Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DELTA CUP 2015.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (G1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (G2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (G3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (G4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (G5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (G6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (G7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. - ekipno 2+1 (G8)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (G1)
325
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
510
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
439
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
161
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
325
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
161
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
Medalists
1. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. KRISTIJAN UGLJEŠIĆ, TAD RIJEKA
3. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. KARLO BOSILJEVAC, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (G2)
50
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
327
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
50
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
327
MAKSIM MADŽAR (TAD )
549
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
270
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
327
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
549
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
270
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
549
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
270
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
Medalists
1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA
3. MAKSIM MADŽAR, TAD RIJEKA
3. RENATO DJAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (G3)
497
MARKO KOJIĆ (ZAMET)
337
0
ARIAN PINEZIĆ (KRK CRO)
497
0
MARKO KOJIĆ (ZAMET)
472
LUKA PEJIĆ (MEJDAN)
506
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
498
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
266
JANKO ŠIROLA (KTC KŽ)
497
0
MARKO KOJIĆ (ZAMET)
472
0
LUKA PEJIĆ (MEJDAN)
506
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
266
0
JANKO ŠIROLA (KTC KŽ)
472
0
LUKA PEJIĆ (MEJDAN)
506
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
266
0
JANKO ŠIROLA (KTC KŽ)
498
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
Medalists
1. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
2. LUKA PEJIĆ, MEJDAN
3. MARKO KOJIĆ, ZAMET
3. JANKO ŠIROLA, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (G4)
308
0
KARLO KRIVOKUĆA (KVA)
253
0
MARKO GAVRIĆ (CBSPULA)
241
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
253
0
MARKO GAVRIĆ (CBSPULA)
308
0
KARLO KRIVOKUĆA (KVA)
508
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
10
0
KARLO TOMŠIĆ (VOL2013)
535
0
PATRIK GETLIHER (NOKACHI)
344
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
253
0
MARKO GAVRIĆ (CBSPULA)
508
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
10
0
KARLO TOMŠIĆ (VOL2013)
344
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
508
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
344
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
10
KARLO TOMŠIĆ (VOL2013)
Medalists
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. MARKO GAVRIĆ, CBS PULA
3. KARLO TOMŠIĆ, VOLOSKO
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (G5)
303
0
MATEO KOS (KOSTRE)
304
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
419
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
303
0
MATEO KOS (KOSTRE)
304
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
427
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
307
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
419
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
304
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
427
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
307
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
419
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
427
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
307
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
Medalists
1. DARIO MILINKOVIĆ, IPON ZAGREB
2. PATRIK KOZARIĆ, IPON ZAGREB
3. MATEO KOS, KOSTRENA
3. VIKTOR FAGNJEN, RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (G6)
496
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
292
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
123
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
292
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
123
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. ANDREJ ANTIĆ, KOSTRENA
2. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (G7)
13
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
13
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
524
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
6
0
KARLO FUDURIĆ (METAL)
524
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
299
MAURO PUGAR (KOSTRE)
13
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
425
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
172
PATRICK VELIJEVIĆ (DELTA)
7
LEON JUGOVAC (METAL)
553
ANDREJ BOKUN (NOKACHI)
19
LUKA ČIČAK (DELTA)
524
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
299
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
13
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
425
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
172
0
PATRICK VELIJEVIĆ (DELTA)
7
0
LEON JUGOVAC (METAL)
553
0
ANDREJ BOKUN (NOKACHI)
19
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
524
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
425
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
172
0
PATRICK VELIJEVIĆ (DELTA)
19
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
425
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
19
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
553
ANDREJ BOKUN (NOKACHI)
172
0
PATRICK VELIJEVIĆ (DELTA)
553
0
ANDREJ BOKUN (NOKACHI)
Medalists
1. MARIJAN LOVRIĆ, IPON ZAGREB
2. LUKA ČIČAK, Delta
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. PATRICK VELIJEVIĆ, Delta
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. - ekipno 2+1 (G8)
297
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
545
0
DELTA TEAM (DELTA)
271
0
KARATE KLUB KTC KRIŽEVCI (KTC KŽ)
144
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
297
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
144
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
Medalists
1. KOSTRENA 1 (ML.KAD-M), KOSTRENA
2. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. DELTA TEAM, Delta
3. KARATE KLUB KTC KRIŽEVCI, KK KTC KRIŽEVCI