Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk cup 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite -Djevojčice (2011/12) -43
Kumite -Dječaci (2009/10) -35
Kumite -Dječaci (2009/10) -44
Kumite -Dječaci (2009/10) +56
Kumite -Djevojčice (2009/10) -49
Kumite -Djevojčice (2011/12) -43
106
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
178
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. TENA VURUŠIĆ, GLOBUS Čakovec
2. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. ----
3. ----
Kumite -Dječaci (2009/10) -35
179
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
189
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
259
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
101
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
179
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
259
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
Medalists
1. TINO PANIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
Kumite -Dječaci (2009/10) -44
174
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
158
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
158
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
243
0
LEON SVAT (333CR)
174
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
213
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
175
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
14
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (TRNJE)
136
0
IVAN BABIĆ (TUSKNC)
185
0
JAN CANJAR (KA 1969)
158
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
213
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
14
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (TRNJE)
185
0
JAN CANJAR (KA 1969)
213
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
185
0
JAN CANJAR (KA 1969)
14
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (TRNJE)
136
0
IVAN BABIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. LUKA ZVONAR, LOTOS ZAGREB
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec
3. IVAN BABIĆ, TUŠKANAC
Kumite -Dječaci (2009/10) +56
96
0
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
176
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
34
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
176
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
34
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ERVIN ŠOLTIĆ, GLOBUS Čakovec
2. DOMINIK MARIĆ, Tigar Sisak
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) -49
47
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
177
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
19
0
PETRA KOVAČ (TRNJE)
39
0
TEA BUINAC (TIGAR)
47
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
19
0
PETRA KOVAČ (TRNJE)
Medalists
1. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
2. PETRA KOVAČ, TRNJE
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec
3. TEA BUINAC, Tigar Sisak