Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DELTA CUP 2015.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (C1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (C3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (C4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (C5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (C1)
63
LEON PRANJIĆ (DELTA)
63
0
LEON PRANJIĆ (DELTA)
217
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
217
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
356
0
ERNEST PODOBNIK (KASTAV)
48
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
63
0
LEON PRANJIĆ (DELTA)
463
0
LEON GALIJAŠEVIĆ (MEJDAN)
341
LINO RUŽIĆ (9 ZMAJ )
218
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
157
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
277
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
132
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
ANTONIO GERDEVIĆ (9 ZMAJ )
217
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
48
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
63
0
LEON PRANJIĆ (DELTA)
341
0
LINO RUŽIĆ (9 ZMAJ )
157
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
277
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
132
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
0
ANTONIO GERDEVIĆ (9 ZMAJ )
217
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
341
0
LINO RUŽIĆ (9 ZMAJ )
157
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
132
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
341
0
LINO RUŽIĆ (9 ZMAJ )
157
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
277
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
218
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
132
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
218
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
Medalists
1. LINO RUŽIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
2. DARIAN BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. LEON PRANJIĆ, Delta
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
357
0
LEON PROŠIĆ (KASTAV)
177
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
177
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
150
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
453
0
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
357
0
LEON PROŠIĆ (KASTAV)
177
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
412
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
150
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
417
BARTOL VUČKOV (KK IPON)
43
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
537
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
90
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
384
FRAN HOST (KASTAV)
183
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
453
0
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
177
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
150
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
417
0
BARTOL VUČKOV (KK IPON)
43
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
90
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
384
0
FRAN HOST (KASTAV)
183
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
453
0
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
150
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
43
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
183
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
453
0
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
43
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
90
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
537
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
183
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
90
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
Medalists
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. ŠIMUN DŽELALIJA, DRNIŠ
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. DINO ŠARIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (C3)
91
LUKA AŠPAN (FINIDA)
91
0
LUKA AŠPAN (FINIDA)
435
0
DINO ŽIVKOVIĆ (DELTA)
91
0
LUKA AŠPAN (FINIDA)
53
0
EDIN BARJAMOVIĆ (SKKU)
407
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
280
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
435
0
DINO ŽIVKOVIĆ (DELTA)
409
KARLO BUČIĆ (KASTAV)
385
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
444
0
MATEO ANIĆ (VIKT)
405
ANTON HOST (KASTAV)
279
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
526
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
410
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
91
0
LUKA AŠPAN (FINIDA)
407
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
435
0
DINO ŽIVKOVIĆ (DELTA)
409
0
KARLO BUČIĆ (KASTAV)
385
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
405
0
ANTON HOST (KASTAV)
526
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
410
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
407
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
435
0
DINO ŽIVKOVIĆ (DELTA)
385
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
526
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
407
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
385
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
405
0
ANTON HOST (KASTAV)
444
0
MATEO ANIĆ (VIKT)
526
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
405
0
ANTON HOST (KASTAV)
Medalists
1. TOMA MILETA, ŠIBENIK
2. DANIEL ZUZIĆ, Kastav
3. DINO ŽIVKOVIĆ, Delta
3. ANTON HOST, Kastav
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (C4)
152
0
LEON BRAUT (KRK CRO)
447
0
MILE MATIĆ (DRNIS)
152
0
LEON BRAUT (KRK CRO)
443
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
447
0
MILE MATIĆ (DRNIS)
220
0
VAL VILIŠIĆ (STIJENA)
126
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
40
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
451
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
443
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
447
0
MILE MATIĆ (DRNIS)
40
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
451
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
443
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
40
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
451
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
126
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. MILE MATIĆ, DRNIŠ
3. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (C5)
47
0
ALEKSANDAR ŠIMUNIĆ (GLOBUS)
141
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
219
0
TEO BAGARIĆ (STIJENA)
141
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
47
0
ALEKSANDAR ŠIMUNIĆ (GLOBUS)
124
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
374
0
MARIN GRACIN (ŠIBENIK)
129
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
128
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
141
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
124
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
374
0
MARIN GRACIN (ŠIBENIK)
128
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
124
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
374
0
MARIN GRACIN (ŠIBENIK)
128
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
129
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
Medalists
1. IVANO PAVAČIĆ, KRK CROATIA
2. MARIN GRACIN, ŠIBENIK
3. ALEKSANDAR ŠIMUNIĆ, GLOBUS Čakovec
3. IVAN MERGL, KRK CROATIA