Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
165
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
90
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
165
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
134
0
ENA DŽEBO (KRK CRO)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
167
EMA GALOV (METKOVI)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
201
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
138
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
44
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
116
ANA KARADŽA (GROBNIK)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
167
0
EMA GALOV (METKOVI)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
138
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
220
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. NIKA KRMPOTIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
32
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
154
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
32
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
91
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
154
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
22
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
237
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
91
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
154
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
22
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
237
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
91
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
22
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
237
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
168
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
176
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
231
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
168
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
135
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
176
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
145
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
340
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
153
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
231
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
176
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
340
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
153
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
231
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
340
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
153
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
145
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
Osvajači medalja
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
3. NERA GRLJUŠIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
174
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
283
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
174
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
283
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
158
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
283
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
158
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
235
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
329
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
97
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
163
0
DORA GALOV (METKOVI)
329
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
97
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
2. RAINA ŠPOLJARIĆ, Međimurje
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
3. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ