Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
RIJEKA KUP 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
FOKUS
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
MEJDAN
Metal - Jurdani
OPATIJA
Osijek
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAMOBOR
SISAK
STUDENT
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (G5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (G6)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (M1)
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (M3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (G5)
340
0
MARKO GAVRIĆ (CBSPULA)
31
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
245
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
370
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
31
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
245
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. KRUNO FADLJEVIĆ, SAMOBOR
2. BOJAN PUVAČA, RIJEKA
3. ADNAN PAŠAGIĆ, POSTOJNA
3. MARKO GAVRIĆ, CBS PULA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (G6)
369
0
AJAN PRELC (POSTOJN)
160
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
320
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
369
0
AJAN PRELC (POSTOJN)
160
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
401
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
337
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
87
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
396
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
320
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
160
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
87
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
396
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
320
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
87
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
396
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
337
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. AJAN PRELC, POSTOJNA
3. KARLO PAVER, TUŠKANAC
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
248
0
DORIJAN ROMIC (SAMOBOR)
321
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
402
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
248
0
DORIJAN ROMIC (SAMOBOR)
402
0
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. DORIJAN ROMIC, SAMOBOR
2. VILIM MURŠIĆ, Virovitica
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
353
0
LUKA ŠANTEK (MEJDAN)
360
0
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
244
LEON HENČ (SAMOBOR)
360
0
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
244
0
LEON HENČ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. LEON HENČ, SAMOBOR
2. VILIM MURŠIĆ, Virovitica
3. LUKA ŠANTEK, MEJDAN
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)
327
0
LEON TUNA (OPATIJA)
241
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
2. LEON TUNA, OPATIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
136
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
237
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
349
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
136
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
237
RENATO REŠETAR (ZAMET)
135
0
KARLO TURK (KOSTRE)
242
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
116
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
349
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
237
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
135
0
KARLO TURK (KOSTRE)
116
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
349
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
135
0
KARLO TURK (KOSTRE)
116
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
242
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. KENAN ETHEMI, MEJDAN
2. KARLO TURK, KOSTRENA
3. KARLO VERSIC, KOSTRENA
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (M1)
246
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
286
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
155
ARON ŠAHINI (ZAMET)
286
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
155
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. BARTOL MILETIĆ, TAD RIJEKA
2. ARON ŠAHINI, ZAMET
3. TONI VUKOVIĆ, SAMOBOR
3. ----
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (M3)
240
0
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
247
0
MATEO ŠITUM (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. MATEO ŠITUM, SAMOBOR
2. ABDULAH SULJIĆ, ZAMET
3. ----
3. ----