Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Krk cup 2021.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite -Djevojčice (2009/10) -40
Kumite -Djevojčice (2009/10) -43
Kumite -Dječaci (2007/08) -50
Kumite -Djevojčice (2007/08) -41
Kumite -Djevojčice (2007/08) -45
Kumite -Djevojčice (2009/10) -40
250
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
250
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
224
0
ZARA VALDGONI (333CR)
147
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
250
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
147
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
0
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
147
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
0
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
Dobitniki medalj
1. MARA GUSIĆ, VELIKA GORICA
2. HELENA OROZ, TUŠKANAC
3. MARTA BUKARICA, BUSHIDO
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta
Kumite -Djevojčice (2009/10) -43
116
0
LARA JOVANIĆ (TUSKNC)
82
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
252
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
116
0
LARA JOVANIĆ (TUSKNC)
252
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
Dobitniki medalj
1. LARA JOVANIĆ, TUŠKANAC
2. TAMARA BAČIĆ, BUSHIDO
3. AURORA BARBALIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite -Dječaci (2007/08) -50
139
0
JAN MIRENIĆ (VGORICA)
212
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
249
0
IVAN BARIČEVIĆ (BSHDOZG)
171
0
HRVOJE ŠULEK (HR.DRAG)
212
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
249
0
IVAN BARIČEVIĆ (BSHDOZG)
Dobitniki medalj
1. IVAN BARIČEVIĆ, BUSHIDO
2. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. HRVOJE ŠULEK, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JAN MIRENIĆ, VELIKA GORICA
Kumite -Djevojčice (2007/08) -41
251
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
105
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
Dobitniki medalj
1. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
2. MARTA BUKARICA, BUSHIDO
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2007/08) -45
50
ANA KARADŽA (CRO)
50
0
ANA KARADŽA (CRO)
85
0
ENA DŽEBO (KRK CRO)
74
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
253
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
240
0
FIONA KNEŽEVIĆ (333CR)
138
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
50
0
ANA KARADŽA (CRO)
74
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
253
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
138
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
74
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
138
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
253
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
Dobitniki medalj
1. TIA SMOLČIĆ, TUŠKANAC
2. NIKA MIROSAVLJEVIĆ, VELIKA GORICA
3. ANA KARADŽA, RI CROATIA
3. TAMARA BAČIĆ, BUSHIDO