Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
RIJEKA KUP 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
FOKUS
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
MEJDAN
Metal - Jurdani
OPATIJA
Osijek
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAMOBOR
SISAK
STUDENT
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (C5)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (D2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (D4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (G2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (J1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (J4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -OPEN (L4)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-OPEN (M2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
276
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
276
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
84
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
312
FRAN HOST (KASTAV)
209
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
258
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
276
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
312
0
FRAN HOST (KASTAV)
209
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
258
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
312
0
FRAN HOST (KASTAV)
209
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
258
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. DINO ŠARIĆ, FINIDA (POREČ)
2. FRAN HOST, Kastav
3. ERIK ARSENIJEVIĆ, VIKTORIJA
3. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (C5)
83
MATEJ BAN (KRK CRO)
83
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
75
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
83
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
19
0
MARKO ŠLAT (CRO)
255
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
75
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
77
IVAN MERGL (KRK CRO)
78
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
259
LEON BRAUT (KRK CRO)
254
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
25
MATEO ŠLAT (CRO)
83
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
255
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
75
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
77
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
78
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
259
0
LEON BRAUT (KRK CRO)
254
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
25
0
MATEO ŠLAT (CRO)
255
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
75
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
78
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
254
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
255
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
254
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
25
MATEO ŠLAT (CRO)
78
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
25
0
MATEO ŠLAT (CRO)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
2. TONI MANDEKIĆ, KRK CROATIA
3. MATEJ BAN, KRK CROATIA
3. IVANO PAVAČIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (D2)
141
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
80
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
256
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
80
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
256
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (D4)
253
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
211
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
305
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
119
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
211
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
305
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. DAIN HASIPI, FINIDA (POREČ)
3. ELENA MAHNE, KK Grobničan
3. NOLA MAGAŠIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (E6)
50
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
8
0
DORIAN ŠEPIĆ (METAL)
399
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
10
0
LUKA RAPIĆ (METAL)
50
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
399
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LUKA KATUŠA, 9. ZMAJ RIJEKA
2. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA
3. DORIAN ŠEPIĆ, Metal - Jurdani
3. LUKA RAPIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (G2)
291
0
LOVRO MUDNIĆ (TAD )
70
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LOVRO MUDNIĆ, TAD RIJEKA
2. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (J1)
74
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
74
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
400
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
102
LAURA LISAC (DELTA)
149
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
85
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
74
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
102
0
LAURA LISAC (DELTA)
149
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
85
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
102
0
LAURA LISAC (DELTA)
85
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
149
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. LAURA LISAC, Delta
2. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
3. ENA KARABAIĆ, KRK CROATIA
3. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (J4)
165
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
395
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LORENA TOLIĆ, ZAMET
2. BERNARDA GALJANIĆ, KRK CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
328
0
MATIJA BUDIĆ (OPATIJA)
392
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA
2. MATIJA BUDIĆ, OPATIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
100
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
132
KARLO TURK (KOSTRE)
100
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
176
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
397
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
134
KARLO VERSIC (KOSTRE)
132
0
KARLO TURK (KOSTRE)
100
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
176
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
134
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
132
0
KARLO TURK (KOSTRE)
134
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
176
RENATO REŠETAR (ZAMET)
Osvajači medalja
1. KARLO TURK, KOSTRENA
2. KARLO VERSIC, KOSTRENA
3. KEVIN PRANJIĆ, Delta
3. RENATO REŠETAR, ZAMET
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -OPEN (L4)
230
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
230
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
403
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
387
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
386
IVANA BOROMISA (STUDNT)
76
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
230
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
387
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
386
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
76
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
387
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
76
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
386
IVANA BOROMISA (STUDNT)
Osvajači medalja
1. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd
3. IVANA BOROMISA, STUDENT
Kumite - Juniorke 16,17 g.-OPEN (M2)
393
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
285
0
ANA VRETENAR (TAD )
405
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
285
0
ANA VRETENAR (TAD )
405
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. ANA VRETENAR, TAD RIJEKA
2. EMA ŽIVČIĆ, RI CROATIA
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. ----