Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TEAM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ROKO ŽUPANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
3
3
0
3
2.
BORNA KENK
DALMACIJA
KUMITE-CIC-M+26 (PA3), KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
2
2
0
1
3.
LOVRE LADIĆ
DALMACIJA
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
2
2
0
1
4.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
2
1
1
0
0
5.
ALJOŠA KULJIŠ
DALMACIJA
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
1
0
0
0
-1
6.
FILIP KAJTEZOVIĆ
Zvonimir Zadar
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
1
0
0
0
-1
7.
LUKA STRPIĆ
"B"Biograd
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
1
0
0
0
-1
8.
LUKA ĆOSIĆ
Zvonimir Zadar
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
1
0
0
0
-1
9.
TEO JANČI
Zvonimir Zadar
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIA LOZOVINA
OBI Kaštela
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
1
1
1
0
1
2.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Ml. učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTE KALEB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YBOYS-38 (A4)
3
3
3
0
3
2.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
YBOYS-30 (A2)
3
3
3
0
3
3.
NEVENKO PEHAR
CROHERC
YBOYS+38 (A5)
3
3
3
0
3
4.
IVAN BOŽINOVIĆ
DALMACIJA
YBOYS-34 (A3)
2
2
2
0
2
5.
ŠIME STRPIĆ
"B"Biograd
YBOYS-26 (A1)
2
2
2
0
2
6.
DUJE ŽDERIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
YBOYS+38 (A5)
3
2
2
0
1
7.
KARLO PLAZIBAT
KK SOKOL
YBOYS-30 (A2)
3
2
2
0
1
8.
ANTE POLIĆ
Zvonimir Zadar
YBOYS-34 (A3)
2
1
1
0
0
9.
ILIJA SUČIĆ
DRNIŠ
YBOYS+38 (A5)
2
1
1
0
0
10.
IVAN MARKOTIĆ
DALMACIJA
YBOYS-30 (A2)
2
1
1
0
0
11.
JURE KARAMATIĆ
PORTO TOLERO
YBOYS-38 (A4)
2
1
1
0
0
12.
MARKO SURIĆ
Zvonimir Zadar
YBOYS-30 (A2)
2
1
1
0
0
13.
MIRKO MATIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
YBOYS-34 (A3)
2
1
1
0
0
14.
NIKOLA KRASIĆ
CROHERC
YBOYS-26 (A1)
2
1
1
0
0
15.
NINO MATIJAŠ
DALMACIJA
YBOYS-30 (A2)
2
1
1
0
0
16.
ROKO RONČEVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YBOYS+38 (A5)
2
1
1
0
0
17.
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ
"B"Biograd
YBOYS-26 (A1)
2
1
1
0
0
18.
TOMA MARIN
DALMACIJA
YBOYS-34 (A3)
2
1
1
0
0
19.
ANTE PRGIN
KK "OSVIT"
YBOYS-38 (A4)
1
0
0
0
-1
20.
BEPO KATIĆ
PORTO TOLERO
YBOYS-30 (A2)
1
0
0
0
-1
21.
BORNA KASALO
KK SOKOL
YBOYS-26 (A1)
1
0
0
0
-1
22.
DUJE ŠUNJIĆ
PORTO TOLERO
YBOYS+38 (A5)
1
0
0
0
-1
23.
IVAN KOSTELAC
DALMACIJA
YBOYS-34 (A3)
1
0
0
0
-1
24.
JOSIP BARISIC
DRNIŠ
YBOYS+38 (A5)
1
0
0
0
-1
25.
KRISTIAN GABRIĆ
DALMACIJA
YBOYS-30 (A2)
1
0
0
0
-1
26.
LEON VUDRAG
KK "OSVIT"
YBOYS-30 (A2)
1
0
0
0
-1
27.
LOVRE VUČAK
KK "OSVIT"
YBOYS-34 (A3)
1
0
0
0
-1
28.
LOVRE ROGULJA
Zvonimir Zadar
YBOYS-30 (A2)
1
0
0
0
-1
29.
MARJAN JURLINA
Zvonimir Zadar
YBOYS+38 (A5)
1
0
0
0
-1
30.
OLIVER JOVIĆ
"B"Biograd
YBOYS-26 (A1)
1
0
0
0
-1
31.
PATRIK VUČIĆ
CROHERC
YBOYS+38 (A5)
1
0
0
0
-1
32.
PETAR ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
YBOYS-38 (A4)
1
0
0
0
-1
33.
TONI LUPI
DALMACIJA
YBOYS-38 (A4)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Ml. učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
GABRIJELA BURIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YGIRLS-28 (B1)
3
3
3
0
3
2.
HEYIZHEN ZHAO
DALMACIJA
YGIRLS-36 (B3)
2
2
2
0
2
3.
LANA ŠUŠA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YGIRLS-32 (B2)
2
2
2
0
2
4.
MARIJA MARINOVIĆ
PORTO TOLERO
YGIRLS+36 (B4)
1
1
1
0
1
5.
TEODORA ANTIĆ
KK "OSVIT"
YGIRLS-28 (B1)
3
2
2
0
1
6.
JELENA PIPUNIC
DALMACIJA
YGIRLS-36 (B3)
2
1
1
0
0
7.
MARTA BJELICA
Kakato
YGIRLS-32 (B2)
2
1
1
0
0
8.
ANA MIHALJEVIĆ
DRNIŠ
YGIRLS-36 (B3)
1
0
0
0
-1
9.
DORIS KLEPO
DALMACIJA
YGIRLS-28 (B1)
1
0
0
0
-1
10.
FRANKA SAVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YGIRLS-28 (B1)
1
0
0
0
-1
11.
KAJA PAULA HRGA
DRNIŠ
YGIRLS-32 (B2)
1
0
0
0
-1
12.
KARMEN SUČIĆ
DRNIŠ
YGIRLS-32 (B2)
1
0
0
0
-1
13.
LUCIJA LOJIĆ
DRNIŠ
YGIRLS-36 (B3)
1
0
0
0
-1
14.
MARIJA BARAN
DRNIŠ
YGIRLS+36 (B4)
1
0
0
0
-1
15.
MIA KOVAČEVIĆ
DALMACIJA
YGIRLS-28 (B1)
1
0
0
0
-1
16.
NIKOLINA TVRDE
DALMACIJA
YGIRLS-28 (B1)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
BOYS-38 (C3)
4
4
4
0
4
2.
ANTE LEONTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
BOYS+46 (C6)
3
3
3
0
3
3.
DANE JURIČIĆ
CROHERC
BOYS-42 (C4)
2
2
2
0
2
4.
DOMINIK KLEPO
DALMACIJA
BOYS-34 (C2)
2
2
2
0
2
5.
ANTE BEVANDA
CROHERC
BOYS-46 (C5)
2
2
0
0
0
6.
DAVID PAPONJA
CROHERC
BOYS-30 (C1)
1
1
1
0
1
7.
BRUNO MIJATOVIĆ
DRNIŠ
BOYS+46 (C6)
4
3
3
0
2
8.
ANDRIJA MRĐEN
"B"Biograd
BOYS-38 (C3)
3
2
2
0
1
9.
ANTONIO ĐEKA
DRNIŠ
BOYS-38 (C3)
3
2
2
0
1
10.
IVAN RAMLJAK
DALMACIJA
BOYS+46 (C6)
3
2
2
0
1
11.
RAFAEL BOŽIĆ
Zvonimir Zadar
BOYS-42 (C4)
3
2
2
0
1
12.
BRANIMIR PAPIĆ
Zvonimir Zadar
BOYS-46 (C5)
2
1
1
0
1
13.
GABRIJEL PERIŠIĆ
DRNIŠ
BOYS-46 (C5)
2
1
1
0
0
14.
LEON LJUBEZ
Karate Klub Petrina
BOYS-38 (C3)
2
1
1
0
0
15.
MARINO BONAČIĆ
DALMACIJA
BOYS+46 (C6)
2
1
1
0
0
16.
MIHAEL VASILJ
CROHERC
BOYS-34 (C2)
2
1
1
0
0
17.
MIHAEL MILIČEVIĆ
CROHERC
BOYS-42 (C4)
2
1
1
0
0
18.
IVAN DRAGAN
OBI Kaštela
BOYS-46 (C5)
1
0
0
0
0
19.
ANDRIJA HRGA
DRNIŠ
BOYS+46 (C6)
1
0
0
0
-1
20.
ANTE MIŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
BOYS+46 (C6)
1
0
0
0
-1
21.
BARTUL PAPIĆ
Zvonimir Zadar
BOYS-34 (C2)
1
0
0
0
-1
22.
DEAN KNEŽIĆ
KK Knez Domagoj Metković
BOYS-30 (C1)
1
0
0
0
-1
23.
DOMAGOJ TVRDE
DALMACIJA
BOYS-38 (C3)
1
0
0
0
-1
24.
GAL GRGAS-TUCILO
KK "OSVIT"
BOYS-38 (C3)
1
0
0
0
-1
25.
IVANO BEADER
DALMACIJA
BOYS-38 (C3)
1
0
0
0
-1
26.
JAKOV CIVADELIĆ
OBI Kaštela
BOYS+46 (C6)
1
0
0
0
-1
27.
JURE ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
BOYS+46 (C6)
1
0
0
0
-1
28.
KRISTIJAN BARBARIĆ
CROHERC
BOYS-38 (C3)
1
0
0
0
-1
29.
MARKO RADIVOJEVIĆ
Kakato
BOYS-42 (C4)
1
0
0
0
-1
30.
MARKO GAĆE
DALMACIJA
BOYS-42 (C4)
1
0
0
0
-1
31.
MATEJ KLJUSURIĆ
KK Knez Domagoj Metković
BOYS-38 (C3)
1
0
0
0
-1
32.
MATEJ REŽIĆ
DALMACIJA-CEMENT
BOYS+46 (C6)
1
0
0
0
-1
33.
MATIJA SORIĆ
Karate Klub Petrina
BOYS-34 (C2)
1
0
0
0
-1
34.
NIKO JAKELJIĆ
DALMACIJA
BOYS-38 (C3)
1
0
0
0
-1
35.
PETAR MEDAK
KARATE KLUB METKOVIĆ
BOYS-46 (C5)
1
0
0
0
-1
36.
ROKO ŽAPER
DALMACIJA
BOYS+46 (C6)
1
0
0
0
-1
37.
TOMISLAV SENKIĆ
CROHERC
BOYS-42 (C4)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARE MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
GIRLS-36 (D2)
3
3
3
0
3
2.
MARTA STOJIĆ
CROHERC
GIRLS-40 (D3)
3
3
3
0
3
3.
ANTEA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
GIRLS-32 (D1)
2
2
2
0
2
4.
DORA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
GIRLS+44 (D5)
2
2
2
0
2
5.
MARTA DŽELALIJA
DRNIŠ
GIRLS-44 (D4)
2
2
2
0
2
6.
IVA LOVRIĆ
CROHERC
GIRLS-40 (D3)
3
2
2
0
1
7.
KLARA LAKOŠ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
GIRLS-36 (D2)
3
2
2
0
1
8.
ANTEA NIKOLIĆ
DALMACIJA
GIRLS-32 (D1)
2
1
1
0
0
9.
ILIJANA NAKIĆ
CROHERC
GIRLS-44 (D4)
2
1
1
0
0
10.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
GIRLS-36 (D2)
2
1
1
0
0
11.
LAURA BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
GIRLS-40 (D3)
2
1
1
0
0
12.
LUCIJA PLEĆAS ( LULU )
KK Knez Domagoj Metković
GIRLS-40 (D3)
2
1
1
0
0
13.
MIRNA DRNASIN
OBI Kaštela
GIRLS-40 (D3)
2
1
1
0
0
14.
NINA ČAČIĆ
Zvonimir Zadar
GIRLS-36 (D2)
2
1
1
0
0
15.
STELA BULIĆ
CROHERC
GIRLS-32 (D1)
2
1
1
0
0
16.
ANA DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
GIRLS-36 (D2)
1
0
0
0
-1
17.
ANJA POKRAJAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
GIRLS-36 (D2)
1
0
0
0
-1
18.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
GIRLS-32 (D1)
1
0
0
0
-1
19.
ELENA BEŠLIJA
OBI Kaštela
GIRLS-32 (D1)
1
0
0
0
-1
20.
ENA BRKIĆ
Zvonimir Zadar
GIRLS-40 (D3)
1
0
0
0
-1
21.
ERIKA VASILJ
KK Knez Domagoj Metković
GIRLS-36 (D2)
1
0
0
0
-1
22.
GABRIELA BUBALO
KK Knez Domagoj Metković
GIRLS-40 (D3)
1
0
0
0
-1
23.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
GIRLS-40 (D3)
1
0
0
0
-1
24.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
GIRLS-40 (D3)
1
0
0
0
-1
25.
LUCIJA PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
GIRLS+44 (D5)
1
0
0
0
-1
26.
MIA SOLDIC
DALMACIJA
GIRLS-44 (D4)
1
0
0
0
-1
27.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
GIRLS-36 (D2)
1
0
0
0
-1
28.
NERA GRLJUŠIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
GIRLS+44 (D5)
1
0
0
0
-1
29.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
GIRLS-44 (D4)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRUNO BAKOTA
KK Galeb
YCAD-M+57 (E7)
3
3
3
0
3
2.
DAVID PETRINA
CROHERC
YCAD-M-36 (E1)
2
2
2
0
2
3.
LUKA DURBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YCAD-M-52 (E5)
2
2
2
0
2
4.
ŽELJKO PERVAN
CROHERC
YCAD-M-41 (E2)
2
2
2
0
2
5.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
YCAD-M-48 (E4)
1
1
1
0
1
6.
JAKOV MRĐEN
"B"Biograd
YCAD-M-57 (E6)
1
1
1
0
1
7.
MARTIN MANDŽO
CROHERC
YCAD-M-45 (E3)
1
1
1
0
1
8.
PETAR GLAVAŠ
CROHERC
YCAD-M+57 (E7)
3
2
2
0
1
9.
ADAM ILIĆ
TIGAR KNIN
YCAD-M+57 (E7)
2
1
1
0
0
10.
FABIO BOŽIĆ
Zvonimir Zadar
YCAD-M+57 (E7)
2
1
1
0
0
11.
FRANJO JURIČIĆ
CROHERC
YCAD-M-48 (E4)
2
1
1
0
0
12.
ANTONIO BOBANOVIĆ
"B"Biograd
YCAD-M-52 (E5)
1
0
0
0
-1
13.
DARIO TURK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YCAD-M-36 (E1)
1
0
0
0
-1
14.
GABRIJEL BOLIĆ
"B"Biograd
YCAD-M-41 (E2)
1
0
0
0
-1
15.
IVAN OLIĆ
Zvonimir Zadar
YCAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
-1
16.
IVO BOKAN
KK SOKOL
YCAD-M-52 (E5)
1
0
0
0
-1
17.
KARLO RAMLJAK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YCAD-M-36 (E1)
1
0
0
0
-1
18.
LOVRE DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
YCAD-M-45 (E3)
1
0
0
0
-1
19.
MATEO OŽEGOVIĆ
DRNIŠ
YCAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
-1
20.
MATEO BURAČIĆ
DRNIŠ
YCAD-M-41 (E2)
1
0
0
0
-1
21.
NIKO NEMARIĆ
Zvonimir Zadar
YCAD-M-48 (E4)
1
0
0
0
-1
22.
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ
KK SOKOL
YCAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
-1
23.
ROKO PAVLOVIĆ
PORTO TOLERO
YCAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
-1
24.
STIPE MIJATOVIĆ
DRNIŠ
YCAD-M-57 (E6)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
YCAD-F+55 (F5)
4
4
4
0
4
2.
MARIJA RADNIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YCAD-F-45 (F2)
3
3
3
0
3
3.
PATRICIJA PRGA
CROHERC
YCAD-F-40 (F1)
3
3
3
0
3
4.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
YCAD-F-50 (F3)
2
2
2
0
2
5.
MIA OPAČAK
OBI Kaštela
YCAD-F-55 (F4)
2
2
2
0
2
6.
KIARA ŠARIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
YCAD-F+55 (F5)
3
2
2
0
1
7.
TONKA BERIŠA
KK JADRAN
YCAD-F-45 (F2)
3
2
2
0
1
8.
EMA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
YCAD-F-40 (F1)
2
1
1
0
0
9.
GITA PELICARIĆ
"B"Biograd
YCAD-F+55 (F5)
2
1
1
0
0
10.
MONIKA MARTINOVIĆ
CROHERC
YCAD-F-50 (F3)
2
1
1
0
0
11.
NINA ELPEZA
DALMACIJA
YCAD-F+55 (F5)
2
1
1
0
0
12.
ANA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
YCAD-F+55 (F5)
1
0
0
0
-1
13.
ANETA JOVIĆ
"B"Biograd
YCAD-F-45 (F2)
1
0
0
0
-1
14.
GORANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
YCAD-F+55 (F5)
1
0
0
0
-1
15.
JOVANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
YCAD-F+55 (F5)
1
0
0
0
-1
16.
KARLA PEZIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
YCAD-F-45 (F2)
1
0
0
0
-1
17.
KASJA BAN
DALMACIJA
YCAD-F-55 (F4)
1
0
0
0
-1
18.
KATJA JERKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
YCAD-F-40 (F1)
1
0
0
0
-1
19.
KJARA MIOČEV
"B"Biograd
YCAD-F-45 (F2)
1
0
0
0
-1
20.
KORINA VRANDEČIĆ
KK SOKOL
YCAD-F-55 (F4)
1
0
0
0
-1
21.
LANA LJOKA
Zvonimir Zadar
YCAD-F+55 (F5)
1
0
0
0
-1
22.
MARTA KERUM
KK Galeb
YCAD-F+55 (F5)
1
0
0
0
-1
23.
MARTINA GLAMUZINA
CROHERC
YCAD-F-45 (F2)
1
0
0
0
-1
24.
MIA MUSA
CROHERC
YCAD-F-40 (F1)
1
0
0
0
-1
25.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
YCAD-F-40 (F1)
1
0
0
0
-1
26.
STELA BILAVER
Velebit
YCAD-F-50 (F3)
1
0
0
0
-1
27.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
YCAD-F-50 (F3)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVAN ŠIMOVIĆ
CROHERC
CAD-M+70 (G5)
1
1
1
0
1
2.
MATEO MITROVIĆ
"B"Biograd
CAD-M-63 (G3)
1
1
1
0
1
3.
JOSIP ŠIMOVIĆ
CROHERC
CAD-M-63 (G3)
1
0
0
0
-1
4.
LUKA RADIĆ
PORTO TOLERO
CAD-M+70 (G5)
1
0
0
0
-1
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BARBARA GRGIĆ
CROHERC
CAD-F+54 (H3)
4
4
4
0
4
2.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
CAD-F-54 (H2)
2
2
2
0
2
3.
LUCIJA UTOVAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
CAD-F+54 (H3)
4
3
3
0
2
4.
DOMINA BABIĆ
KK JADRAN
CAD-F+54 (H3)
3
2
2
0
1
5.
LANA LOZOVINA
OBI Kaštela
CAD-F+54 (H3)
2
1
2
0
1
6.
MILANA VUKMIROVIĆ
TIGAR KNIN
CAD-F-54 (H2)
2
1
1
0
0
7.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
CAD-F+54 (H3)
1
0
0
0
-1
8.
DRAGANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
CAD-F+54 (H3)
1
0
0
0
-1
9.
IVANA MARINOVIĆ
OBI Kaštela
CAD-F+54 (H3)
1
0
0
0
-1
10.
LARA JOVANOVIĆ
PORTO TOLERO
CAD-F-54 (H2)
1
0
0
0
-1
11.
LUCIJA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
CAD-F+54 (H3)
1
0
0
0
-1
12.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
CAD-F-54 (H2)
1
0
0
0
-1
13.
TINA GRKOVIĆ
OBI Kaštela
CAD-F+54 (H3)
1
0
0
0
-1
14.
ZORANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
CAD-F+54 (H3)
1
0
0
0
-1
15.
LAURA KLEPICA
TIGAR KNIN
CAD-F+54 (H3)
1
0
0
0
-2
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DALMACIJA
9
1.
0
3.
9
1
1
1
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
5
2.
0
3.
5
1
0
0
2.
3.
OBI Kaštela
0
5.
5
1.
5
1
0
0
2.
4.
Zvonimir Zadar
3
3.
0
3.
3
0
1
0
4.
5.
KK SOKOL
0
5.
3
2.
3
0
1
0
4.
6.
TIGAR KNIN
1
4.
0
3.
1
0
0
1
6.
7.
"B"Biograd
0
5.
0
3.
0
0
0
0
7.
KUMITE-Ml. učenici, KUMITE-Ml. učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DALMACIJA
16
1.
9
2.
25
3
2
4
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
6
3.
11
1.
17
3
0
2
2.
3.
"B"Biograd
8
2.
0
7.
8
1
1
0
3.
4.
PORTO TOLERO
3
7.
5
4.
8
1
1
0
3.
5.
DRNIŠ
1
8.
7
3.
8
0
1
5
5.
6.
CROHERC
6
3.
0
7.
6
1
0
1
6.
7.
KARATE KLUB METKOVIĆ
4
5.
0
7.
4
0
1
1
7.
8.
KK SOKOL
4
5.
0
7.
4
0
1
1
7.
9.
KK "OSVIT"
1
8.
3
5.
4
0
1
1
7.
10.
Kakato
0
11.
3
5.
3
0
1
0
10.
11.
Zvonimir Zadar
1
8.
0
7.
1
0
0
1
11.
12.
KK Knez Domagoj Metković
0
11.
0
7.
0
0
0
0
12.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
CROHERC
20
1.
12
2.
32
4
3
3
1.
2.
DRNIŠ
10
2.
5
4.
15
2
1
2
2.
3.
KARATE KLUB METKOVIĆ
5
5.
8
3.
13
2
1
0
3.
4.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
9.
13
1.
13
2
1
0
3.
5.
DALMACIJA
7
3.
5
4.
12
1
1
4
5.
6.
Zvonimir Zadar
7
3.
1
7.
8
0
2
2
6.
7.
KK Knez Domagoj Metković
3
6.
2
6.
5
0
1
2
7.
8.
"B"Biograd
3
6.
0
11.
3
0
1
0
8.
9.
Karate Klub Petrina
2
8.
0
11.
2
0
0
2
9.
10.
Kakato
0
9.
1
7.
1
0
0
1
10.
11.
OBI Kaštela
0
9.
1
7.
1
0
0
1
10.
12.
PORTO TOLERO
0
9.
1
7.
1
0
0
1
10.
13.
DALMACIJA-CEMENT
0
9.
0
11.
0
0
0
0
13.
14.
KK "OSVIT"
0
9.
0
11.
0
0
0
0
13.
15.
ŠIBENIK
0
9.
0
11.
0
0
0
0
13.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
CROHERC
21
1.
10
1.
31
4
3
2
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
9
2.
8
3.
17
2
2
1
2.
3.
"B"Biograd
9
2.
2
8.
11
1
1
3
3.
4.
PORTO TOLERO
0
11.
10
1.
10
2
0
0
4.
5.
KARATE KLUB METKOVIĆ
5
5.
4
5.
9
1
1
1
5.
6.
DALMACIJA
3
7.
4
5.
7
0
2
1
6.
7.
DRNIŠ
6
4.
0
12.
6
0
2
0
7.
8.
OBI Kaštela
0
11.
5
4.
5
1
0
0
8.
9.
KK Galeb
5
5.
0
12.
5
1
0
0
8.
10.
KK JADRAN
0
11.
3
7.
3
0
1
0
10.
11.
KK SOKOL
1
9.
1
9.
2
0
0
2
11.
12.
Zvonimir Zadar
2
8.
0
12.
2
0
0
2
11.
13.
Kakato
0
11.
1
9.
1
0
0
1
13.
14.
Velebit
0
11.
1
9.
1
0
0
1
13.
15.
TIGAR KNIN
1
9.
0
12.
1
0
0
1
13.
16.
KK Knez Domagoj Metković
0
11.
0
12.
0
0
0
0
16.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
CROHERC
8
1.
5
2.
13
2
1
0
1.
2.
OBI Kaštela
0
4.
6
1.
6
1
0
1
2.
3.
"B"Biograd
5
2.
0
7.
5
1
0
0
3.
4.
PORTO TOLERO
3
3.
2
5.
5
0
1
2
4.
5.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
4.
3
3.
3
0
1
0
5.
6.
TIGAR KNIN
0
4.
3
3.
3
0
1
0
5.
7.
KK JADRAN
0
4.
1
6.
1
0
0
1
7.
8.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
4.
0
7.
0
0
0
0
8.
9.
KK Galeb
0
4.
0
7.
0
0
0
0
8.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
CROHERC
55
1.
27
2.
82
11
7
6
1.
2.
DALMACIJA
35
2.
18
3.
53
5
6
10
2.
3.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
20
4.
32
1.
52
8
3
3
3.
4.
KARATE KLUB METKOVIĆ
14
6.
15
6.
29
3
4
2
4.
5.
DRNIŠ
17
5.
12
7.
29
2
4
7
5.
6.
"B"Biograd
25
3.
2
13.
27
3
3
3
6.
7.
PORTO TOLERO
6
8.
18
3.
24
3
2
3
7.
8.
OBI Kaštela
0
15.
17
5.
17
3
0
2
8.
9.
Zvonimir Zadar
13
7.
1
15.
14
0
3
5
9.
10.
KK SOKOL
5
9.
4
9.
9
0
2
3
10.
11.
KK Galeb
5
9.
0
17.
5
1
0
0
11.
12.
Kakato
0
15.
5
8.
5
0
1
2
12.
13.
TIGAR KNIN
2
12.
3
11.
5
0
1
2
12.
14.
KK Knez Domagoj Metković
3
11.
2
13.
5
0
1
2
12.
15.
KK JADRAN
0
15.
4
9.
4
0
1
1
15.
16.
KK "OSVIT"
1
14.
3
11.
4
0
1
1
15.
17.
Karate Klub Petrina
2
12.
0
17.
2
0
0
2
17.
18.
Velebit
0
15.
1
15.
1
0
0
1
18.
19.
DALMACIJA-CEMENT
0
15.
0
17.
0
0
0
0
19.
20.
ŠIBENIK
0
15.
0
17.
0
0
0
0
19.