Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
RIJEKA KUP 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
FOKUS
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
MEJDAN
Metal - Jurdani
OPATIJA
Osijek
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAMOBOR
SISAK
STUDENT
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
Zvonimir Zadar
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (C3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (D1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (D4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
Cicibani (6 g.) (A6)
Cicibani (7 g.) (A0)
Cicibanke (6 g.) (B6)
Cicibanke (7 g.) (B0)
Mlađi učenici (7, 8. i 9. KYU) (A7)
Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (B7)
Mlađe učenice (B1)
Učenice (B2)
Mlađekadetkinje (B3)
Seniori (S1)
Seniorke (S2)
Veteranke (V2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
276
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
276
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
84
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
312
FRAN HOST (KASTAV)
209
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
258
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
276
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
312
0
FRAN HOST (KASTAV)
209
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
258
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
312
0
FRAN HOST (KASTAV)
209
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
258
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
Medalists
1. DINO ŠARIĆ, FINIDA (POREČ)
2. FRAN HOST, Kastav
3. ERIK ARSENIJEVIĆ, VIKTORIJA
3. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (C3)
295
0
BORNA BOŠNJAK (FINIDA)
281
0
FILIP ŽAGAR (GROBNIK)
295
0
BORNA BOŠNJAK (FINIDA)
266
0
MATEO ANIĆ (VIKT)
281
FILIP ŽAGAR (GROBNIK)
282
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
96
0
DINO ŽIVKOVIĆ (DELTA)
322
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
266
0
MATEO ANIĆ (VIKT)
281
0
FILIP ŽAGAR (GROBNIK)
282
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
322
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
266
0
MATEO ANIĆ (VIKT)
322
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
282
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. MATEO ANIĆ, VIKTORIJA
3. FILIP ŽAGAR, KK Grobničan
3. PAULO DELIĆ, KK Grobničan
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (D1)
207
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
213
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
207
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
20
0
MATEA MATIJAŠIĆ (CRO)
213
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
146
0
HELENA WILLHEIM (KOSTRE)
206
0
EMMA BERTA BOČKOR (FINIDA)
304
0
LISA GRŽIN (KASTAV)
239
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
213
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
206
0
EMMA BERTA BOČKOR (FINIDA)
239
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
206
0
EMMA BERTA BOČKOR (FINIDA)
239
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
146
0
HELENA WILLHEIM (KOSTRE)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, FINIDA (POREČ)
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (D4)
253
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
211
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
305
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
119
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
211
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
305
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
Medalists
1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. DAIN HASIPI, FINIDA (POREČ)
3. ELENA MAHNE, KK Grobničan
3. NOLA MAGAŠIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
354
0
ZVONIMIR GLAVAŠ (ZADAR)
210
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
Medalists
1. DINO ŠARIĆ, FINIDA (POREČ)
2. ZVONIMIR GLAVAŠ, Zvonimir Zadar
3. ----
3. ----
Cicibani (6 g.) (A6)
356
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
185
0
DUJE BOŠNJAK (FINIDA)
33
0
NIKOLA MALIĆ (ARGORIJ)
186
0
LUKA RAJKO (FINIDA)
185
0
DUJE BOŠNJAK (FINIDA)
186
0
LUKA RAJKO (FINIDA)
Medalists
1. DUJE BOŠNJAK, FINIDA (POREČ)
2. LUKA RAJKO, FINIDA (POREČ)
3. LAURA ERAK, Virovitica
3. NIKOLA MALIĆ, RIJEKA
Cicibani (7 g.) (A0)
190
0
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
88
0
ALEX HRKALOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. ALEX HRKALOVIĆ, Delta
2. MIRZA HANIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Cicibanke (6 g.) (B6)
187
0
DILA HASIPI (FINIDA)
358
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
188
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
187
0
DILA HASIPI (FINIDA)
188
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
Medalists
1. DILA HASIPI, FINIDA (POREČ)
2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LAURA ERAK, Virovitica
3. ----
Cicibanke (7 g.) (B0)
189
0
NOA MACINIĆ (FINIDA)
325
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
152
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
398
0
PAOLA BARABAŠ (DELTA)
189
0
NOA MACINIĆ (FINIDA)
152
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
Medalists
1. NOA MACINIĆ, FINIDA (POREČ)
2. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. PAOLA BARABAŠ, Delta
Mlađi učenici (7, 8. i 9. KYU) (A7)
198
0
BORNA BOŠNJAK (FINIDA)
277
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
260
0
FILIP LONČAR (VIKT)
380
0
DARIO LJUBIČIĆ (FORUM)
277
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
260
0
FILIP LONČAR (VIKT)
Medalists
1. FILIP LONČAR, VIKTORIJA
2. IVAN BULJAN, FOKUS
3. DARIO LJUBIČIĆ, "Forum"
3. BORNA BOŠNJAK, FINIDA (POREČ)
Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (B7)
298
0
CARLA KNEZEVIC (ARGORIJ)
89
0
ANA MARIJAN (DELTA)
298
0
CARLA KNEZEVIC (ARGORIJ)
193
0
SARA PRODAN (FINIDA)
140
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
89
0
ANA MARIJAN (DELTA)
297
VITA TIJAN (ARGORIJ)
238
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
192
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
193
0
SARA PRODAN (FINIDA)
89
0
ANA MARIJAN (DELTA)
297
0
VITA TIJAN (ARGORIJ)
238
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
193
0
SARA PRODAN (FINIDA)
238
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
297
0
VITA TIJAN (ARGORIJ)
192
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. SARA PRODAN, FINIDA (POREČ)
3. ANA MARIJAN, Delta
3. ZOE PAŠAGIĆ, FINIDA (POREČ)
Mlađe učenice (B1)
195
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
196
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
194
0
EMMA BERTA BOČKOR (FINIDA)
279
0
TEA BULJAN (FOKUS)
195
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
279
0
TEA BULJAN (FOKUS)
Medalists
1. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
2. TEA BULJAN, FOKUS
3. DAIN HASIPI, FINIDA (POREČ)
3. EMMA BERTA BOČKOR, FINIDA (POREČ)
Učenice (B2)
199
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
302
0
PETRA RUKAVINA (SISAK)
249
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
278
0
TEA BULJAN (FOKUS)
199
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
278
0
TEA BULJAN (FOKUS)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. TEA BULJAN, FOKUS
3. PETRA RUKAVINA, SISAK
3. AJLA HYSENAJ, LOŠINJ
Mlađekadetkinje (B3)
200
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
319
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
303
0
PETRA RUKAVINA (SISAK)
200
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
303
0
PETRA RUKAVINA (SISAK)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. PETRA RUKAVINA, SISAK
3. ALESSIA ČEKADA, OPATIJA
3. ----
Seniori (S1)
231
0
DAMIR JURIĆ (KA 1969)
202
0
NIKOLA SOLOMUN (FINIDA)
150
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
231
0
DAMIR JURIĆ (KA 1969)
150
0
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
Medalists
1. HRVOJE VIDOVIĆ, Osijek
2. DAMIR JURIĆ, Karlovac 1969
3. NIKOLA SOLOMUN, FINIDA (POREČ)
3. ----
Seniorke (S2)
151
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
203
0
SANJA IVANČEVIĆ (FINIDA)
Medalists
1. MATEA CIKOJA, Osijek
2. SANJA IVANČEVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Veteranke (V2)
385
0
URSULA MARIA PAMIĆ (SENSEI)
204
0
GORDANA BOČKOR (FINIDA)
205
MARINA RADOŠIĆ (FINIDA)
204
0
GORDANA BOČKOR (FINIDA)
205
0
MARINA RADOŠIĆ (FINIDA)
Medalists
1. GORDANA BOČKOR, FINIDA (POREČ)
2. MARINA RADOŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. URSULA MARIA PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. ----