Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađe seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Učenice -32 (D1)
52
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
289
0
ANTONIJA HERCEG (1)
267
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
134
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
52
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
267
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. ELA ADŽAGA, OKIT
Kumite - Učenice -36 (D2)
112
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
285
0
MIA PAŠKALJ (1)
112
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
55
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
285
MIA PAŠKALJ (1)
125
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
54
MARE MILETA (ŠI 1066)
55
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
285
0
MIA PAŠKALJ (1)
125
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
54
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
55
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
54
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
125
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. KARMEN ŠURIJA, OKIT
Kumite - Učenice -40 (D3)
231
0
ANA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
269
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
135
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
269
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
135
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
Medalists
1. LAURA BEBIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. LANA PLAZIBAT, DALMACIJA
3. ANA MIHALJEVIĆ, DRNIŠ
3. ----
Kumite - Učenice -44 (D4)
189
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
291
0
IVONA ŽABIĆ (1)
Medalists
1. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
2. IVONA ŽABIĆ, KNIN
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice +44 (D5)
105
KATJA GULIN (ŠI 1066)
105
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
133
0
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
117
DORA GALOV (METKOVI)
235
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
120
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
105
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
117
0
DORA GALOV (METKOVI)
235
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
120
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
117
0
DORA GALOV (METKOVI)
235
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
120
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
Medalists
1. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. KATJA GULIN, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NERA GRLJUŠIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ