Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
XVI. Karate Darfest
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
TEŽA/LETO
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
3
517
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
215
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
3
215
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
541
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
3
211
0
JOVAN MORAVAC (ENERGIJ)
61
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
541
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
3
517
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
110
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
215
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
3
343
0
ALEN ZAGOREC (KK "VŽ")
426
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
49
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
527
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
134
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
3
61
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
541
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
3
110
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
215
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
3
426
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
49
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
3
527
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
134
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
3
541
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
110
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
3
426
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
134
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
3
110
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
426
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
3
49
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
343
0
ALEN ZAGOREC (KK "VŽ")
3
134
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
49
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
Dobitniki medalj
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. SAŠA GRUJIĆ, Virovitica
3. LUKA CIPRIĆ, Tigar Sisak
3. GERGELY SZINYÁKOVICS, Barcsi Városi Sportegyesület