Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađe seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
82
0
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
80
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
101
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
82
0
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
80
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
50
0
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ (ŠI 1066)
248
0
DAVID PAPONJA (CROHEC)
111
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
101
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
80
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
50
0
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ (ŠI 1066)
111
0
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
101
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
50
0
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ (ŠI 1066)
111
0
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
248
0
DAVID PAPONJA (CROHEC)
Medalists
1. IVAN MIHOVIL MAGLIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani
3. OLIVER JOVIĆ, "B"Biograd
3. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ, "B"Biograd
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
100
0
NOA BRICA (METAL)
12
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
4
0
LEON VUDRAG (AT05101)
259
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
100
0
NOA BRICA (METAL)
259
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
Medalists
1. NOA BRICA, Metal - Jurdani
2. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
3. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. LEON VUDRAG, KK "OSVIT"
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
99
0
FILIP KOMARAC (METAL)
177
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
110
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
122
0
NIKO MARJANOVIĆ (OKIT)
99
0
FILIP KOMARAC (METAL)
122
0
NIKO MARJANOVIĆ (OKIT)
Medalists
1. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
2. NIKO MARJANOVIĆ, OKIT
3. FILIP VLAIĆ, DRNIŠ
3. LOVRE VUČAK, KK "OSVIT"
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
302
0
IVANO ŠIMIČIĆ (KK ZANS)
45
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
Medalists
1. ANTE KALEB, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVANO ŠIMIČIĆ, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
182
0
JOSIP BARISIC (DRNIS)
200
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
70
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
182
0
JOSIP BARISIC (DRNIS)
200
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
131
NOA MILAKOVIĆ (OKIT)
180
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
70
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
200
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
131
0
NOA MILAKOVIĆ (OKIT)
180
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
70
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
180
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
131
NOA MILAKOVIĆ (OKIT)
Medalists
1. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ
3. LOVRE DRAŠKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. NOA MILAKOVIĆ, OKIT