Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Kup Grada Vukovara 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE- Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DARDAN DINARICA
ELDI KAN
U10m-26
2
2
0
0
0
2.
JAKOB ĐEBRO
ĐURĐEVAC
U10m-38
2
2
0
0
0
3.
LUKA POŽEGA
Max Ivankovo
U10m-34
2
2
0
0
0
4.
TONI KESER
ICTUS
U10m-30
1
1
0
0
0
5.
NOA ŠEŠET
IVANEC
U10m-34
2
1
0
0
0
6.
ERIK ĐULA
IVANEC
U10m-34
1
0
0
0
0
7.
FILIP PERIŠA
KARATE KLUB "VINKOVCI"
U10m-30
1
0
0
0
0
8.
IVANO IVANKOVIC
CROHERC
U10m-38
1
0
0
0
0
9.
LUKA PETAK
IVANEC
U10m-26
1
0
0
0
0
10.
LUKA PAPONJA
CROHERC
U10m-26
1
0
0
0
0
11.
MISLAV ILIČIĆ
KARATE KLUB "VINKOVCI"
U10m-34
1
0
0
0
0
12.
NEVENKO PEHAR
CROHERC
U10m-38
1
0
0
0
0
KUMITE - Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARIA KNEŽEVIĆ
Virovitica
U10f-32
1
1
0
0
0
2.
MARIJA PINJUH
CROHERC
U10f-36
1
1
0
0
0
3.
ILIJANA NAKIĆ
CROHERC
U10f-36
2
1
0
0
0
4.
EVA POŽEGA
Max Ivankovo
U10f-32
1
0
0
0
0
5.
LUCIJA JOSIĆ
Vukovar`91
U10f-36
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIKOLA GONDI
Virovitica
U12m+46
4
4
0
0
0
2.
EMIR RAMADANI
KUSHTRIMI
U12m-42
3
3
0
0
0
3.
FISNIK SHAQIRI
RINIA
U12m-34
2
2
0
0
0
4.
MATEJ TISUCKI
Max Ivankovo
U12m-46
2
2
0
0
0
5.
JAKOB ĐEBRO
ĐURĐEVAC
U12m-38
1
1
0
0
0
6.
TONI VUKIĆ
Max Ivankovo
U12m-30
1
1
0
0
0
7.
DAVID BOBAN
Vukovar`91
U12m-42
2
1
0
0
0
8.
GABRIJEL KOLIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
U12m+46
2
1
0
0
0
9.
IVAN JURIĆ
KARATE KLUB "VINKOVCI"
U12m-30
2
1
0
0
0
10.
JOSIP ŠIMOVIĆ
CROHERC
U12m+46
2
1
0
0
0
11.
LUKA ŽGELA
Max Ivankovo
U12m+46
2
1
0
0
0
12.
MARKO TOMLJENOVIĆ
Slavonski Brod
U12m-42
2
1
0
0
0
13.
MATEJ PAPONJA
CROHERC
U12m-46
2
1
0
0
0
14.
NOA ŠEŠET
IVANEC
U12m-34
2
1
0
0
0
15.
TOMISLAV PILJAŠ
Vukovar`91
U12m-46
2
1
0
0
0
16.
TOMISLAV PULJIC
CROHERC
U12m+46
3
1
0
0
0
17.
LEON SUŠAC
CROHERC
U12m-42
2
0
0
0
0
18.
VITTO FURUNDŽIJA
Vukovar`91
U12m+46
2
0
0
0
0
19.
ERIK ĐULA
IVANEC
U12m-34
1
0
0
0
0
20.
IVAN VARGA
Vukovar`91
U12m-38
1
0
0
0
0
21.
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ
Slavonski Brod
U12m-46
1
0
0
0
0
22.
LEON VUKOJA
Max Ivankovo
U12m-42
1
0
0
0
0
23.
LUKA VARGA
Vukovar`91
U12m-34
1
0
0
0
0
24.
NUREDIN OSMANI
ELDI KAN
U12m-30
1
0
0
0
0
25.
TOMA BARBARIĆ
CROHERC
U12m-46
1
0
0
0
0
26.
YOUNIS YASIN
Vukovar`91
U12m+46
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ZVJEZDANA SAVELJIĆ
KK Nexe
U12f+44
2
2
0
0
0
2.
EMANUELA KOCKAREVIĆ
Max Ivankovo
U12f-36
1
1
0
0
0
3.
NADA MRKONJA
Max Ivankovo
U12f-32
1
1
0
0
0
4.
NIKA BRKIĆ
KARATE KLUB "VINKOVCI"
U12f-40
1
1
0
0
0
5.
TENA FERČEC
KK Nexe
U12f+44
2
1
0
0
0
6.
IVONA ŠTRBO
KK Nexe
U12f+44
1
0
0
0
0
7.
LANA KIŠ
Vukovar`91
U12f-32
1
0
0
0
0
8.
LEA HRŽENJAK
ĐURĐEVAC
U12f-36
1
0
0
0
0
9.
MARIJA PANJKOVIĆ
KK Nexe
U12f-40
1
0
0
0
0
10.
VERONIKA ČENGIĆ
Slavonski Brod
U12f+44
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ARSIM ABDULLAI
RINIA
U14m-45
2
2
0
0
0
2.
IVANO KARIĆ
Slavonski Brod
U14m-57
2
2
0
0
0
3.
JOSIP SLAVIČEK
KARATE KLUB "VINKOVCI"
U14m-41
2
2
0
0
0
4.
KARLO KALANJ
Vukovar`91
U14m-52
2
2
0
0
0
5.
LEON UDAROVIĆ
KARATE KLUB "VINKOVCI"
U14m-48
1
1
0
0
0
6.
LEON KLJAIĆ
ICTUS
U14m+57
1
1
0
0
0
7.
NIKO MAROVIĆ
ĐURĐEVAC
U14m-36
1
1
0
0
0
8.
DRAGAN VUČIĆ
LJUBUŠKI
U14m-45
3
2
0
0
0
9.
FELIKS VIČIĆ
Slavonski Brod
U14m-41
3
2
0
0
0
10.
ERIK UDAROVIĆ
KARATE KLUB "VINKOVCI"
U14m+57
2
1
0
0
0
11.
LUKA ĆUJO
ICTUS
U14m-45
2
1
0
0
0
12.
MIHAEL VESELČIĆ
KARATE KLUB "VINKOVCI"
U14m-41
2
1
0
0
0
13.
VALENTINO IVANIĆ
Mladost
U14m-48
2
1
0
0
0
14.
ADAM TERZIĆ
Slavonski Brod
U14m-41
2
0
0
0
0
15.
IVAN MUSA
CROHERC
U14m-45
2
0
0
0
0
16.
ADRIAN BUINAC
ICTUS
U14m-57
1
0
0
0
0
17.
ANTONIO BIONDIĆ
Slavonski Brod
U14m-41
1
0
0
0
0
18.
ILAJ MACURA
Vukovar`91
U14m-52
1
0
0
0
0
19.
KARLO BALOG ŠIRIĆ
Vukovar`91
U14m-45
1
0
0
0
0
20.
KARLO JUKIĆ
Vukovar`91
U14m-57
1
0
0
0
0
21.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
U14m-52
1
0
0
0
0
22.
MUGNI SELA
ELDI KAN
U14m-48
1
0
0
0
0
23.
NEDIM SHAQIRI
RINIA
U14m-36
1
0
0
0
0
24.
OZREN MALINIĆ
BELI MANASTIR 98
U14m+57
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
RUDINA ALIU
KUSHTRIMI
U14f-50
3
3
0
0
0
2.
ANAMARIJA BORAS
LJUBUŠKI
U14f-45
2
2
0
0
0
3.
EMA ŠEŠET
IVANEC
U14f-40
1
1
0
0
0
4.
XHEJLAN JAHII
KUSHTRIMI
U14f-55
1
1
0
0
0
5.
ASJA ŠTALMAJER
Vukovar`91
U14f-50
2
1
0
0
0
6.
RUŽICA PAVIĆ
SUSEDGRAD
U14f-40
2
1
0
0
0
7.
VALENTINA OSTROGONAC
RAVANGRAD
U14f-45
2
1
0
0
0
8.
KARLA MOLNAR
Vukovar`91
U14f-50
2
0
0
0
0
9.
ALEKSANDRA PODGORICA
Vukovar`91
U14f-45
1
0
0
0
0
10.
DOROTEA PLAVŠIĆ
Vukovar`91
U14f-45
1
0
0
0
0
11.
LANA KOCKAREVIĆ
Max Ivankovo
U14f-55
1
0
0
0
0
12.
LUCIA KNEŽEVIĆ
Virovitica
U14f-40
1
0
0
0
0
13.
ZVJEZDANA SAVELJIĆ
KK Nexe
U14f-50
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAKOV RUKAVINA
Mladost
Cm-70
3
3
0
0
0
2.
NEJAZI BAKIJI
RINIA
Cm-57
2
2
0
0
0
3.
OMER MUSLIJI
RINIA
Cm-63
2
2
0
0
0
4.
VALENTINO IVANIĆ
Mladost
Cm-52
2
2
0
0
0
5.
OLIVER ČULE
CROHERC
Cm+70
1
1
0
0
0
6.
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ
KK KUNA OSIJEK
Cm-52
3
2
0
0
0
7.
LOVRO TISUCKI
Max Ivankovo
Cm-70
3
2
0
0
0
8.
ANTONIO GERDEŠIĆ
BELI MANASTIR 98
Cm-70
2
1
0
0
0
9.
ANTUN VUJEVIĆ
Mladost
Cm-63
2
1
0
0
0
10.
MARKO JURIĆ
Max Ivankovo
Cm-52
2
1
0
0
0
11.
MATIJA JAKOBFI
BELI MANASTIR 98
Cm-70
2
1
0
0
0
12.
OSMAN ČAJANI
ELDI KAN
Cm-52
2
1
0
0
0
13.
DOMAGOJ PUĐA
Vukovar`91
Cm-70
2
0
0
0
0
14.
DOMINIK POŽARKO
Vukovar`91
Cm-70
2
0
0
0
0
15.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
Cm-52
2
0
0
0
0
16.
DORIJAN PLAVŠIĆ
Vukovar`91
Cm-57
1
0
0
0
0
17.
EUGEN HERCEG
LJUBUŠKI
Cm+70
1
0
0
0
0
18.
LEON KLJAIĆ
ICTUS
Cm-63
1
0
0
0
0
19.
LUKA KESER
ICTUS
Cm-52
1
0
0
0
0
20.
SEBASTIJAN STANEK
Vukovar`91
Cm-57
1
0
0
0
0
21.
VUKAŠIN VUKOVIĆ
RAVANGRAD
Cm-63
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMA ZETICA
Mladost
Cf-47
1
1
0
0
0
2.
LANA KOCKAREVIĆ
Max Ivankovo
Cf-54
1
1
0
0
0
3.
MATEA BRKOVIĆ
Mladost
Cf+54
1
1
0
0
0
4.
GABRIELA MARTINOVIĆ
CROHERC
Cf-47
2
1
0
0
0
5.
AZRA ABDULLAI
KUSHTRIMI
Cf+54
1
0
0
0
0
6.
MAJA KOZLINGER
Virovitica
Cf-54
1
0
0
0
0
7.
NELLY DŽANIĆ
Mladost
Cf-47
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAKOV RUKAVINA
Mladost
Jm-76
2
2
0
0
0
2.
NEJAZI HAMIDI
RINIA
Jm-55
2
2
0
0
0
3.
OMER MUSLIJI
RINIA
Jm-61
2
2
0
0
0
4.
FILIP ŠARIĆ
ICTUS
Jm-68
1
1
0
0
0
5.
MILAN ĆUJO
ICTUS
Jm-76, Jm+76
4
3
0
0
0
6.
DOMAGOJ LUKINIĆ
Slavonski Brod
Jm-61
2
1
0
0
0
7.
GRGO TOLIĆ
LJUBUŠKI
Jm+76
2
1
0
0
0
8.
PAVLE RADENIĆ
Virovitica
Jm+76
2
1
0
0
0
9.
IVAN DRAGANIĆ
Vukovar`91
Jm+76
2
0
0
0
0
10.
ALEN RUBČIĆ
Vukovar`91
Jm-68
1
0
0
0
0
11.
ANTUN VUJEVIĆ
Mladost
Jm-61
1
0
0
0
0
12.
FILIP BEBEK
LJUBUŠKI
Jm-55
1
0
0
0
0
13.
JAKOV BEBEK
LJUBUŠKI
Jm-55
1
0
0
0
0
14.
KARLO ALERIĆ
Vukovar`91
Jm-76
1
0
0
0
0
15.
LEO MARKOVIĆ
Mladost
Jm-61
1
0
0
0
0
16.
TOMISLAV SOVAR
Vukovar`91
Jm+76
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.