Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk cup 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite -Dječaci (2011/12) -32
Kumite -Djevojčice (2009/10) -34
Kumite -Dječaci (2007/08) -46
Kata - Dječaci (2012)
Kata - Dječaci (2011)
Kata - Dječaci (2010)
Kata - Dječaci (2007)
Kata - Djevojčice (2015)
Kata - Djevojčice (2013)
Kata - Djevojčice (2012)
Kata - Djevojčice (2011)
Kata - Djevojčice (2010)
Kata - Djevojčice (2009)
Kata - Djevojčice (2008)
Kata - Djevojčice (2007)
Kumite -Dječaci (2011/12) -32
261
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
33
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
216
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
42
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
261
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
42
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ARIAN BROZOVIĆ, TAD RIJEKA
2. ANDREI DOLIĆ, Tigar Sisak
3. DAVID DUŽIĆ, Tigar Sisak
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite -Djevojčice (2009/10) -34
231
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
269
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
143
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
269
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
143
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
Medalists
1. MIA ČUNČIĆ, VELIKA GORICA
2. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kumite -Dječaci (2007/08) -46
225
0
RIAN DUŠAN (FINIDA)
207
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. RIAN DUŠAN, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Kata - Dječaci (2012)
215
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
234
0
LUKA FINEK (333CR)
215
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
234
LUKA FINEK (333CR)
49
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
MATEJ KRULJAC (KGB)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
234
0
LUKA FINEK (333CR)
49
0
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
0
MATEJ KRULJAC (KGB)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
49
0
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
MATEJ KRULJAC (KGB)
Medalists
1. NIKO KURTI, TRNJE
2. NIKO ČOPIĆ, Tigar Sisak
3. LUKA FINEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATEJ KRULJAC, Mladost
Kata - Dječaci (2011)
198
EUGEN TOMAJ (KGB)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
220
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
202
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
ERIK IVIĆ (KGB)
230
STJEPAN ČOIĆ (333CR)
197
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
MARKO MIKECIN (KGB)
273
DAVID VUČAK (KASTAV)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
230
0
STJEPAN ČOIĆ (333CR)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
0
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
273
0
DAVID VUČAK (KASTAV)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
131
0
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. MATEO ĆAVAR, TRNJE
2. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. EUGEN TOMAJ, Mladost
3. MARKO MIKECIN, Mladost
Kata - Dječaci (2010)
135
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
133
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
135
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
129
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
27
0
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
133
0
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
135
0
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
129
0
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
133
0
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
129
0
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
27
0
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LEAN ŠOLAJA, FINIDA (POREČ)
2. LJAVDRIM ZEĆIRI, RAB-ENPI
3. JAN ČOLIĆ, RAB-ENPI
3. MATEJ PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata - Dječaci (2007)
223
0
RIAN DUŠAN (FINIDA)
258
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. IVANO TOMIČIĆ, RAB-ENPI
2. RIAN DUŠAN, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Kata - Djevojčice (2015)
53
0
JULIA NEKIĆ (TIGAR)
217
0
PAOLA PUŠKARIĆ (FINIDA)
Medalists
1. JULIA NEKIĆ, Tigar Sisak
2. PAOLA PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Kata - Djevojčice (2013)
201
0
DINA RADOŠEVIĆ (KGB)
227
0
SARA ŠKOFIĆ (FINIDA)
58
SARA KANJIR (TIGAR)
201
0
DINA RADOŠEVIĆ (KGB)
58
0
SARA KANJIR (TIGAR)
Medalists
1. DINA RADOŠEVIĆ, Mladost
2. SARA KANJIR, Tigar Sisak
3. SARA ŠKOFIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kata - Djevojčice (2012)
52
NIA ČULINA (TIGAR)
239
0
DORA PAIĆ (333CR)
52
0
NIA ČULINA (TIGAR)
110
SARA MEMIĆ (ZAMET)
242
0
KALA PUTAK (333CR)
55
0
ANĐELA NEKIĆ (TIGAR)
218
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
52
0
NIA ČULINA (TIGAR)
110
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
55
0
ANĐELA NEKIĆ (TIGAR)
218
0
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
110
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
218
0
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
55
ANĐELA NEKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. SARA MEMIĆ, ZAMET
2. LANA LACMANOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. NIA ČULINA, Tigar Sisak
3. ANĐELA NEKIĆ, Tigar Sisak
Kata - Djevojčice (2011)
132
LENA RENIĆ (RAB-ENP)
132
0
LENA RENIĆ (RAB-ENP)
60
0
ROZA NEKIĆ (TIGAR)
200
MAJA MARENIĆ (KGB)
277
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
69
LANA BASARIĆ (TIGAR)
132
0
LENA RENIĆ (RAB-ENP)
200
0
MAJA MARENIĆ (KGB)
277
0
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
69
0
LANA BASARIĆ (TIGAR)
200
0
MAJA MARENIĆ (KGB)
69
0
LANA BASARIĆ (TIGAR)
277
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
Medalists
1. MAJA MARENIĆ, Mladost
2. LANA BASARIĆ, Tigar Sisak
3. LENA RENIĆ, RAB-ENPI
3. LANA LACMANOVIĆ, FINIDA (POREČ)
Kata - Djevojčice (2010)
229
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
126
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
229
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
199
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
126
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
232
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
51
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
270
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
199
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
126
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
51
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
270
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
199
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
270
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
51
LANA FLEKAČ (TIGAR)
Medalists
1. DORA VALENTIĆ, Mladost
2. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
Kata - Djevojčice (2009)
219
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
193
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
193
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
114
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
28
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
219
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
206
0
VANESA BARIĆ (KGB)
112
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
124
0
LEA DUMIČIĆ (RAB-ENP)
272
0
HANA MILOJICA (KASTAV)
193
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
28
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
112
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
272
0
HANA MILOJICA (KASTAV)
28
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
112
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
272
0
HANA MILOJICA (KASTAV)
206
0
VANESA BARIĆ (KGB)
Medalists
1. TALIJA ČOLAK, OMEGA
2. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. LUCIJA LONČAR, TRNJE
3. HANA MILOJICA, Kastav
Kata - Djevojčice (2008)
238
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
26
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
25
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
205
0
LUCIJA MIKECIN (KGB)
26
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
25
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. JURJA PERVAN, OMEGA
2. EMRA SUBAŠIĆ, OMEGA
3. KATE RADOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LUCIJA MIKECIN, Mladost
Kata - Djevojčice (2007)
100
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
226
0
NINA ARIZANOVIĆ (FINIDA)
48
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
29
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
100
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
29
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
Medalists
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
3. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. NINA ARIZANOVIĆ, FINIDA (POREČ)