Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Grada Vukovara 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
KUMITE (156)
Kumite - Mlađi učenici -26
1. DARDAN DINARICA - ELDI KAN
2. LUKA PAPONJA - CROHERC
3. LUKA PETAK - IVANEC
Kumite - Mlađi učenici -30
1. FILIP PERIŠA - KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. TONI KESER - ICTUS
Kumite - Mlađi učenici -34
1. ERIK ĐULA - IVANEC
2. LUKA POŽEGA - Max Ivankovo
3. MISLAV ILIČIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
4. NOA ŠEŠET - IVANEC
Kumite - Mlađi učenici -38
1. IVANO IVANKOVIC - CROHERC
2. JAKOB ĐEBRO - ĐURĐEVAC
3. NEVENKO PEHAR - CROHERC
Kumite - Mlađi učenici +38
1. DAMIR ĆULUBRK - ICTUS
2. PABLO KOREN - GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
1. EVA POŽEGA - Max Ivankovo
2. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
Kumite - Mlađe učenice -36
1. ILIJANA NAKIĆ - CROHERC
2. LUCIJA JOSIĆ - Vukovar`91
3. MARIJA PINJUH - CROHERC
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -30
1. IVAN JURIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. NUREDIN OSMANI - ELDI KAN
3. TONI VUKIĆ - Max Ivankovo
Kumite - Učenici -34
1. ERIK ĐULA - IVANEC
2. FISNIK SHAQIRI - RINIA
3. LUKA VARGA - Vukovar`91
4. NOA ŠEŠET - IVANEC
Kumite - Učenici -38
1. IVAN VARGA - Vukovar`91
2. JAKOB ĐEBRO - ĐURĐEVAC
Kumite - Učenici -42
1. DAVID BOBAN - Vukovar`91
2. DAVID BOBAN - Vukovar`91
3. EMIR RAMADANI - KUSHTRIMI
4. LEON SUŠAC - CROHERC
5. LEON VUKOJA - Max Ivankovo
6. MARKO TOMLJENOVIĆ - Slavonski Brod
Kumite - Učenici -46
1. ANDI LUMANI - ELDI KAN
2. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ - Slavonski Brod
3. MATEJ PAPONJA - CROHERC
4. MATEJ TISUCKI - Max Ivankovo
5. MATIJA ŠPOLJAR - ĐURĐEVAC
6. TOMA BARBARIĆ - CROHERC
7. TOMISLAV PILJAŠ - Vukovar`91
Kumite - Učenici +46
1. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
2. GABRIJEL KOLIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. JOSIP ŠIMOVIĆ - CROHERC
4. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
5. NIKOLA GONDI - Virovitica
6. SEBASTIJAN MESAROV - ĐURĐEVAC
7. TOMISLAV PULJIC - CROHERC
8. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91
9. YOUNIS YASIN - Vukovar`91
Kumite - Učenice -32
1. LANA KIŠ - Vukovar`91
2. NADA MRKONJA - Max Ivankovo
Kumite - Učenice -36
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
2. LEA HRŽENJAK - ĐURĐEVAC
Kumite - Učenice -40
1. ANASTASIJA BALAĆ - Bushido Banja Luka
2. MARIJA PANJKOVIĆ - KK Nexe
3. NIKA BRKIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
1. IVONA ŠTRBO - KK Nexe
2. TENA FERČEC - KK Nexe
3. VERONIKA ČENGIĆ - Slavonski Brod
4. ZVJEZDANA SAVELJIĆ - KK Nexe
Kumite - Mlađi kadeti -36
1. MARKO BERENDIKA - Bushido Banja Luka
2. NEDIM SHAQIRI - RINIA
3. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
4. NIKŠA LUKIĆ - Bushido Banja Luka
Kumite - Mlađi kadeti -41
1. ADAM TERZIĆ - Slavonski Brod
2. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
3. FELIKS VIČIĆ - Slavonski Brod
4. JOSIP SLAVIČEK - KARATE KLUB "VINKOVCI"
5. MIHAEL VESELČIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
6. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC
Kumite - Mlađi kadeti -45
1. ARSIM ABDULLAI - RINIA
2. DRAGAN VUČIĆ - LJUBUŠKI
3. GORDAN PECIKOZIĆ - ĐURĐEVAC
4. IVAN MUSA - CROHERC
5. KARLO BALOG ŠIRIĆ - Vukovar`91
6. LUKA ĆUJO - ICTUS
Kumite - Mlađi kadeti -48
1. LEON UDAROVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. LUKA ĆUJO - ICTUS
3. MUGNI SELA - ELDI KAN
4. VALENTINO IVANIĆ - Mladost
Kumite - Mlađi kadeti -52
1. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
2. ILAJ MACURA - Vukovar`91
3. KARLO KALANJ - Vukovar`91
4. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi kadeti -57
1. ADRIAN BUINAC - ICTUS
2. IAN POSAVEC - Međimurje
3. IVANO KARIĆ - Slavonski Brod
4. KARLO JUKIĆ - Vukovar`91
Kumite - Mlađi kadeti +57
1. ERIK UDAROVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. LEON KLJAIĆ - ICTUS
3. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
Kumite - Mlađi kadeti -Open
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1. EMA ŠEŠET - IVANEC
2. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
3. RUŽICA PAVIĆ - SUSEDGRAD
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
1. ALEKSANDRA PODGORICA - Vukovar`91
2. ANAMARIJA BORAS - LJUBUŠKI
3. DOROTEA PLAVŠIĆ - Vukovar`91
4. VALENTINA OSTROGONAC - RAVANGRAD
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
1. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
2. KARLA MOLNAR - Vukovar`91
3. MARIJA ZERA - Vukovar`91
4. RUDINA ALIU - KUSHTRIMI
5. ZVJEZDANA SAVELJIĆ - KK Nexe
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
1. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
2. XHEJLAN JAHII - KUSHTRIMI
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -Open
Kumite - Kadeti -52
1. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ - KK KUNA OSIJEK
2. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
3. LUKA KESER - ICTUS
4. MARKO JURIĆ - Max Ivankovo
5. OSMAN ČAJANI - ELDI KAN
6. VALENTINO IVANIĆ - Mladost
Kumite - Kadeti -57
1. DORIJAN PLAVŠIĆ - Vukovar`91
2. KRUNO KROPEK - Međimurje
3. LJUBIŠA TODOROVIĆ - Bushido Banja Luka
4. NEJAZI BAKIJI - RINIA
5. SEBASTIJAN STANEK - Vukovar`91
Kumite - Kadeti -63
1. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
2. LEON KLJAIĆ - ICTUS
3. OMER MUSLIJI - RINIA
4. VUKAŠIN VUKOVIĆ - RAVANGRAD
Kumite - Kadeti -70
1. ANTONIO GERDEŠIĆ - BELI MANASTIR 98
2. DOMAGOJ PUĐA - Vukovar`91
3. DOMINIK POŽARKO - Vukovar`91
4. JAKOV RUKAVINA - Mladost
5. LOVRO TISUCKI - Max Ivankovo
6. MATIJA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
Kumite - Kadeti +70
1. EUGEN HERCEG - LJUBUŠKI
2. OLIVER ČULE - CROHERC
Kumite - Kadetkinje -47
1. EMA ZETICA - Mladost
2. GABRIELA MARTINOVIĆ - CROHERC
3. NELLY DŽANIĆ - Mladost
Kumite - Kadetkinje -54
1. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
2. MAJA KOZLINGER - Virovitica
Kumite - Kadetkinje +54
1. AZRA ABDULLAI - KUSHTRIMI
2. MATEA BRKOVIĆ - Mladost
3. PETRA NEDELJKO - Međimurje
Kumite - Juniori -55
1. FILIP BEBEK - LJUBUŠKI
2. JAKOV BEBEK - LJUBUŠKI
3. NEJAZI HAMIDI - RINIA
Kumite - Juniori -61
1. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
2. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
3. LEO MARKOVIĆ - Mladost
4. OMER MUSLIJI - RINIA
Kumite - Juniori -68
1. ALEN RUBČIĆ - Vukovar`91
2. FILIP DEŽIĆ - ICTUS
3. FILIP ŠARIĆ - ICTUS
Kumite - Juniori -76
1. JAKOV RUKAVINA - Mladost
2. KARLO ALERIĆ - Vukovar`91
3. MILAN ĆUJO - ICTUS
Kumite - Juniori +76
1. GRGO TOLIĆ - LJUBUŠKI
2. IVAN DRAGANIĆ - Vukovar`91
3. MILAN ĆUJO - ICTUS
4. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
5. TOMISLAV SOVAR - Vukovar`91
Kumite - Juniorke -48
1. EMA ZETICA - Mladost
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
KATA (151)
Kata - Cicibani open
1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
2. LUKA PETAK - IVANEC
3. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
Kata - Cicibani 7-6 kyu
1. LUKA PETAK - IVANEC
Kata - Cicibani 9-8 kyu
1. BONO BEZJAK - Vukovar`91
2. NOAH MARINKOVIĆ - Vukovar`91
3. VID FURUNDŽIJA - Vukovar`91
Kata - Cicibanke open
1. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
2. VERONIKA ŠUSTER - KK KUNA OSIJEK
Kata - Cicibanke 7-6 kyu
1. IVA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
2. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
Kata - Cicibanke 9-8 kyu
1. IVA BEZJAK - Vukovar`91
2. JULIA SOPHIE LETINČIĆ - Vukovar`91
3. KATJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
4. LEA RICA - RAVANGRAD
5. LORENA ROŠA - Vukovar`91
6. MAJA BEZJAK - Vukovar`91
7. TENA SALAMON - Vukovar`91
Kata - Mlađi učenici open
1. DAMIR ĆULUBRK - ICTUS
2. DARDAN DINARICA - ELDI KAN
3. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
4. LOVRO ERAK - Virovitica
Kata - Mlađi učenici 7-6 kyu
1. ANTON STANEK - Vukovar`91
2. ANTONIO HUTZ - Vukovar`91
3. IVANO VUKOJEVIĆ - ICTUS
4. JOSIP BEZJAK - Vukovar`91
5. LUKA SIČANICA - ICTUS
6. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
7. PETAR NOL - ICTUS
8. ROBERT VUKOJEVIĆ - ICTUS
9. TIN JURIŠIĆ - Osijek
Kata - Mlađi učenici 9-8 kyu
1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
2. BORNA RADIĆ - Vukovar`91
3. FRANJO KRIŽANAC - ICTUS
4. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
5. LEO POTURICA - Nova Gradiška
6. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
7. LUKA SOLDO - Vukovar`91
8. MARIN SUČIĆ - Vukovar`91
9. MATEJ LUKIĆ - Vukovar`91
10. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
11. SIMON JERGIĆ ŠTAJDUHAR - Vukovar`91
12. TADIJA IVIĆ - Vukovar`91
13. VIKTOR DIBERTO - Vukovar`91
Kata - Mlađe učenice open
1. DORA ANDRIĆ - Karate klub Esseker
2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
3. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
4. LAURA ERAK - Virovitica
5. LUCIJA JOSIĆ - Vukovar`91
6. RENATA SELAK - Vukovar`91
Kata - Mlađe učenice 7-6 kyu
1. ANA MATKOVIĆ - ICTUS
2. ANTEA KRALJEVIĆ - ICTUS
3. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
4. LARA GUDELJ - Karate klub Esseker
5. LARA JURČEVIĆ - KK VITEZ
6. LORENA SUČIĆ - Vukovar`91
7. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
Kata - Mlađe učenice 9-8 kyu
1. ANA KOVAČ - Karate klub Esseker
2. ELENA MARUNČEK - ICTUS
3. ELI MATUŠENSKI - ICTUS
4. ERIKA BAJNRAUCH - Vukovar`91
5. IVANA TERZIĆ - Vukovar`91
6. KARLA NATKAJ - Vukovar`91
7. KENDRA JERGIĆ ŠTAJDUHAR - Vukovar`91
8. LANA KRILJ - Nova Gradiška
9. LANA MARINKOVIĆ - Vukovar`91
10. LANA ŠOLA - ICTUS
11. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
12. MARIJA CINDRIĆ - ICTUS
13. MARIJA IVKOVIĆ - Vukovar`91
14. MIHAELA RICA - RAVANGRAD
15. NATALI MILJAK - Vukovar`91
16. NIKA ANDRIĆ - Vukovar`91
17. NIKA ANDRIĆ - Vukovar`91
18. SARA HABAN - Max Ivankovo
Kata - Učenici open
1. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
2. IVANO BAJRAK - Vukovar`91
3. LUKA MILOBARA - Vukovar`91
4. NUREDIN OSMANI - ELDI KAN
5. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91
Kata - Učenici 7-6 kyu
1. BRUNO BURILO - Vukovar`91
2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
3. FILIP KOČIŠ - BELI MANASTIR 98
4. IVAN MARTINKO - BELI MANASTIR 98
5. IVAN VARGA - Vukovar`91
6. IVANO JERKOVIĆ - BELI MANASTIR 98
7. LEON RABBI - BELI MANASTIR 98
8. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
9. MATIJA KOMŠIĆ - Vukovar`91
10. YOUNIS YASIN - Vukovar`91
Kata - Učenici 9-8 kyu
1. IVAN ŠUVAK - Vukovar`91
2. KARLO BENDRA - Vukovar`91
3. KRISTIAN KOVAČEVIĆ - RAVANGRAD
4. LEO POTURICA - Nova Gradiška
5. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
Kata - Učenice open
1. BARBARA ŠUSTER - KK KUNA OSIJEK
2. EMA TOMIĆ - Vukovar`91
3. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
4. KLARA BALOG - Kondura Sisak
Kata - Učenice 7-6 kyu
1. ANA PILJAŠ - Vukovar`91
2. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
3. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
4. LUNA KATALINIĆ - BELI MANASTIR 98
5. MARIJA PANJKOVIĆ - KK Nexe
6. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
7. NAĐA DRAGAŠ - BELI MANASTIR 98
8. TENA FERČEC - KK Nexe
9. TRICIA VUJEVA - ICTUS
Kata - Učenice 9-8 kyu
1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
2. LANA POTURICA - Nova Gradiška
3. LARA AMSTADT - Vukovar`91
4. LUCIJA MIKLIČANIN - Vukovar`91
5. SARA HABAN - Max Ivankovo
6. TAMARA VUČKOVIĆ - RAVANGRAD
Kata - Mlađi kadeti open
1. BENJAMIN MIJATOVIĆ - KK Nexe
2. ILAJ MACURA - Vukovar`91
3. KARLO JUKIĆ - Vukovar`91
4. KARLO KALANJ - Vukovar`91
5. MUGNI SELA - ELDI KAN
6. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
Kata - Mlađi kadeti 7-6 kyu
1. DORIAN LEKIĆ - KK VITEZ
2. MATEJ TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
Kata - Mlađi kadeti 9-8 kyu
1. ALEKSANDAR KERKEZ - Kondura Sisak
2. LEON PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
3. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
Kata - Mlađe kadetkinje open
1. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
2. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
4. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Mlađe kadetkinje 7-6 kyu
1. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
2. KARLA MOLNAR - Vukovar`91
3. KLARA BALOG - Kondura Sisak
4. LEA KOVAČ - BELI MANASTIR 98
Kata - Mlađe kadetkinje 9-8 kyu
Kata - Kadeti
1. ANTONIO GERDEŠIĆ - BELI MANASTIR 98
2. ILAJ MACURA - Vukovar`91
3. KARLO JUKIĆ - Vukovar`91
4. KARLO KALANJ - Vukovar`91
5. MATIJA RELIĆ - Virovitica
6. MEDIN DEMA - KUSHTRIMI
7. NEMANJA RADULOVIĆ - Bushido Banja Luka
Kata - Kadetkinje
1. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
2. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
4. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Juniori
1. ALEN RUBČIĆ - Vukovar`91
2. FILIP JURIĆ - ICTUS
3. IVAN DRAGANIĆ - Vukovar`91
4. MEDIN DEMA - KUSHTRIMI
Kata - Juniorke
1. EMA ŠTALMAJER - Vukovar`91
2. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TEA KOVAČEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA TIM (8)
Kata tim - Mlađi učenici
1. ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA - Nova Gradiška
Kata tim - Mlađe učenice
1. KATA TIM - Karate klub Esseker
2. KATA TIM - ICTUS
Kata tim - Učenici
1. ELDI KAN UČENICI - ELDI KAN
Kata tim - Učenice
Kata tim - Mlađi kadeti
1. ELDI KAN MLAĐI KADETI - ELDI KAN
Kata tim - Mlađe kadetkinje
1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata tim - Kadeti i juniori
1. ELDI KAN KADETI JUNIORI - ELDI KAN
Kata tim - Kadetkinje i juniorke
1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA DISABLED COMPETITORS (2)
Osobe u inv. kolicima (muški)
1. IVICA VUKOVIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Osobe s ment. porem (muški)
1. STIPE BARIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Slabovidni i slijepi (muški)
Osobe u inv. kolicima (žene)
Osobe s ment. porem (žene)
Slabovidni i slijepi (žene)