
PETRA MILIČEVIĆ
KNIN
MKAD-Ž-55 (F4)
1
0
0
0
0
28.
TONKA BERIŠA
KK JADRAN
MKAD-Ž-40 (F1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MATEO MITROVIĆ
"B"Biograd
KAD-M-52 (G1)
2
2
0
0
0
2.
TONĆI GRUBŠIĆ
KK JADRAN
KAD-M-70 (G4)
2
2
0
0
0
3.
ANTE IVAKOVIC
DALMACIJA
KAD-M+70 (G5)
1
1
0
0
0
4.
LUKA STOŠIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-M-63 (G3)
1
1
0
0
0
5.
NARDO VLADIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-M-57 (G2)
1
1
0
0
0
6.
MILE MATIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-M-52 (G1)
2
1
0
0
0
7.
PETAR GAVRANOVIĆ
KK JADRAN
KAD-M-70 (G4)
2
1
0
0
0
8.
ANTE MUSIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-M-52 (G1)
1
0
0
0
0
9.
ANTE KRSTIČEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KAD-M-70 (G4)
1
0
0
0
0
10.
DAVID ZORIČIĆ
ŠIBENIK
KAD-M-63 (G3)
1
0
0
0
0
11.
FRANO DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
KAD-M-70 (G4)
1
0
0
0
0
12.
IVAN MATIJEVIĆ
Hercegovina-Zagreb
KAD-M-57 (G2)
1
0
0
0
0
13.
IVICA GRUBIŠIĆ
DALMACIJA
KAD-M+70 (G5)
1
0
0
0
0
14.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
KAD-M-52 (G1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LANA LOZOVINA
DALMACIJA
KAD-Ž+54 (H3)
3
3
0
0
0
2.
LANA LOLITA IVAKOVIĆ
DALMACIJA
KAD-Ž-54 (H2)
3
3
0
0
0
3.
MILANA VUKMIROVIĆ
TIGAR KNIN
KAD-Ž-47 (H1)
2
2
0
0
0
4.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54 (H2)
4
3
0
0
0
5.
ANAMARIA MARŠIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54 (H3)
4
3
0
0
0
6.
IVA VUČIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KAD-Ž-54 (H2)
3
2
0
0
0
7.
LUCIJA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-Ž+54 (H3)
3
2
0
0
0
8.
TINA GRKOVIĆ
DALMACIJA
KAD-Ž+54 (H3)
3
2
0
0
0
9.
ANAMARIJA JUKICA
DRNIŠ
KAD-Ž-54 (H2)
2
1
0
0
0
10.
DOMINA BABIĆ
KK JADRAN
KAD-Ž+54 (H3)
2
1
0
0
0
11.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54 (H2)
2
1
0
0
0
12.
LINA ŠUTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KAD-Ž+54 (H3)
3
1
0
0
0
13.
SARA ĐUKIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KAD-Ž+54 (H3)
3
1
0
0
0
14.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54 (H2)
2
0
0
0
0
15.
ANTEA GLAVAŠ
Brač
KAD-Ž-54 (H2)
2
0
0
0
0
16.
ANDREA BILAVER
"Forum"
KAD-Ž+54 (H3)
1
0
0
0
0
17.
KIARA ŠARIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KAD-Ž+54 (H3)
1
0
0
0
0
18.
KLARA IVANKOVIĆ
Hercegovina-Zagreb
KAD-Ž+54 (H3)
1
0
0
0
0
19.
LAURA ĆULUM
KARATE KLUB METKOVIĆ
KAD-Ž-54 (H2)
1
0
0
0
0
20.
LAURA KLEPICA
TIGAR KNIN
KAD-Ž-54 (H2)
1
0
0
0
0
21.
MATEA BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KAD-Ž+54 (H3)
1
0
0
0
0
22.
PETRA KLJUSURIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KAD-Ž-47 (H1)
1
0
0
0
0
23.
RUŽICA HRKAĆ
Hercegovina-Zagreb
KAD-Ž-47 (H1)
1
0
0
0
0
24.
ZORANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
KAD-Ž+54 (H3)
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
IMRAN POZDER
KBV GRBAVICA
JUN-M-61 (J2)
1
1
0
0
0
2.
PETAR BOROVAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
JUN-M-76 (J4)
1
1
0
0
0
3.
DAVID ZORIČIĆ
ŠIBENIK
JUN-M-61 (J2)
1
0
0
0
0
4.
ROKO MARČINA
Velebit
JUN-M-76 (J4)
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LUCIJA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
JUN-Ž+59 (L4)
3
3
0
0
0
2.
PETRA ZELJKO
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JUN-Ž-53 (L2)
2
2
0
0
0
3.
BRUNA CVITANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
JUN-Ž-59 (L3)
1
1
0
0
0
4.
ANAMARIA SKOKO
Hercegovina-Zagreb
JUN-Ž-53 (L2)
2
1
0
0
0
5.
KARLA STRAŽIČIĆ
PORTO TOLERO
JUN-Ž+59 (L4)
2
1
0
0
0
6.
MARIJA KORDUŠIĆ
Hercegovina-Zagreb
JUN-Ž+59 (L4)
2
1
0
0
0
7.
NIKOLINA SOLDO
Široki Brijeg
JUN-Ž-53 (L2)
2
1
0
0
0
8.
STEFANI KREŠIĆ
KK DO - Tuzla
JUN-Ž+59 (L4)
2
0
0
0
0
9.
DOMINA PAVLOVIĆ
KK JADRAN
JUN-Ž+59 (L4)
1
0
0
0
0
10.
IVA VUČIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
JUN-Ž-53 (L2)
1
0
0
0
0
11.
LAURA KLEPICA
TIGAR KNIN
JUN-Ž-53 (L2)
1
0
0
0
0
12.
MARIJETA LUKŠIĆ
"B"Biograd
JUN-Ž-59 (L3)
1
0
0
0
0
KUMITE - Mlađi seniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
IMRAN POZDER
KBV GRBAVICA
KUMITE-MSEN-M-67 (MS3)
1
1
0
0
0
2.
MATEO PERIŠIĆ
DRNIŠ
KUMITE-MSEN-M-67 (MS3)
1
0
0
0
0
KUMITE - Mlađe seniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
PETRA ČATLAK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-MSEN-Ž-61 (MS6)
1
1
0
0
0
2.
PETRA MITROVIĆ
"B"Biograd
KUMITE-MSEN-Ž-68 (MS8)
1
1
0
0
0
3.
BRUNA CVITANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-MSEN-Ž-61 (MS6)
1
0
0
0
0
4.
MARTA DULIBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-MSEN-Ž-68 (MS8)
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
No records to display.
KUMITE-Seniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MARTA DULIBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-SEN-Ž-68 (S9)
1
1
0
0
0
2.
PETRA ČATLAK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
SEN-Ž-Open (SO2)
1
1
0
0
0
3.
ANTONIA RUPIĆ
KK SOKOL
KUMITE-SEN-Ž+68 (S10), SEN-Ž-Open (SO2)
2
1
0
0
0
4.
BRUNA CVITANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-SEN-Ž-61 (S8), SEN-Ž-Open (SO2)
1
0
0
0
0
5.
PETRA MITROVIĆ
"B"Biograd
KUMITE-SEN-Ž-68 (S9)
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
6.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
3
6.
7.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
8.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
9.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
11.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
KUMITE-Ml. učenici, KUMITE-Ml. učenice
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
3
0
1
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
2
1
2.
3.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
2
0
2
3.
4.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
4.
5.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
2
0
5.
6.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
3
6.
7.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
9.
KNIN
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
12.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
13.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
14.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
16.
Zvonimir Zadar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
2
2
1
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
1
2.
3.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
2
1
0
3.
4.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
2
5
4.
5.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
1
1
0
5.
6.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
KNIN
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
9.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
2
2
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
1
2
10.
11.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
1
11.
12.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
0
2
12.
13.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
14.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
15.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
16.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
17.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
13.
18.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
19.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
20.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
3
1
1
1.
2.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
2
1
1
2.
3.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
0
3.
4.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
2
4.
5.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
1
4
1
5.
6.
KNIN
0
1.
0
1.
0
1
2
1
6.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
1
5
7.
8.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
14.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
15.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
16.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
17.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
18.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
19.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
3
2
0
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
1
2
2.
3.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
2
6.
7.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
11.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
0
0
2
10.
12.
"Forum"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
1
0
1
2.
3.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
6.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
8.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
9.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
10.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
12.
KK DO - Tuzla
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
KUMITE - Mlađi seniori, KUMITE - Mlađe seniorke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
1
2
0
1.
2.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
4.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
KK DO - Tuzla
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
2.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
0
1
0
2.
3.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
1
0
2.
4.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
4.
Total
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
1.
0
1.
0
14
8
6
1.
2.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
8
4
5
2.
3.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
1.
0
1.
0
5
3
10
3.
4.
KBV GRBAVICA
0
1.
0
1.
0
5
0
1
4.
5.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
4
6
4
5.
6.
Široki Brijeg
0
1.
0
1.
0
3
2
3
6.
7.
KNIN
0
1.
0
1.
0
2
3
1
7.
8.
DRNIŠ
0
1.
0
1.
0
2
2
4
8.
9.
"B"Biograd
0
1.
0
1.
0
2
2
2
9.
10.
CROHERC
0
1.
0
1.
0
2
1
0
10.
11.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
1
4
9
11.
12.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
1
4
2
12.
13.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
3
2
13.
14.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
1
1
1
14.
15.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
1
0
1
15.
16.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
1
0
1
15.
17.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
3
1
17.
18.
OKIT
0
1.
0
1.
0
0
2
9
18.
19.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
2
6
19.
20.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
2
1
20.
21.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
1
0
21.
22.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
23.
KK "OSVIT"
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
24.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
1
22.
25.
"Forum"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
25.
26.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
25.
27.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
25.
28.
KK DO - Tuzla
0
1.
0
1.
0
0
0
0
25.
29.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
0
25.
30.
Zvonimir Zadar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
25.