Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 1. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Y. Boys -26 (A1)
Kumite - Y. Boys -30 (A2)
Kumite - Y. Boys -34 (A3)
Kumite - Y. Boys -38 (A4)
Kumite - Y. Boys +38 (A5)
Kumite - Y. Boys -26 (A1)
191
0
NIKICA MARKOTIĆ (PORTO)
501
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
584
0
ALEM ADILI (OKIT)
618
0
MATEJ ŠEGO (CROHEC)
43
0
FRANKO BRUČIĆ (ŠI 1066)
619
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
682
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
501
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
584
0
ALEM ADILI (OKIT)
619
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
682
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
584
0
ALEM ADILI (OKIT)
619
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
Medalists
1. ALEM ADILI, OKIT
2. LUKA GRBAVAC, CROHERC
3. DUJE PETKOVIĆ, Bibinje
3. LUKA STRPIĆ, "B"Biograd
Kumite - Y. Boys -30 (A2)
621
0
MATEJ RASPUDIĆ (CROHEC)
613
0
BORNA BOŽIĆ (KK ZANS)
338
ANTEJ ŽAJA (KKSOLIN)
187
0
MARTIN KRSTIČEVIĆ (PORTO)
261
0
NIKOLA KURTOVIĆ (DRNIS)
144
DUJE RADOVČIĆ (ŠI 1066)
305
0
LOVRE PRSKALO (PORTO)
252
0
JOSIP SKELIN (DRNIS)
222
IVAN KNEZOVIĆ (KKGALEB)
124
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
400
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
621
0
MATEJ RASPUDIĆ (CROHEC)
338
0
ANTEJ ŽAJA (KKSOLIN)
261
0
NIKOLA KURTOVIĆ (DRNIS)
144
0
DUJE RADOVČIĆ (ŠI 1066)
252
0
JOSIP SKELIN (DRNIS)
222
0
IVAN KNEZOVIĆ (KKGALEB)
124
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
400
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
621
0
MATEJ RASPUDIĆ (CROHEC)
144
0
DUJE RADOVČIĆ (ŠI 1066)
222
0
IVAN KNEZOVIĆ (KKGALEB)
400
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
621
0
MATEJ RASPUDIĆ (CROHEC)
400
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
Medalists
1. MATEJ RASPUDIĆ, CROHERC
2. IVAN KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. DUJE RADOVČIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. IVAN KNEZOVIĆ, KK Galeb
Kumite - Y. Boys -34 (A3)
585
0
LUKA MANDIĆ (OKIT)
401
0
JOZO MASLAĆ (METKOVI)
487
0
BARTOL JUGOV (ŠI 1066)
670
0
LUKA BARIŠIĆ (KKKDM)
44
0
DAVID DANILOVIĆ (ŠI 1066)
354
0
PAVE BARADA (KK ZANS)
48
ŠIME LUŠA (ŠI 1066)
258
0
MARKO MIKELIĆ (DRNIS)
404
0
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
42
0
IVAN LAŠKARIN (ŠI 1066)
464
0
PAOLO JERONČIĆ (DAL)
362
0
NEO DOVGAN MAJICA (ŠI 1066)
363
0
LUKA BULUM (KKKDM)
263
ANTE TEPIĆ (ŠI 1066)
585
0
LUKA MANDIĆ (OKIT)
670
0
LUKA BARIŠIĆ (KKKDM)
44
0
DAVID DANILOVIĆ (ŠI 1066)
48
0
ŠIME LUŠA (ŠI 1066)
404
0
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
464
0
PAOLO JERONČIĆ (DAL)
362
0
NEO DOVGAN MAJICA (ŠI 1066)
263
0
ANTE TEPIĆ (ŠI 1066)
585
0
LUKA MANDIĆ (OKIT)
44
0
DAVID DANILOVIĆ (ŠI 1066)
404
0
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
263
0
ANTE TEPIĆ (ŠI 1066)
585
0
LUKA MANDIĆ (OKIT)
404
0
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
Medalists
1. GABRIJEL TURUDIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. LUKA MANDIĆ, OKIT
3. ANTE TEPIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DAVID DANILOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Y. Boys -38 (A4)
251
0
JOSIP ĐEKA (DRNIS)
479
0
NIKOLA FISTONIĆ (DAL)
70
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
344
ROBERTO KRSTIĆ (ZRINSKI)
140
LUKA MANDIĆ (ŠI 1066)
615
0
HRVOJE DVORNIK (KK ZANS)
465
0
PATRIK LEVAČIĆ (DAL)
47
TONI SVIRČIĆ (ŠI 1066)
345
PATRIK BOHM (ZRINSKI)
407
FILIP PRUSAC (METKOVI)
479
0
NIKOLA FISTONIĆ (DAL)
70
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
344
0
ROBERTO KRSTIĆ (ZRINSKI)
140
0
LUKA MANDIĆ (ŠI 1066)
465
0
PATRIK LEVAČIĆ (DAL)
47
0
TONI SVIRČIĆ (ŠI 1066)
345
0
PATRIK BOHM (ZRINSKI)
407
0
FILIP PRUSAC (METKOVI)
70
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
344
0
ROBERTO KRSTIĆ (ZRINSKI)
465
0
PATRIK LEVAČIĆ (DAL)
407
0
FILIP PRUSAC (METKOVI)
70
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
465
0
PATRIK LEVAČIĆ (DAL)
Medalists
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. PATRIK LEVAČIĆ, DALMACIJA
3. ROBERTO KRSTIĆ, ZRINSKI
3. FILIP PRUSAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Y. Boys +38 (A5)
586
0
VITO PERKOVIĆ (OKIT)
243
0
KARLO MANDALINIĆ (KKGALEB)
587
0
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
69
0
MARKO BULAT (ŠI 1066)
588
0
VITO ZAFRON (OKIT)
88
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
463
0
DAVID BARBIR (DAL)
302
0
DUJE DEMO (FIGHT)
586
0
VITO PERKOVIĆ (OKIT)
69
0
MARKO BULAT (ŠI 1066)
588
0
VITO ZAFRON (OKIT)
302
0
DUJE DEMO (FIGHT)
69
0
MARKO BULAT (ŠI 1066)
588
0
VITO ZAFRON (OKIT)
Medalists
1. MARKO BULAT, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. VITO ZAFRON, OKIT
3. VITO PERKOVIĆ, OKIT
3. DUJE DEMO, Velebit