Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk cup 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite -Dječaci (2013/14) -23
Kumite -Dječaci (2013/14) +35
Kumite -Djevojčice (2013/14) -30
Kumite -Dječaci (2011/12) -41
Kumite -Djevojčice (2011/12) -37
Kumite -Dječaci (2009/10) -35
Kumite -Dječaci (2009/10) -50
Kumite -Dječaci (2009/10) -53
Kumite -Dječaci (2009/10) -56
Kumite -Djevojčice (2009/10) -43
Kumite -Djevojčice (2009/10) -46
Kumite -Djevojčice (2009/10) +52
Kumite -Dječaci (2007/08) -46
Kumite -Djevojčice (2007/08) -41
Kumite -Djevojčice (2007/08) -45
Kumite -Djevojčice (2007/08) -49
Kumite -Djevojčice (2007/08) -53
Kumite -Djevojčice (2007/08) -61
Kumite -Dječaci (2013/14) -23
160
0
MIHAEL MAĆEŠIĆ (TAD )
268
0
HARIS IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. HARIS IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
2. MIHAEL MAĆEŠIĆ, TAD RIJEKA
3. ----
3. ----
Kumite -Dječaci (2013/14) +35
35
0
MIHAEL ŠTAJCER (TIGAR)
1
0
LUKA MESIĆ (KAO)
260
ADRIAN BADURINA (KRK CRO)
1
0
LUKA MESIĆ (KAO)
260
0
ADRIAN BADURINA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LUKA MESIĆ, Karate Akademija Osijek
2. ADRIAN BADURINA, KRK CROATIA
3. MIHAEL ŠTAJCER, Tigar Sisak
3. ----
Kumite -Djevojčice (2013/14) -30
43
0
VITA PRANJIĆ (DELTA)
30
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
70
0
VANJA ČUĆEK (STUDNT)
271
0
KARMEN ŠAJATOVIĆ (KRK CRO)
30
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
70
0
VANJA ČUĆEK (STUDNT)
Osvajači medalja
1. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak
2. VANJA ČUĆEK, STUDENT
3. VITA PRANJIĆ, Delta
3. KARMEN ŠAJATOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite -Dječaci (2011/12) -41
163
0
BORNA DUVNJAK (KOSTRE)
84
0
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
180
KRISTIAN RUBEŠA (ARGORIJ)
163
0
BORNA DUVNJAK (KOSTRE)
180
0
KRISTIAN RUBEŠA (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. BORNA DUVNJAK, KOSTRENA
2. KRISTIAN RUBEŠA, RIJEKA
3. EMIN HUSKIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite -Djevojčice (2011/12) -37
75
0
VITA JOVANIĆ (TUSKNC)
87
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
2. VITA JOVANIĆ, TUŠKANAC
3. ----
3. ----
Kumite -Dječaci (2009/10) -35
179
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
189
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
259
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
101
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
179
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
259
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
Osvajači medalja
1. TINO PANIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
Kumite -Dječaci (2009/10) -50
166
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
94
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
166
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
94
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
167
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
182
0
IVAN ŠKULIĆ (KRK CRO)
151
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
94
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
167
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
151
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
151
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
167
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. ELDIN HUSKIĆ, KRK CROATIA
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
3. ROKO RONČEVIĆ, Velebit
Kumite -Dječaci (2009/10) -53
81
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
122
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
265
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
81
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
265
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
2. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
3. KRISTIAN PRENKAJ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite -Dječaci (2009/10) -56
168
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
183
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. TONI VLAHOV, Velebit
2. RAFAEL MAKS SOVIĆ, KRK CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) -43
116
0
LARA JOVANIĆ (TUSKNC)
82
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
252
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
116
0
LARA JOVANIĆ (TUSKNC)
252
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. LARA JOVANIĆ, TUŠKANAC
2. TAMARA BAČIĆ, BUSHIDO
3. AURORA BARBALIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) -46
115
0
TEODORA BLAŽEKOVIĆ (TUSKNC)
90
0
MILA VOLARIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MILA VOLARIĆ, KRK CROATIA
2. TEODORA BLAŽEKOVIĆ, TUŠKANAC
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) +52
72
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
40
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
134
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
38
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
72
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
38
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. JANA ŽUGČIĆ, STUDENT
2. ANA MARIE BARUKČIĆ, Tigar Sisak
3. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
Kumite -Dječaci (2007/08) -46
225
0
RIAN DUŠAN (FINIDA)
207
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. RIAN DUŠAN, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2007/08) -41
251
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
105
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
2. MARTA BUKARICA, BUSHIDO
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2007/08) -45
50
ANA KARADŽA (CRO)
50
0
ANA KARADŽA (CRO)
85
0
ENA DŽEBO (KRK CRO)
74
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
253
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
240
0
FIONA KNEŽEVIĆ (333CR)
138
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
50
0
ANA KARADŽA (CRO)
74
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
253
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
138
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
74
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
138
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
253
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. TIA SMOLČIĆ, TUŠKANAC
2. NIKA MIROSAVLJEVIĆ, VELIKA GORICA
3. ANA KARADŽA, RI CROATIA
3. TAMARA BAČIĆ, BUSHIDO
Kumite -Djevojčice (2007/08) -49
102
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
44
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
262
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
44
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
102
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
161
0
LUCIJA GALIĆ (VGORICA)
9
0
HELENA ČULO (TRNJE)
210
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
264
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
162
0
MAGDALENA STIPIĆ (VGORICA)
44
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
161
0
LUCIJA GALIĆ (VGORICA)
210
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
264
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
161
0
LUCIJA GALIĆ (VGORICA)
210
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
264
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
9
0
HELENA ČULO (TRNJE)
Osvajači medalja
1. MATEA KORDIĆ, VELIKA GORICA
2. LUCIJA GALIĆ, VELIKA GORICA
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
Kumite -Djevojčice (2007/08) -53
173
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
263
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
104
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
263
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
104
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
2. NADIA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite -Djevojčice (2007/08) -61
118
0
PATRICIA LJOLJIĆ (TUSKNC)
88
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
118
0
PATRICIA LJOLJIĆ (TUSKNC)
276
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
88
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
187
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
141
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
276
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
88
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
187
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
141
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
276
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
141
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
187
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. PATRICIA LJOLJIĆ, TUŠKANAC
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969