Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Kadeti -63 (G3)
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
294
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
200
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
33
0
FILIP KAJTEZOVIĆ (ZADAR)
273
1
LOVRE LADIĆ (DAL)
25
0
LUKA ĆOSIĆ (ZADAR)
106
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
305
1
BORNA KENK (DAL)
200
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
273
1
LOVRE LADIĆ (DAL)
305
0
BORNA KENK (DAL)
48
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
273
0
LOVRE LADIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LOVRE LADIĆ, DALMACIJA
3. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
3. BORNA KENK, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
83
1
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
103
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
105
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
132
BORNA KASALO (KK SOKO)
113
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
83
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
105
1
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
132
0
BORNA KASALO (KK SOKO)
113
1
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
105
1
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
113
0
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. ŠIME STRPIĆ, "B"Biograd
2. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ, "B"Biograd
3. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC
3. BORNA KASALO, KK SOKOL
Kumite - Učenici -38 (C3)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
288
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
4
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
186
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
118
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
1
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
0
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
118
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
217
0
LEON LJUBEZ (PETRINA)
161
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
99
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
98
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
93
1
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
303
MATEO BURAČIĆ (DRNIS)
93
1
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
303
0
MATEO BURAČIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. MATEO BURAČIĆ, DRNIŠ
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
44
1
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
130
0
IVO BOKAN (KK SOKO)
304
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
44
1
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
304
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTONIO BOBANOVIĆ, "B"Biograd
3. IVO BOKAN, KK SOKOL
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
51
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
111
1
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
153
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
110
KJARA MIOČEV (BBIOGRD)
102
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
144
1
TONKA BERIŠA (JADRAN)
120
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
110
0
KJARA MIOČEV (BBIOGRD)
144
1
TONKA BERIŠA (JADRAN)
120
0
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
144
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
Osvajači medalja
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. KJARA MIOČEV, "B"Biograd
3. MARTINA GLAMUZINA, CROHERC
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
32
0
LANA LJOKA (ZADAR)
199
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
NINA ELPEZA (DAL)
244
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
199
0
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
174
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
254
1
NINA ELPEZA (DAL)
244
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
112
1
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
201
0
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
254
0
NINA ELPEZA (DAL)
112
0
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
40
1
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
104
1
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
40
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA
3. GITA PELICARIĆ, "B"Biograd
Kumite - Kadeti -63 (G3)
114
1
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
122
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
2. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC
3. ----
3. ----