Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KUP VUKOVARA 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje (K8)
Mlađe kadetkinje - tim (K16)
Mlađe kadetkinje (K8)
169
0
JANA LEDENČAN (KKOS)
59
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
169
0
JANA LEDENČAN (KKOS)
293
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
293
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
61
0
LARA EDELINSKI (VUKOVAR)
210
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
296
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
169
0
JANA LEDENČAN (KKOS)
59
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
297
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
168
0
TIA LEDENČAN (KKOS)
208
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
122
ANA IMROVIĆ (0354451)
60
KLARA PLEČKOVIĆ (VUKOVAR)
293
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
210
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
296
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
59
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
297
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
208
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
122
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
60
0
KLARA PLEČKOVIĆ (VUKOVAR)
293
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
296
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
297
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
122
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
296
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
122
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
60
KLARA PLEČKOVIĆ (VUKOVAR)
297
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
60
0
KLARA PLEČKOVIĆ (VUKOVAR)
Medalists
1. ANA IMROVIĆ, Slavonski Brod
2. INGA GRGIĆ, GLOBUS Čakovec
3. JANA LEDENČAN, Osijek
3. STELA HORVAT, GLOBUS Čakovec
Mlađe kadetkinje - tim (K16)
174
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO (KKOS)
295
0
GLOBUS KATA TIM (GLOBUS)
56
KATA TIM (VUKOVAR)
295
0
GLOBUS KATA TIM (GLOBUS)
56
0
KATA TIM (VUKOVAR)
Medalists
1. GLOBUS KATA TIM, GLOBUS Čakovec
2. KATA TIM, Vukovar`91
3. KATA TIM OSIJEK ŽITO, Osijek
3. ----