Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TEAM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JAKOV ZOVKO
KK Knez Domagoj Metković
KIDS-M (K1)
3
3
9
0
9
2.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
KIDS-M (K1), CIC-M (K1)
4
3
7
0
4
3.
ŠIME VUICA
Karate Klub Petrina
KIDS-M (K1)
3
2
6
0
3
4.
FERDINAND LISICA
Karate Klub Petrina
KIDS-M (K1)
2
1
3
0
0
5.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
2
1
3
0
0
6.
NIKO MATKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
KIDS-M (K1)
2
1
3
0
0
7.
ALJOŠA KULJIŠ
DALMACIJA
CIC-M (K1)
1
0
0
0
-1
8.
DENI OSTOJIĆ
PORTO TOLERO
KIDS-M (K1)
1
0
0
0
-3
9.
FRAN ŠIMIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
1
0
0
0
-3
10.
JOSIP ROHAČ
PORTO TOLERO
KIDS-M (K1)
1
0
0
0
-3
11.
LUKA GRBAVAC
CROHERC
KIDS-M (K1)
1
0
0
0
-3
12.
ŠIMUN SORIĆ
Karate Klub Petrina
CIC-M (K1)
1
0
0
0
-3
KATA-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETRA IVANKOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KIDS-F (K2)
2
2
6
0
6
2.
LARA FUZUL
Karate Klub Petrina
CIC-Ž (K2)
1
1
3
0
3
3.
TONKA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
KIDS-F (K2)
3
2
6
0
3
4.
EMA OBRADOVIĆ
PORTO TOLERO
KIDS-F (K2)
2
1
3
0
0
5.
LUCIJA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KIDS-F (K2)
2
1
3
0
0
6.
BEATA KUNCE
Karate Klub Petrina
CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
-3
7.
GABRIJELA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KIDS-F (K2)
1
0
0
0
-3
8.
MARTA GRGIĆ
CROHERC
KIDS-F (K2)
1
0
0
0
-3
9.
NOEMI KUNCE
Karate Klub Petrina
KIDS-F (K2)
1
0
0
0
-3
KATA-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANDRIJA MIŠE
KK SOKOL
YBOYS (K3)
2
2
3
0
3
2.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
YBOYS-78KYU (P1)
1
1
1
0
1
3.
LUKA VISKOVIĆ
KK SOKOL
YBOYS (K3)
2
1
3
0
3
4.
LOVRE RADIĆ
KK SOKOL
YBOYS (K3)
2
1
0
0
0
5.
GABRIEL DELIJA
Karate Klub Petrina
YBOYS-78KYU (P1)
1
0
0
0
-1
6.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
YBOYS (K3)
1
0
0
0
-3
7.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
YBOYS (K3)
1
0
0
0
-3
KATA-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARTA BJELICA
Kakato
YGIRLS (K4)
3
3
3
0
3
2.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P6)
2
2
2
0
2
3.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
YGIRLS-78KYU (P2)
2
2
2
0
2
4.
ENA VITKOVIĆ
KK SOKOL
YGIRLS (K4)
3
2
2
0
1
5.
FANI ZDRILIĆ
Karate Klub Petrina
YGIRLS-78KYU (P2)
2
1
3
0
2
6.
LUCA MASLAĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
YGIRLS-78KYU (P2)
2
1
1
0
0
7.
NOA ANTUNOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-98KYU (P6)
2
1
1
0
0
8.
PETRA PAROVIĆ
KK SOKOL
YGIRLS (K4)
2
1
1
0
0
9.
ALANI ODAK
DALMACIJA
YGIRLS (K4)
1
0
0
0
-1
10.
BRUNA GALIĆ
PORTO TOLERO
YGIRLS (K4)
1
0
0
0
-1
11.
DORA RAKUŠIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-98KYU (P6)
1
0
0
0
-1
12.
EVA MIRKOV
Karate Klub Petrina
YGIRLS-78KYU (P2)
1
0
0
0
-1
13.
FANI KARABATIĆ
KK SOKOL
YGIRLS (K4)
1
0
0
0
-1
14.
LUCIJA ČVELJO
KK SOKOL
YGIRLS (K4)
1
0
0
0
-1
15.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P6)
1
0
0
0
-1
16.
NORA BARBIR
PORTO TOLERO
YGIRLS-78KYU (P2)
1
0
0
0
-3
KATA-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DALI MACANOVIĆ
Kakato
UČ-M-75KYU (P11)
2
2
6
0
6
2.
MARKO RADIVOJEVIĆ
Kakato
BOYS (K5)
2
2
6
0
6
3.
ŠIMUN RAMADŽA
ŠIBENIK
BOYS-78KYU (P3)
2
2
4
0
4
4.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
BOYS (K5)
3
2
6
0
3
5.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
BOYS (K5)
2
1
3
0
0
6.
TONI VLAHOV
Velebit
BOYS-78KYU (P3)
1
0
0
0
-1
7.
ANTONIO MIKULIĆ
Kakato
UČ-M-75KYU (P11)
1
0
0
0
-3
8.
IVAN TARLE
DALMACIJA
BOYS (K5)
1
0
0
0
-3
9.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
UČ-M-75KYU (P11)
1
0
0
0
-3
10.
JOSIP MATKOVIĆ
DALMACIJA
BOYS (K5)
1
0
0
0
-3
11.
NIKOLA MAJIĆ
DALMACIJA-CEMENT
BOYS-78KYU (P3)
1
0
0
0
-3
12.
TINO JOVIĆ
DALMACIJA
BOYS (K5)
1
0
0
0
-3
KATA-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
GIRLS (K6)
3
3
9
0
9
2.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P12)
2
2
6
0
6
3.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
GIRLS-78KYU (P4)
1
1
3
0
3
4.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
GIRLS (K6)
3
2
6
0
3
5.
KARMEN KRALJEVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
GIRLS (K6)
2
1
3
0
0
6.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
GIRLS (K6)
2
1
3
0
0
7.
ADRIANA MAROVIĆ
DALMACIJA
GIRLS (K6)
1
0
0
0
-3
8.
KARLA BARTULOVIĆ
DALMACIJA
GIRLS (K6)
1
0
0
0
-3
9.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
GIRLS-78KYU (P4)
1
0
0
0
-3
10.
LUCIJA FUZUL
Karate Klub Petrina
UČ-Ž-75KYU (P12)
1
0
0
0
-3
11.
MIHAELA DILBER
DALMACIJA
GIRLS (K6)
1
0
0
0
-3
12.
NIKOLETA POPOVIĆ
Kakato
UČ-Ž-75KYU (P12)
1
0
0
0
-3
13.
SANDRA MIŠE
DALMACIJA
GIRLS (K6)
1
0
0
0
-3
KATA-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
YCAD-M (K7)
2
2
4
0
4
2.
ANTE GRIZELJ
ŠIBENIK
MKAD-M-98kyu (P13), MKAD-M-75kyu (P15)
2
1
3
0
0
3.
DUJE RAMADŽA
ŠIBENIK
MKAD-M-75kyu (P15), MKAD-M-98kyu (P13)
2
1
3
0
0
4.
JERE DUPLANČIĆ
DALMACIJA
YCAD-M (K7)
1
0
0
0
-1
5.
LOVRE DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
YCAD-M (K7)
1
0
0
0
-3
KATA-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
YCAD-F (K8)
3
3
9
0
9
2.
KATARINA SUSMELJ
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P14)
1
1
3
0
3
3.
MIHAELA BEŠLIĆ
KK Galeb
YCAD-F (K8)
2
1
3
0
0
4.
ANA MATAS
DALMACIJA
YCAD-F (K8)
1
0
0
0
-3
5.
IVA ŠARIĆ
DALMACIJA
YCAD-F (K8)
1
0
0
0
-3
6.
JOSIPA ČAGALJ
DALMACIJA
YCAD-F (K8)
1
0
0
0
-3
7.
MARTA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P14)
1
0
0
0
-3
KATA-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO JOZIĆ
Velebit
CAD-M (K9)
1
1
0
0
0
2.
ANDRIJA PERIBONIO
DALMACIJA
CAD-M (K9)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Karate Klub Petrina
5
1.
8
1.
13
1
2
2
1.
2.
KK Knez Domagoj Metković
5
1.
6
2.
11
2
0
1
2.
3.
TIGAR KNIN
5
1.
0
5.
5
1
0
0
3.
4.
DALMACIJA-CEMENT
1
5.
3
3.
4
0
1
1
4.
5.
KK SOKOL
3
4.
0
5.
3
0
1
0
5.
6.
DALMACIJA
1
5.
0
5.
1
0
0
1
6.
7.
PORTO TOLERO
0
7.
1
4.
1
0
0
1
6.
8.
CROHERC
0
7.
0
5.
0
0
0
0
8.
KATA-Mlađi učenici, KATA-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KK Galeb
5
2.
11
1.
16
3
0
1
1.
2.
KK SOKOL
9
1.
5
2.
14
1
2
3
2.
3.
Karate Klub Petrina
3
3.
3
4.
6
0
2
0
3.
4.
Kakato
0
4.
5
2.
5
1
0
0
4.
5.
KK Knez Domagoj Metković
0
4.
3
4.
3
0
1
0
5.
6.
PORTO TOLERO
0
4.
2
6.
2
0
0
2
6.
7.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
4.
1
7.
1
0
0
1
7.
8.
DALMACIJA
0
4.
0
8.
0
0
0
0
8.
9.
DALMACIJA-CEMENT
0
4.
0
8.
0
0
0
0
8.
10.
ŠIBENIK
0
4.
0
8.
0
0
0
0
8.
KATA-Učenici, KATA-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Kakato
13
1.
8
2.
21
3
2
0
1.
2.
ŠIBENIK
5
2.
16
1.
21
3
2
0
1.
3.
KK SOKOL
4
3.
1
3.
5
0
1
2
3.
4.
Velebit
3
4.
0
6.
3
0
1
0
4.
5.
DALMACIJA
1
5.
0
6.
1
0
0
1
5.
6.
DALMACIJA-CEMENT
1
5.
0
6.
1
0
0
1
5.
7.
Karate Klub Petrina
0
8.
1
3.
1
0
0
1
5.
8.
KK Galeb
1
5.
0
6.
1
0
0
1
5.
9.
KK Knez Domagoj Metković
0
8.
1
3.
1
0
0
1
5.
KATA-Mlađi kadeti, KATA-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ŠIBENIK
16
1.
0
5.
16
2
2
0
1.
2.
DALMACIJA-CEMENT
0
4.
8
1.
8
1
1
0
2.
3.
DALMACIJA
4
3.
2
4.
6
0
1
3
3.
4.
Kakato
0
4.
5
2.
5
1
0
0
4.
5.
KK Knez Domagoj Metković
5
2.
0
5.
5
1
0
0
4.
6.
KK Galeb
0
4.
3
3.
3
0
1
0
6.
KATA-Kadeti, KATA-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Velebit
5
1.
0
1.
5
1
0
0
1.
2.
DALMACIJA
3
2.
0
1.
3
0
1
0
2.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ŠIBENIK
21
1.
16
2.
37
5
4
0
1.
2.
Kakato
13
3.
18
1.
31
5
2
0
2.
3.
KK SOKOL
16
2.
6
7.
22
1
4
5
3.
4.
KK Knez Domagoj Metković
10
4.
10
6.
20
3
1
2
4.
5.
KK Galeb
6
8.
14
3.
20
3
1
2
4.
6.
Karate Klub Petrina
8
6.
12
4.
20
1
4
3
6.
7.
DALMACIJA-CEMENT
2
10.
11
5.
13
1
2
2
7.
8.
DALMACIJA
9
5.
2
9.
11
0
2
5
8.
9.
Velebit
8
6.
0
11.
8
1
1
0
9.
10.
TIGAR KNIN
5
9.
0
11.
5
1
0
0
10.
11.
PORTO TOLERO
0
11.
3
8.
3
0
0
3
11.
12.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
11.
1
10.
1
0
0
1
12.
13.
CROHERC
0
11.
0
11.
0
0
0
0
13.