Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
RIJEKA KUP 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
FOKUS
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
MEJDAN
Metal - Jurdani
OPATIJA
Osijek
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAMOBOR
SISAK
STUDENT
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
Zvonimir Zadar
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (G5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (G6)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (M1)
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (M3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (G5)
340
0
MARKO GAVRIĆ (CBSPULA)
31
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
245
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
370
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
31
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
245
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. KRUNO FADLJEVIĆ, SAMOBOR
2. BOJAN PUVAČA, RIJEKA
3. ADNAN PAŠAGIĆ, POSTOJNA
3. MARKO GAVRIĆ, CBS PULA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (G6)
369
0
AJAN PRELC (POSTOJN)
160
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
320
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
369
0
AJAN PRELC (POSTOJN)
160
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
401
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
337
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
87
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
396
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
320
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
160
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
87
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
396
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
320
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
87
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
396
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
337
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
Dobitniki medalj
1. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. AJAN PRELC, POSTOJNA
3. KARLO PAVER, TUŠKANAC
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
248
0
DORIJAN ROMIC (SAMOBOR)
321
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
402
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
248
0
DORIJAN ROMIC (SAMOBOR)
402
0
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
Dobitniki medalj
1. DORIJAN ROMIC, SAMOBOR
2. VILIM MURŠIĆ, Virovitica
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
353
0
LUKA ŠANTEK (MEJDAN)
360
0
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
244
LEON HENČ (SAMOBOR)
360
0
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
244
0
LEON HENČ (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. LEON HENČ, SAMOBOR
2. VILIM MURŠIĆ, Virovitica
3. LUKA ŠANTEK, MEJDAN
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)
327
0
LEON TUNA (OPATIJA)
241
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
2. LEON TUNA, OPATIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
136
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
237
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
349
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
136
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
237
RENATO REŠETAR (ZAMET)
135
0
KARLO TURK (KOSTRE)
242
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
116
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
349
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
237
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
135
0
KARLO TURK (KOSTRE)
116
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
349
0
KENAN ETHEMI (MEJDAN)
135
0
KARLO TURK (KOSTRE)
116
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
242
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. KENAN ETHEMI, MEJDAN
2. KARLO TURK, KOSTRENA
3. KARLO VERSIC, KOSTRENA
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (M1)
246
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
286
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
155
ARON ŠAHINI (ZAMET)
286
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
155
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. BARTOL MILETIĆ, TAD RIJEKA
2. ARON ŠAHINI, ZAMET
3. TONI VUKOVIĆ, SAMOBOR
3. ----
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (M3)
240
0
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
247
0
MATEO ŠITUM (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. MATEO ŠITUM, SAMOBOR
2. ABDULAH SULJIĆ, ZAMET
3. ----
3. ----