Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Kup Jadrana 2022.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽA/LETO
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 27
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
KATA - Kadetkinje
KATA A (M) - 2012/13
KATA A (M) - 2011/12
KATA A (M) - 2010/11
KATA A (Ž) - 2010/11
KATA A (Ž) - 2009/10
KATA A (Ž) - 2008/09
KATA B (M) - 2013/14
KATA B (M) - 2012/13
KATA B (M) - 2011/12
KATA B (Ž) - 2011/12
KATA B (Ž) - 2010/11
KATA B (Ž) - 2008/09
KATA TEAM - Kadetkinje/Juniorke
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 27
143
0
ALEM ADILI (OKIT)
360
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
203
0
MATEJ ŠEGO (CROHEC)
317
0
MATEO NALETILIĆ (ŠIROKI)
360
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
203
0
MATEJ ŠEGO (CROHEC)
Dobitniki medalj
1. MATEJ ŠEGO, CROHERC
2. DUJE PETKOVIĆ, Bibinje
3. MATEO NALETILIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. ALEM ADILI, OKIT
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35
370
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
370
0
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
400
0
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
285
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
361
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
89
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
370
0
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
285
0
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
89
0
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
285
0
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
89
0
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
361
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
Dobitniki medalj
1. MARIJA SOFIJA JURIČIĆ, CROHERC
2. ANA ZEKIĆ, DALMACIJA
3. IVANA MILIĆEVIĆ, CROHERC
3. MIHAELA GALEŠIĆ, Bibinje
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
7
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
362
0
MATIJA SORIĆ (#)
37
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
315
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
362
0
MATIJA SORIĆ (#)
315
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
Dobitniki medalj
1. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. MATIJA SORIĆ, Bibinje
3. DALI MACANOVIĆ, Kakato
3. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL
KATA - Kadetkinje
29
EVA ŠANJE (KAKATO)
29
0
EVA ŠANJE (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
149
0
LEA ŠOLIĆ (KKGALEB)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
286
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
75
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
29
EVA ŠANJE (KAKATO)
399
LUCIJA FUZUL (#)
31
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
30
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
286
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
29
0
EVA ŠANJE (KAKATO)
399
0
LUCIJA FUZUL (#)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
0
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
194
0
MERJEM ĐONKO (UKKS)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
75
0
LARA JURČEVIĆ (KCŠ)
30
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
74
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
31
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
74
0
ERIKA GRABOVAC (KCŠ)
Dobitniki medalj
1. LARA JURČEVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
3. MERJEM ĐONKO, Student Mostar
3. ERIKA GRABOVAC, CENTAR ŠENKOVEC
KATA A (M) - 2012/13
388
0
GABRIJEL SIKIRIĆ (#)
404
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
Dobitniki medalj
1. JAKOV HERENDA, Velebit
2. GABRIJEL SIKIRIĆ, Bibinje
3. ----
3. ----
KATA A (M) - 2011/12
395
0
ŠIME VUICA (#)
147
0
JOSIP CRNOV (KKGALEB)
418
JAKOV HERENDA (FIGHT)
147
0
JOSIP CRNOV (KKGALEB)
418
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
Dobitniki medalj
1. JAKOV HERENDA, Velebit
2. JOSIP CRNOV, KK Galeb
3. ŠIME VUICA, Bibinje
3. ----
KATA A (M) - 2010/11
396
0
VITO KARABAN (#)
459
0
DAVID MILAS (LJU)
Dobitniki medalj
1. VITO KARABAN, Bibinje
2. DAVID MILAS, LJUBUŠKI
3. ----
3. ----
KATA A (Ž) - 2010/11
141
0
FANI KARABATIĆ (KKGALEB)
253
0
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
386
LARA FUZUL (#)
253
0
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
386
0
LARA FUZUL (#)
Dobitniki medalj
1. MATEA ČAGALJ, OBI Kaštela
2. LARA FUZUL, Bibinje
3. FANI KARABATIĆ, KK Galeb
3. ----
KATA A (Ž) - 2009/10
420
0
GRETA LUKIĆ (#)
401
0
NATALI VUICA (#)
Dobitniki medalj
1. NATALI VUICA, Bibinje
2. GRETA LUKIĆ, Bibinje
3. ----
3. ----
KATA A (Ž) - 2008/09
146
0
MARE MEŠTROV (OKIT)
283
0
ENA RAJKOVIĆ (KCŠ)
214
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
387
0
LUCIJA FUZUL (#)
283
0
ENA RAJKOVIĆ (KCŠ)
214
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
Dobitniki medalj
1. ENA RAJKOVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb
3. MARE MEŠTROV, OKIT
3. LUCIJA FUZUL, Bibinje
KATA B (M) - 2013/14
397
0
TOMA LISICA (#)
290
0
DUJE ŠKOKIĆ (KKSOLIN)
397
0
TOMA LISICA (#)
330
0
DAVID PEHNEC (BUSHI)
290
DUJE ŠKOKIĆ (KKSOLIN)
421
DUJE PETKOVIĆ (#)
417
ANDREJ RADONJIĆ (BUSHI)
330
0
DAVID PEHNEC (BUSHI)
290
0
DUJE ŠKOKIĆ (KKSOLIN)
421
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
417
0
ANDREJ RADONJIĆ (BUSHI)
330
0
DAVID PEHNEC (BUSHI)
421
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
417
ANDREJ RADONJIĆ (BUSHI)
Dobitniki medalj
1. DUJE PETKOVIĆ, Bibinje
2. DAVID PEHNEC, Karate Dojo Brač
3. TOMA LISICA, Bibinje
3. ANDREJ RADONJIĆ, Karate Dojo Brač
KATA B (M) - 2012/13
255
0
DARIO SUČIĆ (OBI KAŠ)
142
0
ADRIAN KOKAN (KKGALEB)
43
0
ANTE PALINIĆ (AT05101)
374
0
FERDINAND LISICA (#)
142
0
ADRIAN KOKAN (KKGALEB)
374
0
FERDINAND LISICA (#)
Dobitniki medalj
1. ADRIAN KOKAN, KK Galeb
2. FERDINAND LISICA, Bibinje
3. DARIO SUČIĆ, OBI Kaštela
3. ANTE PALINIĆ, KK "OSVIT"
KATA B (M) - 2011/12
44
0
BORNA BELAMARIĆ (AT05101)
13
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
152
0
MAURICIO AGNIĆ (KKGALEB)
423
0
IVANO SORIĆ (#)
44
0
BORNA BELAMARIĆ (AT05101)
152
0
MAURICIO AGNIĆ (KKGALEB)
Dobitniki medalj
1. BORNA BELAMARIĆ, KK "OSVIT"
2. MAURICIO AGNIĆ, KK Galeb
3. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. IVANO SORIĆ, Bibinje
KATA B (Ž) - 2011/12
156
0
NOELLE AGNIĆ (KKGALEB)
21
0
ŽANA BOKAN (KK SOKO)
428
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
389
0
NOEMI KUNCE (#)
21
0
ŽANA BOKAN (KK SOKO)
389
0
NOEMI KUNCE (#)
Dobitniki medalj
1. ŽANA BOKAN, KK SOKOL
2. NOEMI KUNCE, Bibinje
3. NOELLE AGNIĆ, KK Galeb
3. MIHAELA GALEŠIĆ, Bibinje
KATA B (Ž) - 2010/11
64
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
24
0
LUCIJA ČVELJO (KK SOKO)
419
0
BEATA KUNCE (#)
185
0
KATARINA REZO (POSUŠJE)
64
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
185
0
KATARINA REZO (POSUŠJE)
Dobitniki medalj
1. TEODORA ANTIĆ, KK "OSVIT"
2. KATARINA REZO, KK Posušje
3. LUCIJA ČVELJO, KK SOKOL
3. BEATA KUNCE, Bibinje
KATA B (Ž) - 2008/09
328
0
ANNMARY LIŠNIĆ (BUSHI)
371
0
FANI ZDRILIĆ (#)
369
EVA MIRKOV (#)
371
0
FANI ZDRILIĆ (#)
369
0
EVA MIRKOV (#)
Dobitniki medalj
1. FANI ZDRILIĆ, Bibinje
2. EVA MIRKOV, Bibinje
3. ANNMARY LIŠNIĆ, Karate Dojo Brač
3. ----
KATA TEAM - Kadetkinje/Juniorke
66
0
KAKATO EKIPNO (KAKATO)
481
0
TEAM KAD/JUN (Ž) (#)
482
TEAM KAD/JUN (Ž) (KCŠ)
481
0
TEAM KAD/JUN (Ž) (#)
482
0
TEAM KAD/JUN (Ž) (KCŠ)
Dobitniki medalj
1. TEAM KAD/JUN (Ž), CENTAR ŠENKOVEC
2. TEAM KAD/JUN (Ž), Bibinje
3. ----
3. ----