Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk cup 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite -Dječaci (2013/14) -26
Kumite -Djevojčice (2013/14) -30
Kumite -Djevojčice (2011/12) -40
Kumite -Djevojčice (2009/10) -40
Kumite -Djevojčice (2007/08) -49
Kumite -Dječaci (2013/14) -26
7
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
241
0
JONA KNEŽEVIĆ (333CR)
3
ANTE OGREBIĆ (KAO)
7
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
3
0
ANTE OGREBIĆ (KAO)
Medalists
1. ANTE OGREBIĆ, Karate Akademija Osijek
2. STJEPAN NEKIĆ, Delta
3. JONA KNEŽEVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kumite -Djevojčice (2013/14) -30
43
0
VITA PRANJIĆ (DELTA)
30
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
70
0
VANJA ČUĆEK (STUDNT)
271
0
KARMEN ŠAJATOVIĆ (KRK CRO)
30
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
70
0
VANJA ČUĆEK (STUDNT)
Medalists
1. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak
2. VANJA ČUĆEK, STUDENT
3. VITA PRANJIĆ, Delta
3. KARMEN ŠAJATOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite -Djevojčice (2011/12) -40
244
0
LOTA MARINIĆ (333CR)
46
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
97
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
46
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
97
0
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
Medalists
1. RAVEN MARIĆ, Delta
2. KAJA PAULA HRGA, DRNIŠ
3. LOTA MARINIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) -40
250
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
250
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
224
0
ZARA VALDGONI (333CR)
147
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
250
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
147
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
0
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
147
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
0
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. MARA GUSIĆ, VELIKA GORICA
2. HELENA OROZ, TUŠKANAC
3. MARTA BUKARICA, BUSHIDO
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta
Kumite -Djevojčice (2007/08) -49
102
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
44
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
262
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
44
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
102
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
161
0
LUCIJA GALIĆ (VGORICA)
9
0
HELENA ČULO (TRNJE)
210
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
264
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
162
0
MAGDALENA STIPIĆ (VGORICA)
44
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
161
0
LUCIJA GALIĆ (VGORICA)
210
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
264
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
161
0
LUCIJA GALIĆ (VGORICA)
210
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
264
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
9
0
HELENA ČULO (TRNJE)
Medalists
1. MATEA KORDIĆ, VELIKA GORICA
2. LUCIJA GALIĆ, VELIKA GORICA
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA