Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
XVI. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Učenici (U12) +46
42
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
1
42
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
392
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1
42
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
345
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
161
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
1
81
0
TEO BAGARIĆ (STIJENA)
357
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
392
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1
44
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
276
0
JURICA ŠVRAKA (DURDEVA)
528
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
1
132
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
365
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
351
FILIP MIKINAC (KTC KŽ)
1
42
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
161
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
1
81
0
TEO BAGARIĆ (STIJENA)
392
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1
44
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
528
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
1
365
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
351
0
FILIP MIKINAC (KTC KŽ)
1
161
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
392
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1
44
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
365
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
1
161
0
IVANO PAVAČIĆ (KRK CRO)
44
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
1
528
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
276
0
JURICA ŠVRAKA (DURDEVA)
1
365
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
276
0
JURICA ŠVRAKA (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. IVANO PAVAČIĆ, KRK CROATIA
2. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
3. SRDJAN SIPKA, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
3. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb