Kata - 2009 (M) - K1
1. JAKOB IRT, NOVO MESTO |
2. LUKA VAUDA, KK WKSA Hajdina |
3. TIM BRULA, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
3. NIK CEMIČ, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
|
| | | |
Kata - 2009 (F) - K21
1. ESTER HORN, NOVO MESTO |
2. LINA ZAVRL ZUPANC, KBV SEVNICA |
3. NIKA MIKETIČ, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
3. EMA ŽAGAR, NOVO MESTO |
|
| | | |
Kata-2007-2008 1st level (M) - K2
1. ANTONIO DIMOVSKI, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
2. TADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA |
3. MATEVŽ HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
3. JAN PRAPROTNIK, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
|
|
|
Kata-2007-2008 2nd level (M) - K3
1. JAN BORUT RUŽIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
2. ALEŠ ŽAGAR, NOVO MESTO |
|
3. ANŽE JAKLIČ RAJAR, NOVO MESTO |
|
|
|
Kata-2007-2008 3rd level (M) - K4
1. SWEN HORN, NOVO MESTO |
2. JAKOB KOPINA, NOVO MESTO |
|
|
|
| | | |
Kata-2007-2008 1st level (F) - K22
1. ERIKA KACJAN, KK MISLINJA |
2. JANA ROJS, WKSA DUPLEK |
3. KLARA ŠTIGL, KBV SEVNICA |
3. KARIN LUDVIK, WKSA DUPLEK |
|
|
|
Kata-2007-2008 2nd level (F) - K23
1. CRISTINA KORPAR ŽVEGLIČ, TRBOVLJE |
|
|
|
|
| |
Kata-2005-2006 1st level (M) - K5
1. DAVID KOCMAN, KBV SEVNICA |
2. GAŠPER ŠTIGL, KBV SEVNICA |
3. JAKUB KUŠAR, KK WKSA Maribor Center |
3. NIKO OGRIZEK, KK WKSA KUNGOTA |
|
|
|
Kata-2005-2006 2nd level (M) - K6
1. ERIK PAJTLER, KK WKSA KUNGOTA |
2. GAŠPER RUŽIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
3. NEJC PRAPROTNIK, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
3. NIK HVALEC, SLOV. BISTRICA |
|
|
|
Kata-2005-2006 3rd level (M) - K7
1. NIK PENCA, NOVO MESTO |
2. SIMON TIČAR, NOVO MESTO |
|
|
|
| | | |
Kata-2005-2006 1st level (F) - K25
1. ANA MIHELČIČ, NOVO MESTO |
2. GAJA GERMAVC PUŠNAR, ŠD NIKAN |
3. MAŠA PEČEK, ŠD NIKAN |
3. EMA KOVAČ, WKSA DUPLEK |
|
|
|
Kata-2005-2006 2nd level (F) - K26
1. SARA ŠANTEJ, KBV SEVNICA |
2. SARA ROJS, WKSA DUPLEK |
3. ZOJA VRTOVŠEK, TRBOVLJE |
3. HERA AGAPITO MASTEN, WKSA DUPLEK |
|
|
|
Kata-2005-2006 3rd level (F) - K27
1. LEA BRUČI, TKS Samurai Koper |
2. EMILIJA MALENA MARTINUZZI, ŠD NIKAN |
|
|
|
| | | |
Kata-2003-2004 1st level (M) - K8
1. AMADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA |
2. DANIJEL MOREŠE, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
3. VID HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
3. NINO PINTER, SLOV. BISTRICA |
|
|
|
Kata-2003-2004 2nd level (M) - K9
1. ANGEL LJONDOV, TKS Samurai Koper |
2. ANEL ČRNČEC, KK WKSA ŠENTILJ |
3. LUKA KRENKER, KK MISLINJA |
3. OGRIS ŽAK, KK MISLINJA |
|
|
|
Kata-2003-2004 3rd level (M) - K10
1. MICHEL HORN, NOVO MESTO |
2. LUKA BRSA, TKS Samurai Koper |
3. LUKA ZEKOVIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
|
|
| | | |
Kata-2003-2004 2nd level (F) - K29
1. LARA SALKIČ, TRBOVLJE |
2. PARIS KOČEVAR, TRBOVLJE |
3. KIARA PRUGOVEČKI, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
3. URŠKA HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
|
|
|
Kata-2003-2004 3rd level (F) - K30
1. NINA KERIN, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
2. URŠA MARUŠIČ, KD Sakura Nova Gorica |
3. ANA CERKVENIK PETRARCA, TKS Samurai Koper |
|
|
| |
Kata-2001-2002 2nd level (M) - K12
1. NOEL ČRNČEC, KK WKSA ŠENTILJ |
2. ALEN FOČIĆ, KBV SEVNICA |
3. TOMAŽ KAJTNA, KBV SEVNICA |
|
|
|
|
Kata-2001-2002 3rd level (M) - K13
1. JURE PLEŠA, TKS Samurai Koper |
2. DEJAN MALJENOVIĆ, KBV SEVNICA |
3. LEON FERLETIČ, KD Sakura Nova Gorica |
|
|
| |
Kata-2001-2002 1st level (F) - K31
1. KLARA TEKAVEC, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
2. LANA ŽUGMAN, WKSA DUPLEK |
|
|
|
|
|
Kata-2001-2002 3rd level (F) - K33
1. MAGDALENA CVIJETIČ, TKS Samurai Koper |
2. KAJA DUJMOVIČ, TKS Samurai Koper |
3. TEODORA ĐURĐEVIČ, KD Sakura Nova Gorica |
3. ANEMARIE POTRČ, KK WKSA ŠENTILJ |
|
| |
Kata - TEAM - 2006-2009 (F) - E21
1. MLAJŠE DEKLICE, WKSA DUPLEK |
2. MLAJŠE DEKLICE, KBV SEVNICA |
|
|
|
| | | |
Kata - TEAM - 2001-2005 (M) - E2
1. STAREJŠI DEČKI, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
2. STAREJŠI DEČKI, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
|
|
|
| | | |
Kata - TEAM - 2001-2005 (F) - E22
1. STAREJŠE DEKLICE, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC |
2. STAREJŠE DEKLICE, WKSA DUPLEK |
3. STAREJŠE DEKLICE TRBOVLJE, TRBOVLJE |
3. STAREJŠE DEKLICE, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA |
|
| | | |
Kata - 2010-2011 (M) - L1
1. VITO COLARIČ, NOVO MESTO |
2. ERIK KOLENC SMERDU, NOVO MESTO |
3. LOVRO GOMBOC, KBV SEVNICA |
|
|
| | | |