Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk cup 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Dječaci (2013/14)
Kumite - Djevojčice (2013/14)
Kumite - Dječaci (2011/12)
Kumite - Djevojčice (2011/12)
Kumite - Dječaci (2009/10)
Kumite - Djevojčice (2009/10)
Kumite - Dječaci (2007/08)
Kumite - Djevojčice (2007/08)
Kata - Dječaci
Kata - Djevojčice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Dječaci (2014)
Kata - Dječaci (2013)
Kata - Dječaci (2012)
Kata - Dječaci (2011)
Kata - Dječaci (2010)
Kata - Dječaci (2009)
Kata - Dječaci (2008)
Kata - Dječaci (2007)
Kata - Dječaci (2014)
170
0
DAVID HERENDA (FIGHT)
152
0
MATEJ JULARIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MATEJ JULARIĆ, Tigar Sisak
2. DAVID HERENDA, Velebit
3. ----
3. ----
Kata - Dječaci (2013)
228
0
LUKA BABIĆ (333CR)
68
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
59
MARKO BEREND (TIGAR)
68
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
59
0
MARKO BEREND (TIGAR)
Medalists
1. MARKO BEREND, Tigar Sisak
2. JAKOV HERENDA, Velebit
3. LUKA BABIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kata - Dječaci (2012)
215
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
234
0
LUKA FINEK (333CR)
215
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
234
LUKA FINEK (333CR)
49
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
MATEJ KRULJAC (KGB)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
234
0
LUKA FINEK (333CR)
49
0
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
0
MATEJ KRULJAC (KGB)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
49
0
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
MATEJ KRULJAC (KGB)
Medalists
1. NIKO KURTI, TRNJE
2. NIKO ČOPIĆ, Tigar Sisak
3. LUKA FINEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATEJ KRULJAC, Mladost
Kata - Dječaci (2011)
198
EUGEN TOMAJ (KGB)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
220
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
202
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
ERIK IVIĆ (KGB)
230
STJEPAN ČOIĆ (333CR)
197
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
MARKO MIKECIN (KGB)
273
DAVID VUČAK (KASTAV)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
230
0
STJEPAN ČOIĆ (333CR)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
0
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
273
0
DAVID VUČAK (KASTAV)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
131
0
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. MATEO ĆAVAR, TRNJE
2. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. EUGEN TOMAJ, Mladost
3. MARKO MIKECIN, Mladost
Kata - Dječaci (2010)
135
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
133
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
135
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
129
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
27
0
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
133
0
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
135
0
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
129
0
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
133
0
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
129
0
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
27
0
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LEAN ŠOLAJA, FINIDA (POREČ)
2. LJAVDRIM ZEĆIRI, RAB-ENPI
3. JAN ČOLIĆ, RAB-ENPI
3. MATEJ PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata - Dječaci (2009)
11
0
LOVRO PERESTEGI (TRNJE)
254
0
ANDREJ IVIĆ (RAB-ENP)
54
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
255
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
11
0
LOVRO PERESTEGI (TRNJE)
54
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Medalists
1. LOVRO PERESTEGI, TRNJE
2. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ANDREJ IVIĆ, RAB-ENPI
3. DUJE KAC, RAB-ENPI
Kata - Dječaci (2008)
256
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
257
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
125
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
153
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
257
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
153
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. ALEXANDER ŽIGO, RAB-ENPI
3. IVANO TOMIČIĆ, RAB-ENPI
3. GABRIEL ANĐELIĆ, RAB-ENPI
Kata - Dječaci (2007)
223
0
RIAN DUŠAN (FINIDA)
258
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. IVANO TOMIČIĆ, RAB-ENPI
2. RIAN DUŠAN, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----