Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Podravina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE- Mlađi učenici
KUMITE - Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U21 (muški)
KUMITE-U21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KUMITE - Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Open (male)
KATA-Open (female)
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -46
112
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
112
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
451
0
LEO-TADIJA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
451
6
LEO-TADIJA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
328
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
220
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
112
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
536
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
567
JUSUF MURTIĆ (JION)
449
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
514
DANILO BAKOV (PODRSOK)
396
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
451
3
LEO-TADIJA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
220
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
112
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
536
1
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
567
9
JUSUF MURTIĆ (JION)
449
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
514
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
396
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
451
0
LEO-TADIJA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
536
5
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
567
0
JUSUF MURTIĆ (JION)
514
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
536
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
567
0
JUSUF MURTIĆ (JION)
449
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
514
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
449
5
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. JUSUF MURTIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. JOSIP ANDRIJANIĆ, Slavonski Brod
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo