Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15th Karate Darfest - Croatia 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA PEJIĆ
BANJA LUKA
U10-M-30
3
3
0
0
0
2.
MATIJA VOLENIK
STIJENA
U10-M-26
3
3
0
0
0
3.
ALEKSA LATINČIĆ
BANJA LUKA
U10-M-38
2
2
0
0
0
4.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U10-M-34
2
2
0
0
0
5.
STEFAN JAKOVLJEVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
U10-M+38
2
2
0
0
0
6.
ERIK BENCEK
IVANEC
U10-M-30
4
3
0
0
0
7.
BORNA ŠUNJIĆ
SAMOBOR
U10-M-30
3
2
0
0
0
8.
NIKOLA KNEŽEVIĆ
DYNAMIC
U10-M-38
3
2
0
0
0
9.
OGNJEN DRLJIĆ
DYNAMIC
U10-M-26
3
2
0
0
0
10.
PETAR PRERADOVIĆ
BANJA LUKA
U10-M-26
3
2
0
0
0
11.
SVEN SLAVULJ
STIJENA
U10-M-30
3
2
0
0
0
12.
ĐORĐE ANTONIĆ
DYNAMIC
U10-M-26
2
1
0
0
0
13.
LUKA OŽBOLT
KK Grobničan
U10-M-34
2
1
0
0
0
14.
SVEN JAKOVINA
SAMOBOR
U10-M-38
2
1
0
0
0
15.
SVEN STRAHIJA
Mala Subotica
U10-M-34
2
1
0
0
0
16.
ŠIMUN SILADIĆ
PODRAVSKI SOKOL
U10-M+38
2
1
0
0
0
17.
DANILO BAKOV
PODRAVSKI SOKOL
U10-M-38
2
0
0
0
0
18.
DORIAN JANOŠEVIĆ
Virovitica
U10-M-30
2
0
0
0
0
19.
LEO FEKETIJA
Virovitica
U10-M-26
2
0
0
0
0
20.
MATIJA PEREŠKO
Karlovac 1969
U10-M-30
2
0
0
0
0
21.
NOA ŠEŠET
IVANEC
U10-M-26
2
0
0
0
0
22.
ADRIAN VEDRIŠ
PODRAVSKI SOKOL
U10-M-30
1
0
0
0
0
23.
DOMAGOJ KESAK
Virovitica
U10-M+38
1
0
0
0
0
24.
FRAN ZVONAR
PODRAVSKI SOKOL
U10-M-30
1
0
0
0
0
25.
IVAN OŽBOLT
KK Grobničan
U10-M-26
1
0
0
0
0
26.
LUKA SOKAČ
Mala Subotica
U10-M-38
1
0
0
0
0
27.
PATRIK RAŠIĆ
OMEGA
U10-M-34
1
0
0
0
0
28.
RAFAEL LUKANIĆ
KK Grobničan
U10-M-34
1
0
0
0
0
29.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U10-M-30
1
0
0
0
0
30.
VID KRALJ RADULOVIĆ
SAMOBOR
U10-M+38
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEA SGARDELLI - LJATIFI
ZAMET
U10-Ž-28
3
3
0
0
0
2.
LANA HRVOIĆ
ĐURĐEVAC
U10-Ž+36
2
2
0
0
0
3.
LANA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
U10-Ž-32
2
2
0
0
0
4.
MIHAELA PEJAKOVIĆ
DYNAMIC
U10-Ž-36
2
2
0
0
0
5.
ANTONIJA PETROVIĆ
ĐURĐEVAC
U10-Ž+36
3
2
0
0
0
6.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
U10-Ž-28
2
1
0
0
0
7.
EMA ŠEŠET
IVANEC
U10-Ž-28
2
1
0
0
0
8.
JANA KRNETIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
U10-Ž-36
2
1
0
0
0
9.
JANA ZVONAR
PODRAVSKI SOKOL
U10-Ž-32
2
1
0
0
0
10.
SARA JELIČIĆ
DYNAMIC
U10-Ž-28
2
0
0
0
0
11.
ANASTASIJA BALAĆ
BANJA LUKA
U10-Ž-28
1
0
0
0
0
12.
ANĐELINA FEKETIJA
Virovitica
U10-Ž+36
1
0
0
0
0
13.
BRUNA VEDRIŠ
PODRAVSKI SOKOL
U10-Ž-32
1
0
0
0
0
14.
DORA OPAČAK
Slavonski Brod
U10-Ž+36
1
0
0
0
0
15.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
U10-Ž-36
1
0
0
0
0
16.
JANA ČEBOHIN
OMEGA
U10-Ž-36
1
0
0
0
0
17.
LANA KOSTADINOVIĆ
PODRAVSKI SOKOL
U10-Ž-32
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici (U12)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VALENTINO IVANIĆ
Mladost
U12-M-34
4
4
0
0
0
2.
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ
Mladost
U12-M-38
3
3
0
0
0
3.
GULYÁS CSABA
Barcsi Városi Sportegyesület
U12-M+46
3
3
0
0
0
4.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U12-M-30
3
3
0
0
0
5.
MARTIN VODENYÁK
Barcsi Városi Sportegyesület
U12-M-42
2
2
0
0
0
6.
NOEL MAVRINAC
KK Grobničan
U12-M-46
2
2
0
0
0
7.
DAVID VEKA
Shotokan - Darda
U12-M-34
4
3
0
0
0
8.
MIHAEL ŠTEFOVIĆ
Virovitica
U12-M-34
4
3
0
0
0
9.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
U12-M-34
3
2
0
0
0
10.
GORDAN PECIKOZIĆ
ĐURĐEVAC
U12-M-38
3
2
0
0
0
11.
NIKO MAROVIĆ
ĐURĐEVAC
U12-M-30
3
2
0
0
0
12.
AUGUSTIN MOŠKUN
Karlovac 1969
U12-M+46
2
1
0
0
0
13.
FILIP KAFKA
Virovitica
U12-M-42
2
1
0
0
0
14.
GABRIJEL MATIJAŠIĆ
Koprivnica
U12-M-30
2
1
0
0
0
15.
IVAN BRLETIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
U12-M+46
2
1
0
0
0
16.
LUKA KAFKA
Virovitica
U12-M-34
2
1
0
0
0
17.
MARKO KOVAČEC
Ronin
U12-M-42
2
1
0
0
0
18.
NOA JAMBROVIĆ
GLOBUS Čakovec
U12-M-38
2
1
0
0
0
19.
ROKO BENCEK
IVANEC
U12-M-30
2
1
0
0
0
20.
VEDRAN ŠKILJEVIĆ
Shotokan - Darda
U12-M-38
2
1
0
0
0
21.
LEON PRPIĆ
STIJENA
U12-M-30
3
1
0
0
0
22.
LUKA BASAR
Karlovac 1969
U12-M-34
3
1
0
0
0
23.
MARKO BABIĆ
Virovitica
U12-M-38
3
1
0
0
0
24.
ROBERT GLAVAŠ
Tigar Sisak
U12-M-34
3
1
0
0
0
25.
ANTONIO KOPLJAR
STIJENA
U12-M-38
2
0
0
0
0
26.
DOMAGOJ PUĐA
Vukovar`91
U12-M+46
2
0
0
0
0
27.
FILIP JURČEVIĆ
OMEGA
U12-M-34
2
0
0
0
0
28.
MIHAEL JAKOPANEC
IVANEC
U12-M-30
2
0
0
0
0
29.
NIKOLA GAJLOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
U12-M-30, U12-M-46
2
0
0
0
0
30.
ROKO DUMBOVIĆ
Tigar Sisak
U12-M-34
2
0
0
0
0
31.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U12-M-34
1
0
0
0
0
32.
JAN HENČ
SAMOBOR
U12-M-34
1
0
0
0
0
33.
JURAJ ABALIĆ
Virovitica
U12-M-42
1
0
0
0
0
34.
NIKO PAVLIĆ
Karlovac 1969
U12-M-42
1
0
0
0
0
35.
TIBOR KOPASCI KETTOS
Shotokan - Darda
U12-M+46
1
0
0
0
0
36.
TIMO VLAHEK
Mala Subotica
U12-M-38
1
0
0
0
0
37.
TONI TRAJANOSKI
Koprivnica
U12-M-34
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice (U12)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NELLY DŽANIĆ
Mladost
U12-Ž-40
3
3
0
0
0
2.
EMA SGARDELLI
ZAMET
U12-Ž-32
2
2
0
0
0
3.
INGA GRGIĆ
GLOBUS Čakovec
U12-Ž+44
2
2
0
0
0
4.
NIKOLINA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
U12-Ž-44
2
2
0
0
0
5.
TIA ŠKRLJAC
Tigar Sisak
U12-Ž-36
1
1
0
0
0
6.
HARTMANN ESZTER
Barcsi Városi Sportegyesület
U12-Ž+44
3
2
0
0
0
7.
LANA HRVOIĆ
ĐURĐEVAC
U12-Ž-40
2
1
0
0
0
8.
LEONA GULIJA
VARAŽDIN
U12-Ž-40
2
1
0
0
0
9.
MELANI MAGDIĆ
IVANEC
U12-Ž+44
2
1
0
0
0
10.
NIKOL KREMER
Shotokan - Darda
U12-Ž-44
2
1
0
0
0
11.
PAOLA BITUNJAC
Karlovac 1969
U12-Ž-40
2
1
0
0
0
12.
SARA JELIČIĆ
DYNAMIC
U12-Ž-32
2
1
0
0
0
13.
IVA POFUK
IVANEC
U12-Ž-40
2
0
0
0
0
14.
LORA MAGDIĆ
Karlovac 1969
U12-Ž+44
2
0
0
0
0
15.
EMA MARČEC
Mala Subotica
U12-Ž-32
1
0
0
0
0
16.
EMA HELD
Slavonski Brod
U12-Ž-40
1
0
0
0
0
17.
MARIJA PEJAKOVIĆ
DYNAMIC
U12-Ž-44
1
0
0
0
0
18.
MIHAELA VUJKOVAC
KBS "Castra" Banja Luka
U12-Ž-36
1
0
0
0
0
19.
PETRA JANČIJEV
ĐURĐEVAC
U12-Ž+44
1
0
0
0
0
20.
SARA NOVAK
Mala Subotica
U12-Ž-32
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO MIJACEK
Mladost
U14-M-36
3
3
0
0
0
2.
DOMINIK MURKOVIĆ
Mala Subotica
U14-M-41
3
3
0
0
0
3.
KARLO JURČEVIĆ
OMEGA
U14-M-45
3
3
0
0
0
4.
PAVLE RADENIĆ
Virovitica
U14-M+57
3
3
0
0
0
5.
BORNA GUDELJ
Karate klub Esseker
U14-M-48
2
2
0
0
0
6.
DARIO GLUHINIĆ
STIJENA
U14-M-52
2
2
0
0
0
7.
MIHAEL SIRC
Mala Subotica
U14-M-57
2
2
0
0
0
8.
SAŠA GRUJIĆ
Virovitica
U14-M+57
4
3
0
0
0
9.
ADRIAN RUŽIĆ
OMEGA
U14-M-52
3
2
0
0
0
10.
ANTON BAŽDARIĆ
OPATIJA
U14-M+57
3
2
0
0
0
11.
BORNA LANG
Shotokan - Darda
U14-M-45
3
2
0
0
0
12.
IVÓ IGRICZ
Barcsi Városi Sportegyesület
U14-M-41
3
2
0
0
0
13.
JAKOV FEMBER
STIJENA
U14-M-41
3
2
0
0
0
14.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
U14-M-45
3
2
0
0
0
15.
PETAR JEDNAR
SAMOBOR
U14-M+57
3
2
0
0
0
16.
ANTONIO FILIPOVIĆ
Ronin
U14-M-45
2
1
0
0
0
17.
ANTONIO GALIĆ
Ronin
U14-M-36
2
1
0
0
0
18.
ANTUN VUJEVIĆ
Mladost
U14-M-52
2
1
0
0
0
19.
DRAŽEN ŠARIĆ
SAMOBOR
U14-M-48
2
1
0
0
0
20.
JURICA RUNTAS
SAMOBOR
U14-M-57
2
1
0
0
0
21.
LUKA CIPRIĆ
Tigar Sisak
U14-M-48
2
1
0
0
0
22.
LUKA STEKOVIĆ
Karlovac 1969
U14-M-41
2
1
0
0
0
23.
MATEO ČOP
Virovitica
U14-M-36
2
1
0
0
0
24.
DOMAGOJ ŽAJA
SAMOBOR
U14-M-45
3
1
0
0
0
25.
DORIJAN KEŠER
KK KTC KRIŽEVCI
U14-M+57
3
1
0
0
0
26.
KARLO ZORIČIĆ
OPATIJA
U14-M+57
3
1
0
0
0
27.
BENJAMIN JOSIP SZABO
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
U14-M-41
2
0
0
0
0
28.
GORDAN PECIKOZIĆ
ĐURĐEVAC
U14-M-41
2
0
0
0
0
29.
JAKOV RUKAVINA
Mladost
U14-M+57
2
0
0
0
0
30.
JANKO ŠIROLA
KK KTC KRIŽEVCI
U14-M-52
2
0
0
0
0
31.
STRAHINJA BRANKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
U14-M-45
2
0
0
0
0
32.
DINO PEREŠKO
Karlovac 1969
U14-M+57
1
0
0
0
0
33.
DOMINIK POŽARKO
Vukovar`91
U14-M+57
1
0
0
0
0
34.
DORIAN KALAJDŽIJA
VARAŽDIN
U14-M-48
1
0
0
0
0
35.
GABRIEL PALAJSA
Karlovac 1969
U14-M-57
1
0
0
0
0
36.
GERGELY SZINYÁKOVICS
Barcsi Városi Sportegyesület
U14-M-52
1
0
0
0
0
37.
JURE ĆOSIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
U14-M-45
1
0
0
0
0
38.
LEON GRGIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
U14-M-45
1
0
0
0
0
39.
LUKA JAKŠIĆ
Mladost
U14-M+57
1
0
0
0
0
40.
LUKAS VOUNASIS
STIJENA
U14-M-36
1
0
0
0
0
41.
MARKO VIDOVIĆ
DYNAMIC
U14-M-57
1
0
0
0
0
42.
MIHAEL ŠTEFOVIĆ
Virovitica
U14-M-36
1
0
0
0
0
43.
VALENTINO KALENIK
Virovitica
U14-M-41
1
0
0
0
0
44.
VITO MIHALJEVIĆ
OPATIJA
U14-M-48
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOLINA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
U14-Ž-45
3
3
0
0
0
2.
EMA ČORBA
ĐURĐEVAC
U14-Ž-40
2
2
0
0
0
3.
MAJA KOZLINGER
Virovitica
U14-Ž-50
2
2
0
0
0
4.
TIA ŠKRLJAC
Tigar Sisak
U14-Ž-40
3
2
0
0
0
5.
EMA SGARDELLI
ZAMET
U14-Ž-40
2
1
0
0
0
6.
NINA DABČEVIĆ
Ronin
U14-Ž-45
2
1
0
0
0
7.
PETRA MLAĐAN
ALFA
U14-Ž-45
2
1
0
0
0
8.
SABINA PETKOVIĆ
GLOBUS Čakovec
U14-Ž-45
2
1
0
0
0
9.
SARA NOVAK
Mala Subotica
U14-Ž-40
2
1
0
0
0
10.
MAJA KOLAKOVIĆ
Virovitica
U14-Ž-45
2
0
0
0
0
11.
MATEJA PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U14-Ž-40
2
0
0
0
0
12.
ALESSIA ČEKADA
OPATIJA
U14-Ž-45
1
0
0
0
0
13.
DORA SLAMEK
Mala Subotica
U14-Ž-50
1
0
0
0
0
14.
KARLA ROGOVIĆ
Virovitica
U14-Ž-40
1
0
0
0
0
15.
LUCIJA BUNJEVAC
Tigar Sisak
U14-Ž-50
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti (U16)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVOR BABIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-52
3
3
0
0
0
2.
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-63
3
3
0
0
0
3.
IGOR VRBAN
VELIKA GORICA
U16-M-70
2
2
0
0
0
4.
LUKA BJELOVUK
BUSHIDO
U16-M-63
3
2
0
0
0
5.
MATEJ BUDIŠČAK
CROATIA
U16-M-52
3
2
0
0
0
6.
PATRIK MACUKIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-63
3
2
0
0
0
7.
PETAR OREŠKOVIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-52
3
2
0
0
0
8.
SLAVKO VLAHINIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-63
3
2
0
0
0
9.
STJEPAN GOLUBIČIĆ
Slavonski Brod
U16-M-52
2
1
0
0
0
10.
PETAR SRTGANAC
Shotokan - Darda
U16-M-52
3
1
0
0
0
11.
KARLO ALERIĆ
Vukovar`91
U16-M-63
2
0
0
0
0
12.
PATRIK IFKO
Karate klub Esseker
U16-M-63
2
0
0
0
0
13.
STRAHINJA BRANKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
U16-M-52
2
0
0
0
0
14.
DENIS ŽUPAN
Virovitica
U16-M-52
1
0
0
0
0
15.
DOMAGOJ LUKINIĆ
Slavonski Brod
U16-M-52
1
0
0
0
0
16.
ERIK WOLF
KK KTC KRIŽEVCI
U16-M-63
1
0
0
0
0
17.
PATRIK LUKAČEVIĆ
Virovitica
U16-M-63
1
0
0
0
0
18.
RENATO REŠETAR
ZAMET
U16-M-70
1
0
0
0
0
19.
TOMISLAV ŠAŠKO
Koprivnica
U16-M-70
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje (U16)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIA BATTAIA
ZAMET
U16-Ž+54
2
2
0
0
0
2.
MIA MIJOVIĆ
VELIKA GORICA
U16-Ž-47
2
2
0
0
0
3.
MONIKA BUBNJIĆ
Virovitica
U16-Ž-54
1
1
0
0
0
4.
PETRA BRLEČIĆ
IVANEC
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
5.
HELENA ORAČ
Ronin
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
6.
ISIDORA ĆUĆUN
KBS "Castra" Banja Luka
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
7.
KATALIN LITTER
Barcsi Városi Sportegyesület
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
8.
LAURA POKUPIĆ
Virovitica
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
9.
RAJNA FRANULIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori (U18)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FRAN PRIŽMIĆ
Mladost
U18-M+76
2
2
0
0
0
2.
VLADIMIR GAŠPAR
Mladost
U18-M-68
2
2
0
0
0
3.
MARTIN ERDŐS
Barcsi Városi Sportegyesület
U18-M-68
2
1
0
0
0
4.
IGOR VRBAN
VELIKA GORICA
U18-M+76
1
0
0
0
0
5.
IVAN VRBAN
VELIKA GORICA
U18-M-68
1
0
0
0
0
6.
MARTIN BREŠKI
LEPOGLAVA
U18-M+76
1
0
0
0
0
7.
RENATO REŠETAR
ZAMET
U18-M-68
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke (U18)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DOLORES JURIŠA
LEPOGLAVA
U18-Ž+59
2
2
0
0
0
2.
INES GRDENIĆ
VELIKA GORICA
U18-Ž-59
2
2
0
0
0
3.
IZIDORA JURIŠA
LEPOGLAVA
U18-Ž-59
2
1
0
0
0
4.
MARIJANA REP
Koprivnica
U18-Ž+59
2
1
0
0
0
5.
DORA KARADŽA
KK Grobničan
U18-Ž+59
1
0
0
0
0
6.
ERIKA ČIŽMAR
PODRAVSKI SOKOL
U18-Ž-59
1
0
0
0
0
7.
ISIDORA ĆUĆUN
KBS "Castra" Banja Luka
U18-Ž+59
1
0
0
0
0
8.
LUCIA BATTAIA
ZAMET
U18-Ž-59
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FRAN PRIŽMIĆ
Mladost
U21-M-84
2
2
0
0
0
2.
VLADIMIR GAŠPAR
Mladost
U21-M-84
2
1
0
0
0
3.
MARTIN BREŠKI
LEPOGLAVA
U21-M-84
1
0
0
0
0
4.
VERON HRVOJIĆ
PODRAVSKI SOKOL
U21-M-84
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KATICA ĆOSIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
U21-Ž+68
1
1
0
0
0
2.
SÜRGE EVELIN
Barcsi Városi Sportegyesület
U21-Ž+68
1
0
0
0
0