Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DELTA CUP 2015.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
164
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
116
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
164
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
424
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
520
0
MATIJA BUDIĆ (OPATIJA)
445
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
538
ANDRAŽ STEFANOVSKI (POSTOJN)
164
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
424
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
520
0
MATIJA BUDIĆ (OPATIJA)
538
0
ANDRAŽ STEFANOVSKI (POSTOJN)
424
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
520
0
MATIJA BUDIĆ (OPATIJA)
538
0
ANDRAŽ STEFANOVSKI (POSTOJN)
445
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
Medalists
1. KRISTIJAN LACKOVIĆ, IPON ZAGREB
2. MATIJA BUDIĆ, OPATIJA
3. LUKA ŠKRLJ, KK "SENSEI" Pazin
3. ANDRAŽ STEFANOVSKI, POSTOJNA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
255
0
MARK KMET (CBSPULA)
338
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
322
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
287
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
255
0
MARK KMET (CBSPULA)
322
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
Medalists
1. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
2. MARK KMET, CBS PULA
3. ANDREJ ANTIĆ, KOSTRENA
3. ROKO ŠTIGLIĆ, TAD RIJEKA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
288
0
KARLO TURK (KOSTRE)
428
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
355
0
BRUNO ZADRAVEC (1234ABC)
163
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
288
0
KARLO TURK (KOSTRE)
355
0
BRUNO ZADRAVEC (1234ABC)
Medalists
1. KARLO TURK, KOSTRENA
2. BRUNO ZADRAVEC, KK Musashido
3. STIPE RAŠIĆ, IPON ZAGREB
3. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
504
0
JOSIP ČULAR (DRNIS)
495
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
504
0
JOSIP ČULAR (DRNIS)
290
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
495
RENATO REŠETAR (ZAMET)
458
ROKO ČUPIĆ (DRNIS)
17
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
290
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
495
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
458
0
ROKO ČUPIĆ (DRNIS)
17
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
290
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
17
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
458
ROKO ČUPIĆ (DRNIS)
Medalists
1. KEVIN PRANJIĆ, Delta
2. KARLO VERSIC, KOSTRENA
3. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. ROKO ČUPIĆ, DRNIŠ
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)
521
LEON TUNA (OPATIJA)
521
LEON TUNA (OPATIJA)
117
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
502
0
ANTONIO BUBNIĆ (KVA)
119
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
106
MATIJA ŽAGAR (DELTA)
521
0
LEON TUNA (OPATIJA)
117
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
502
0
ANTONIO BUBNIĆ (KVA)
106
0
MATIJA ŽAGAR (DELTA)
117
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
502
0
ANTONIO BUBNIĆ (KVA)
106
0
MATIJA ŽAGAR (DELTA)
119
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
Medalists
1. ANTONIO BUBNIĆ, Kvarner
2. MANUEL BAJČIĆ, KRK CROATIA
3. LEON TUNA, OPATIJA
3. BRANIMIR VANČINA, KRK CROATIA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
554
DOMINIK BENČAN (TAD )
554
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
118
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
503
0
ANTONIO BUBNIĆ (KVA)
554
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
291
KARLO VERSIC (KOSTRE)
18
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
118
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
522
0
LEON TUNA (OPATIJA)
289
0
KARLO TURK (KOSTRE)
256
MARK KMET (CBSPULA)
261
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
120
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
554
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
291
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
18
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
118
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
289
0
KARLO TURK (KOSTRE)
256
0
MARK KMET (CBSPULA)
261
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
120
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
291
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
118
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
289
0
KARLO TURK (KOSTRE)
261
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
291
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
261
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
120
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
289
0
KARLO TURK (KOSTRE)
120
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
Medalists
1. FRAN PRIŽMIĆ, Mladost
2. KARLO VERSIC, KOSTRENA
3. MANUEL BAJČIĆ, KRK CROATIA
3. KARLO TURK, KOSTRENA