Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DELTA CUP 2015.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (G1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (G2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (G3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (G4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (G5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (G6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (G7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. - ekipno 2+1 (G8)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (G7)
13
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
13
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
524
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
6
0
KARLO FUDURIĆ (METAL)
524
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
299
MAURO PUGAR (KOSTRE)
13
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
425
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
172
PATRICK VELIJEVIĆ (DELTA)
7
LEON JUGOVAC (METAL)
553
ANDREJ BOKUN (NOKACHI)
19
LUKA ČIČAK (DELTA)
524
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
299
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
13
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
425
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
172
0
PATRICK VELIJEVIĆ (DELTA)
7
0
LEON JUGOVAC (METAL)
553
0
ANDREJ BOKUN (NOKACHI)
19
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
524
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
425
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
172
0
PATRICK VELIJEVIĆ (DELTA)
19
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
425
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
19
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
553
ANDREJ BOKUN (NOKACHI)
172
0
PATRICK VELIJEVIĆ (DELTA)
553
0
ANDREJ BOKUN (NOKACHI)
Medalists
1. MARIJAN LOVRIĆ, IPON ZAGREB
2. LUKA ČIČAK, Delta
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. PATRICK VELIJEVIĆ, Delta