Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -32
279
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
190
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
279
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
190
ANTONELA APATI (IVANEC)
258
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
190
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
258
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
2. MARA GUSIĆ, VELIKA GORICA
3. ANTONELA APATI, IVANEC
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta
Kumite - Učenice -36
155
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
30
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
322
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
299
0
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
30
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
322
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Učenice -40
23
0
MILA VOLARIĆ (KRK CRO)
178
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
31
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
23
0
MILA VOLARIĆ (KRK CRO)
178
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
181
0
VITA KUČAN (VGORICA)
125
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
147
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
31
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
178
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
181
0
VITA KUČAN (VGORICA)
147
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
31
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
181
0
VITA KUČAN (VGORICA)
147
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
125
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
3. MATEA KORDIĆ, VELIKA GORICA
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenice -44
170
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
43
0
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
263
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
0
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice +44
268
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
209
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
268
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
209
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
136
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
229
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
254
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
209
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
136
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
254
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
254
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
136
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EMA ČELIĆ, CBS PULA
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA