KUMITE (294)
Kumite - Mlađi učenici -26
|
- 1. ADRIAN VEDRIŠ - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 2. FRAN ZVONAR - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 3. LUKA GRUMEREC - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. MATIJA MARKAČ - Mala Subotica
|
|
- 5. NOA ŠEŠET - IVANEC
|
|
- 6. TONI GULAM - OKIT
|
Kumite - Mlađi učenici -30
|
- 1. BENJAMIN MIJATOVIĆ - KK Nexe
|
|
- 2. ERIK BENCEK - IVANEC
|
|
- 3. FRAN KESER - PODRAVKA
|
|
- 4. NOA BANČIĆ - KLENOVNIK
|
|
- 5. PETAR JAGIĆ - Koprivnica
|
|
- 6. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Mlađi učenici -34
|
- 1. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. MATIJA ŠPOLJAR - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. SVEN STRAHIJA - Mala Subotica
|
Kumite - Mlađi učenici -38
|
- 1. BORNA BOJKIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. DANILO BAKOV - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 3. LUKA SOKAČ - Mala Subotica
|
|
- 4. MARTIN BOGAT - NOVI ZAGREB
|
|
- 5. NEO TURČINOV - OKIT
|
Kumite - Mlađi učenici +38
|
- 1. BRUNO ŠPILEK - NOVI ZAGREB
|
|
- 2. DOMAGOJ KESAK - Virovitica
|
|
- 3. FILIP NAĐAKOVIĆ - Virovitica
|
|
- 4. GRGUR KRAPINEC - PODRAVKA
|
|
- 5. LUKA PAJNIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 6. ZORAN ZORIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
Kumite - Mlađe učenice -28
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - Mala Subotica
|
|
- 2. BRUNA VEDRIŠ - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 3. EMA ŠEŠET - IVANEC
|
|
- 4. LANA BLAGUS - Mala Subotica
|
|
- 5. LANA KOSTADINOVIĆ - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 6. LAURA STRAHIJA - Mala Subotica
|
|
- 7. LUANA BOŽAC - OKIT
|
|
- 8. NIKOLINA LESKOVAR - KLENOVNIK
|
|
- 9. TIA SMOLČIĆ - NOVI ZAGREB
|
Kumite - Mlađe učenice -32
|
- 1. IVA BEGIĆ - OKIT
|
|
- 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. JANA ZVONAR - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 4. LANA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
|
- 5. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
|
Kumite - Mlađe učenice -36
|
- 1. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. LANA HUZAK - Koprivnica
|
|
- 3. LANA PINTARIĆ - Međimurje
|
Kumite - Mlađe učenice +36
|
- 1. LANA HRVOIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. LARA MIKULINJAK - PODRAVKA
|
Kumite - Učenici -30
|
- 1. ADRIAN STANČIĆ - KLENOVNIK
|
|
- 2. GABRIJEL MATIJAŠIĆ - Koprivnica
|
|
- 3. LUKA KLARIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
|
- 4. MIHAEL JAKOPANEC - IVANEC
|
|
- 5. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 6. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 7. NINO BLAGUS - Mala Subotica
|
|
- 8. ROKO BENCEK - IVANEC
|
|
- 9. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Učenici -34
|
- 1. GERGELY NYÍRI - Ganz-Kesjar
|
|
- 2. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. LUKA KAFKA - Virovitica
|
|
- 4. MATIJA NASTESKI - NOVI ZAGREB
|
|
- 5. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
|
|
- 6. NIKOLA GRMAČA - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
|
- 7. ROBERT GLAVAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 8. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 9. TONI TRAJANOSKI - Koprivnica
|
|
- 10. VALENTINO IVANIĆ - Mladost
|
Kumite - Učenici -38
|
- 1. DÁNIEL VARGA - Ganz-Kesjar
|
|
- 2. DARIO CRNOJA - Koprivnica
|
|
- 3. GORDAN PECIKOZIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. IVAN DELIĆ - PODRAVKA
|
|
- 5. MARDUK KRVAVAC - SOKOL
|
|
- 6. PATRIK ADŽAGA - OKIT
|
|
- 7. TIMO VLAHEK - Mala Subotica
|
Kumite - Učenici -42
|
- 1. FILIP BRUNOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. FILIP KAFKA - Virovitica
|
|
- 3. IVAN ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
|
|
- 4. JAN NOVAK - PODRAVKA
|
|
- 5. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 6. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 7. LUKA SALIHOVIĆ - VARAŽDIN
|
Kumite - Učenici -46
|
- 1. IAN POSAVEC - Međimurje
|
|
- 2. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. LOVRO ROZMAN - VARAŽDIN
|
|
- 4. ŠIMUN SILADIĆ - PODRAVSKI SOKOL
|
Kumite - Učenici +46
|
- 1. IVAN BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. JURICA ŠVRAKA - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. PATRIK ŽLIBAR - IVANEC
|
|
- 4. TIBOR KOVAČIĆ - VARAŽDIN
|
Kumite - Učenice -32
|
- 1. EMA MARČEC - Mala Subotica
|
|
- 2. EMA SOKOLIĆ - Koprivnica
|
|
- 3. NIKA ŽERJAV - Mala Subotica
|
Kumite - Učenice -36
|
- 1. ANA HARAMBAŠA - ZEN LUDBREG
|
|
- 2. NIKA BRDAL - NOVI ZAGREB
|
|
- 3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak
|
Kumite - Učenice -40
|
- 1. ANTONIJA KAŠINEC - NOVI ZAGREB
|
|
- 2. LANA HRVOIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. LANA KOKOTEC - KLENOVNIK
|
|
- 4. TEREZA VUNIĆ - OKIT
|
Kumite - Učenice -44
|
- 1. LEONA GULIJA - VARAŽDIN
|
|
- 2. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
|
|
- 3. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
Kumite - Učenice +44
|
- 1. ANA DUĆA - KK Petrinja
|
|
- 2. ANA FILIPOVIĆ - Mala Subotica
|
|
- 3. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
|
|
- 4. DORA ŽUGČIĆ - STUDENT
|
|
- 5. PETRA JANČIJEV - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Mlađi kadeti -36
|
- 1. FRAN JAKOPANEC - PODRAVKA
|
|
- 2. IVAN PRELEC - IPON ZAGREB
|
|
- 3. NOA RUMENJAK - IPON ZAGREB
|
|
- 4. TARIK ŽIŽAK - RIJEKA
|
Kumite - Mlađi kadeti -41
|
- 1. ANTE VUJANOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 2. BOJAN SARIĆ - PODRAVKA
|
|
- 3. FRAN VUKOMANOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 4. GORDAN PECIKOZIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 5. JAKOV FEMBER - STIJENA
|
|
- 6. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Mlađi kadeti -45
|
- 1. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. MATEO JAKOPANEC - VARAŽDIN
|
|
- 3. MATIJA BUJANIĆ - Međimurje
|
|
- 4. RENATO DJAKOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
Kumite - Mlađi kadeti -48
|
- 1. DORIAN KALAJDŽIJA - VARAŽDIN
|
|
- 2. JAKOV ZELJKO - NOVI ZAGREB
|
|
- 3. LUKA CIPRIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. LUKA MILIČEVIĆ - OKIT
|
Kumite - Mlađi kadeti -52
|
- 1. ÁDÁM DVORÁK - Ganz-Kesjar
|
|
- 2. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 3. LUKA BOŽAC - OKIT
|
|
- 4. TEO KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. ZSOLT KACSALA - Ganz-Kesjar
|
Kumite - Mlađi kadeti -57
|
- 1. JOSIP FRANCKI-NOVAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. LUKA ČONDIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. MIHAEL SIRC - Mala Subotica
|
|
- 4. VIKTOR FAGNJEN - RIJEKA
|
Kumite - Mlađi kadeti +57
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. DORIJAN KEŠER - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. IVAN VAJDIĆ - PODRAVKA
|
|
- 4. JAKOV RUKAVINA - Mladost
|
|
- 5. JOSIP JURJEVIĆ - SOKOL
|
|
- 6. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
Kumite - Mlađi kadeti -OPEN
|
- 1. ÁDÁM DVORÁK - Ganz-Kesjar
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
|
|
- 4. DARIO MILINKOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 5. DORIJAN KEŠER - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 6. MIHAEL SIRC - Mala Subotica
|
|
- 7. PATRIK MACUKIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 8. TEO KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 9. ZSOLT KACSALA - Ganz-Kesjar
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
|
- 1. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. MIA BANAJ - KK Nexe
|
|
- 3. NIKA ŽERJAV - Mala Subotica
|
|
- 4. SARA NOVAK - Mala Subotica
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
|
- 1. BEATA ZAVADA - KK Nexe
|
|
- 2. EMA JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. PETRA JANČIJEV - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
|
- 1. ANA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
|
|
- 2. DORA SLAMEK - Mala Subotica
|
|
- 3. LUCIJA BUNJEVAC - Tigar Sisak
|
|
- 4. PAOLA HORVAT - Mala Subotica
|
|
- 5. TIHANA ŠULEK - SUSEDGRAD
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
|
- 1. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 2. EMA KARDAŠ - KK Petrinja
|
|
- 3. IVONA CIGLAR - VARAŽDIN
|
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -OPEN
|
- 1. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. EMA JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. EMA KARDAŠ - KK Petrinja
|
|
- 4. TIHANA ŠULEK - SUSEDGRAD
|
Kumite - Kadeti -52
|
- 1. ANDRO MOŠKUN - Karlovac 1969
|
|
- 2. IVOR BABIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 3. LEO MARKOVIĆ - Mladost
|
|
- 4. MARKO KARAKAŠ - KK Nexe
|
|
- 5. PETAR OREŠKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. ROKO MIHALINEC - SUSEDGRAD
|
Kumite - Kadeti -57
|
- 1. BESIM ADEMI - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. KRISTIJAN LACKOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 3. LUKA DOLAČKI - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 4. LUKA DŽIMBEG - NOVI ZAGREB
|
|
- 5. MARKO BOGDANOVIĆ - Mladost
|
|
- 6. PATRIK MACUKIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 7. SLAVKO VLAHINIĆ - VELIKA GORICA
|
Kumite - Kadeti -63
|
- 1. ANTO MIJATOVIĆ - Koprivnica
|
|
- 2. ERIK WOLF - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ - VELIKA GORICA
|
Kumite - Kadeti -70
|
- 1. IVAN VARGA - PODRAVKA
|
|
- 2. LEON HENČ - SAMOBOR
|
|
- 3. MARIJAN LOVRIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 4. STIPE RAŠIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 5. TOMISLAV ŠAŠKO - Koprivnica
|
Kumite - Kadeti +70
|
- 1. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
|
|
- 2. IGOR VRBAN - VELIKA GORICA
|
|
- 3. MARKO VLAIĆ - NOVI ZAGREB
|
|
- 4. MATEO BAJKUŠA - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
Kumite - Kadeti -OPEN
|
- 1. BESIM ADEMI - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. ERIK WOLF - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
|
|
- 4. IGOR VRBAN - VELIKA GORICA
|
|
- 5. KRISTIJAN LACKOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 6. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 7. LUKA DOLAČKI - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 8. MARKO KARAKAŠ - KK Nexe
|
|
- 9. MARKO VLAIĆ - NOVI ZAGREB
|
|
- 10. TOMISLAV ŠAŠKO - Koprivnica
|
Kumite - Kadetkinje -47
|
- 1. ANTONIJA ENGLER - VARAŽDIN
|
|
- 2. DORA BAHČIĆ - Mladost
|
|
- 3. DOROTEA RUMENJAK - IPON ZAGREB
|
|
- 4. LAURA BANAJ - KK Nexe
|
|
- 5. MARINA JURENEC - Koprivnica
|
|
- 6. MIA MIJOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 7. RAJNA FRANULIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 8. TARA NIKOLIĆ - VARAŽDIN
|
Kumite - Kadetkinje -54
|
- 1. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. EMA ŽIVČIĆ - RI CROATIA
|
|
- 3. ENA MEMIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 4. IVONA CIGLAR - VARAŽDIN
|
|
- 5. JOHANA JURIĆ - KK Petrinja
|
|
- 6. KLARA VENDL - OKIT
|
|
- 7. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
|
Kumite - Kadetkinje +54
|
- 1. INES MARINKOVIĆ - PODRAVKA
|
|
- 2. IVANA BOROMISA - STUDENT
|
|
- 3. SARA RADAKOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
Kumite - Kadetkinje -OPEN
|
- 1. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. EMA ŽIVČIĆ - RI CROATIA
|
|
- 3. IVANA BOROMISA - STUDENT
|
|
- 4. LAURA FUČIK - Delta
|
|
- 5. MIA MIJOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC
|
|
- 7. RAJNA FRANULIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 8. SADEA BEĆIROVIĆ - SUSEDGRAD
|
Kumite - Juniori -55
|
- 1. FILIP WOLF - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. MATIJA BUDIĆ - OPATIJA
|
Kumite - Juniori -61
|
- 1. DORIJAN ROMIC - SAMOBOR
|
|
- 2. HRVOJE ABRAMOVIĆ - IPON ZAGREB
|
Kumite - Juniori -68
|
- 1. IVAN VRBAN - VELIKA GORICA
|
|
- 2. PAUL KARAČIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 3. TOMA MARKOVINA - SOKOL
|
|
- 4. TONI VUKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 5. VLADIMIR GAŠPAR - Mladost
|
Kumite - Juniori -76
|
- 1. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
|
|
- 2. IGOR KATANEC BEKETIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. LEONARD ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
Kumite - Juniori +76
|
- 1. JERKO ĐURINOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. MARKO OREŠKOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 3. MARTIN BREŠKI - LEPOGLAVA
|
Kumite - Juniori -OPEN
|
- 1. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
|
|
- 2. IVAN VRBAN - VELIKA GORICA
|
|
- 3. JERKO ĐURINOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 4. MARTIN BREŠKI - LEPOGLAVA
|
|
- 5. PAUL KARAČIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 6. VLADIMIR GAŠPAR - Mladost
|
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
|
- 1. IZIDORA JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 2. NERA KOVAĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. RAJNA FRANULIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
Kumite - Juniorke +59
|
- 1. ANA PERC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. DOLORES JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 3. LANA SUČEC - KK Petrinja
|
|
- 4. LUCIJA PERUŠKO - OPATIJA
|
|
- 5. MARIJANA REP - Koprivnica
|
|
- 6. MIHAELA MRAZOVIĆ - STUDENT
|
Kumite - Juniorke -OPEN
|
- 1. ANAMARIA RULA - Karlovac 1969
|
|
- 2. IZIDORA JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 3. LAURA FUČIK - Delta
|
|
- 4. LUCIJA PERUŠKO - OPATIJA
|
|
- 5. MIHAELA MRAZOVIĆ - STUDENT
|
|
- 6. SADEA BEĆIROVIĆ - SUSEDGRAD
|
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (muški) -OPEN
|
- 1. MATEO ŠITUM - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. MATIJA VINTER - Mladost
|
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
|
- 1. KLARA KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. MARIJA LOVRIĆ - IPON ZAGREB
|
Kumite - U 21 (ženski) +68
|
- 1. ANA PERC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. ANAMARIJA KRALJIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. MARGARETA MEDUNIĆ - Mladost
|
Kumite - U 21 (ženski) -OPEN
|
- 1. KLARA KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. MARGARETA MEDUNIĆ - Mladost
|
|
- 3. NIKA DEŠA - RI CROATIA
|
|
- 4. PETRA ŽIC - OPATIJA
|
Kumite - Seniori -60
Kumite - Seniori -67
Kumite - Seniori -75
|
- 1. ALEKSANDAR PAVIĆ - Karate Federation of Serbia
|
|
- 2. MATIJA VINTER - Mladost
|
Kumite - Seniori -84
|
- 1. ALEKSANDAR ŠESTAKOV - Karate Federation of Serbia
|
|
- 2. MARIO BAN - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. MARIO SLIVAR - LEPOGLAVA
|
|
- 4. MARKO RISTIVOJEVIĆ - Karate Federation of Serbia
|
Kumite - Seniori +84
Kumite - Seniori -OPEN
|
- 1. ALEKSANDAR PAVIĆ - Karate Federation of Serbia
|
|
- 2. ALEKSANDAR ŠESTAKOV - Karate Federation of Serbia
|
|
- 3. ANTE MRVIČIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 4. IVAN BLAŽIČEVIĆ - CROATIA
|
|
- 5. MARIO BAN - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 6. MARKO RISTIVOJEVIĆ - Karate Federation of Serbia
|
Kumite - Seniorke -50
Kumite - Seniorke -55
Kumite - Seniorke -61
Kumite - Seniorke -68
|
- 1. ANAMARIJA KRALJIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. KLARA KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. MAJA LENARD - SAMOBOR
|
Kumite - Seniorke +68
Kumite - Seniorke -OPEN
|
- 1. ANA LENARD - SAMOBOR
|
|
- 2. KLARA KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. MAJA LENARD - SAMOBOR
|
|
- 4. NIKA DEŠA - RI CROATIA
|
|
- 5. PETRA ŽIC - OPATIJA
|
KATA (69)
Kata - Cicibani (AC1)
|
- 1. GABRIEL BOŽIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. LOVRO ERAK - Virovitica
|
|
- 3. PETAR FILIPOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
Kata - Cicibanke (AC2)
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - Mala Subotica
|
|
- 2. KATARINA GROŠIĆ - ZEN LUDBREG
|
|
- 3. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 4. LAURA ERAK - Virovitica
|
|
- 5. LORENA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
|
- 6. LUCIJA JANČIJEV - ĐURĐEVAC
|
|
- 7. UNA DUJMOVIĆ - ĐURĐEVAC
|
Kata - Mlađi učenici (A1 (9,8,7,6 kyu))
|
- 1. BENJAMIN MIJATOVIĆ - KK Nexe
|
|
- 2. ERIK BENCEK - IVANEC
|
|
- 3. FILIP MIKINAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 4. GABRIEL BOŽIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 5. LUKA PAJNIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 6. PATRIK ZLATEC - ĐURĐEVAC
|
|
- 7. VILIM CINDORI - ZEN LUDBREG
|
Kata - Mlađi učenici (A3 (all))
Kata - Mlađe Učenice (A2 (9,8,7,6 kyu))
|
- 1. ANA-MARIJA BRUNOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. DINA ŽUPANIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. KLARA BALOG - SISAK
|
|
- 4. LARISA DOMITROVIĆ - SISAK
|
|
- 5. LORENA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
|
- 6. LUCIJA JANČIJEV - ĐURĐEVAC
|
|
- 7. UNA DUJMOVIĆ - ĐURĐEVAC
|
Kata - Mlađe Učenice (A4 (all))
|
- 1. ANA ČONDIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 3. VANJA ŠABIĆ - KK Petrinja
|
Kata - Učenici (B1 (9,8,7,6 kyu))
|
- 1. FILIP BRUNOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. PATRIK ZLATEC - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. TOMISLAV TKALČEC - ZEN LUDBREG
|
|
- 4. TVRTKO ŠAKO - KK Petrinja
|
Kata - Učenici (B3 (all))
|
- 1. CHRIS MALČEC - Virovitica
|
|
- 2. FILIP CVETKO - KK KIK
|
|
- 3. IVAN DELIĆ - SISAK
|
|
- 4. LUKA CRNKOVIĆ - SISAK
|
Kata - Učenice (B2 (9,8,7,6 kyu))
|
- 1. MIA DANKO JANEŠ - ZEN LUDBREG
|
|
- 2. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kata - Učenice (B4 (all))
|
- 1. ANA HARAMBAŠA - ZEN LUDBREG
|
|
- 2. IDA MATANIĆ - KK KIK
|
|
- 3. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Mlađi kadeti (C1)
|
- 1. ADRIAN FAJFAR - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
|
|
- 3. DORIAN PILJEK - KK KIK
|
|
- 4. FILIP CVETKO - KK KIK
|
|
- 5. KARLO FALAT - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 6. MATIJA RELIĆ - Virovitica
|
|
- 7. PATRIK KOVAČEK - ZEN LUDBREG
|
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
|
- 1. DIANA JANTOL - ZEN LUDBREG
|
|
- 2. KARLA ROGOVIĆ - Virovitica
|
|
- 3. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. NIKA JELEN - SAMOBOR
|
Kata - Kadeti (D1)
|
- 1. ANDREJ LILEK - ZEN LUDBREG
|
|
- 2. MATIJA VUK - ZEN LUDBREG
|
|
- 3. NIKICA ŽUKINA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Kadetkinje (D2)
|
- 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. MARIJA LILEK - ZEN LUDBREG
|
|
- 4. NIKA JELEN - SAMOBOR
|
|
- 5. PAULA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Juniori (E1)
|
- 1. ANDREJ LILEK - ZEN LUDBREG
|
|
- 2. FRAN GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. MATIJA VUK - ZEN LUDBREG
|
|
- 4. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Juniorke (E2)
|
- 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. IVONA JOVANOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 3. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 4. MARIJA LILEK - ZEN LUDBREG
|
|
- 5. PAULA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - U 21 (muški)(F1)
Kata - U 21 (ženski)(F2)
Kata - Seniori (G1)
Kata - Seniorke (G2)
KATA TIM (0)
Kata tim - Mlađi učenici (KT1)
Kata tim - Mlađe učenice (KT2)
Kata tim - Učenici (KT3)
Kata tim - Učenice (KT4)
|
|