Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE - Dječaci (7-8 god)
KUMITE - Djevojčice (7-8 god)
KUMITE - Dječaci (9-10 god)
KUMITE - Djevojčice (9-10 god)
KUMITE - Dječaci (11-12 god)
KUMITE - Djevojčice (11-12 god)
KUMITE - Dječaci (13-14 god)
KUMITE - Djevojčice (13-14 god)
KUMITE WKF - Kadeti
KUMITE WKF - Kadetkinje
KUMITE WKF - Juniori
KUMITE WKF - Juniorke
KUMITE WKF - U21 (Ž)
KUMITE WKF - Seniori
KUMITE WKF - Seniorke
KATA WKF - muški
KATA WKF - ženski
KATA A - muški
KATA A - ženski
KATA B - muški
KATA B - ženski
KUMITE TEAM - ženski
KATA TEAM - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 59
KUMITE - Dječaci (13-14 god) + 69
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
7
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
362
0
MATIJA SORIĆ (#)
37
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
315
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
362
0
MATIJA SORIĆ (#)
315
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
Medalists
1. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. MATIJA SORIĆ, Bibinje
3. DALI MACANOVIĆ, Kakato
3. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
95
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
11
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
341
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
320
0
IVAN ŠKOKO (DAL)
95
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
320
0
IVAN ŠKOKO (DAL)
Medalists
1. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. IVAN ŠKOKO, DALMACIJA
3. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ANTE RADOŠ, KK Zanshin Split
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
304
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
164
0
MATEJ CAR (KKGALEB)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
Medalists
1. MATEJ KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TOMISLAV PEHAR, LJUBUŠKI
3. LUKA PIŠONIĆ, KK 10. DAN
3. MATEJ CAR, KK Galeb
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 59
269
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
167
0
ROKO SMOJE (KKGALEB)
269
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
167
ROKO SMOJE (KKGALEB)
270
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
167
0
ROKO SMOJE (KKGALEB)
270
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
270
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
Medalists
1. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA
3. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
3. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Dječaci (13-14 god) + 69
225
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
280
0
MARKO GAĆE (DAL)
Medalists
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. MARKO GAĆE, DALMACIJA
3. ----
3. ----