KUMITE (355)
Kumite - Young boys (U10) -26
|
- 1. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. DINO VUČKOVIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 3. IVAN FARKAŠ - Karlovac 1969
|
|
- 4. MATO ĐUKIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 5. PATRIK PRESEĆAN - KK KIK
|
|
- 6. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969
|
|
- 7. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 8. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
|
|
- 9. VITO RADELIĆ - PODRAVSKI SOKOL
|
Kumite - Young boys (U10) -30
|
- 1. EMANUEL DUNDOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. JAN CANJAR - Karlovac 1969
|
|
- 4. MISLAV SPAJIĆ - Virovitica
|
|
- 5. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 6. VITO HULINA - VELIKA GORICA
|
Kumite - Young boys (U10) -34
|
- 1. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
|
|
- 2. KARLO MUDROVČIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 3. LUKA MANDIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 4. MARINO ĐUKIĆ - Karate klub Esseker
|
Kumite - Young boys (U10) -36
|
- 1. DŽEK GOLUMBIĆ - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
|
- 2. KAROL BARIŠIĆ - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
|
- 3. LOVRO ŽIVČIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 4. MATO ĐUKIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 5. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Young boys (U10) +36
|
- 1. ANDRO VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. ANTO JURANOVIĆ - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
|
- 3. ARMANDO HALILOVIĆ - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 4. BARTOL KLANAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 5. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969
|
Kumite - Young girls (U10) -28
|
- 1. ANA BAĐUN - Tempo
|
|
- 2. ANTONELA APATI - IVANEC
|
|
- 3. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 4. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 5. MARTINA SALOPEK - Tempo
|
|
- 6. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 7. PAULA PANIĆ - Zagrebački karate savez
|
Kumite - Young girls (U10) -32
|
- 1. EVA POŽEGA - Max Ivankovo
|
|
- 2. LUCIJA LAUŠ - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. MATEA KORDIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 4. NIKI ŠTILINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. PETRA IVEZIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Young girls (U10) -36
Kumite - Young girls (U10) +36
|
- 1. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. IRMA LEDIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Boys (U12) -30
|
- 1. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. DAVID VIDOVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 3. EMANUEL DUNDOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 4. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 5. FILIP MABIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 6. JOSIP FARKAŠ - Karlovac 1969
|
|
- 7. LOVRO MASLOV - Zagrebački karate savez
|
|
- 8. LUKA MARKOVIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 9. MATEJ NALETILIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 10. VITO HULINA - VELIKA GORICA
|
Kumite - Boys (U12) -34
|
- 1. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
|
|
- 2. ERIK ĐULA - IVANEC
|
|
- 3. FILIP GOLUBIĆ - MURAKEN
|
|
- 4. FILIP MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. IVANO PENEZIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 6. LUKA POŽEGA - Max Ivankovo
|
|
- 7. MARK MILLER - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 8. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA
|
|
- 9. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
|
- 10. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Boys (U12) -38
|
- 1. ANDRO VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. FRAN RADELIĆ - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 3. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
|
|
- 4. KARLO PANIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 5. LUKA TAČKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
Kumite - Boys (U12) -42
|
- 1. BARTOL KADIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 2. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 3. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. LEON NEDIĆ - TUŠKANAC
|
|
- 5. LEON VUKOJA - Max Ivankovo
|
|
- 6. LUKA ROLA - KOVINAR
|
|
- 7. PETAR FILIPOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 8. SEBASTIJAN MESAROV - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Boys (U12) -46
|
- 1. DAVID BOBAN - Vukovar`91
|
|
- 2. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
|
|
- 3. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. LOVRO VUJIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 5. MARKO TOMLJENOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. MIHAEL MIKOLIN - Karate Akademija Osijek
|
|
- 7. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
|
Kumite - Boys (U12) +46
|
- 1. ADRIAN BUINAC - ICTUS
|
|
- 2. ANDRO DESPOT - Karlovac 1969
|
|
- 3. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. FILIP NAĐAKOVIĆ - Virovitica
|
|
- 5. FRAN ŽAGROVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. GABRIJEL KOLIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. LOVRO VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 8. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 9. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Girls (U12) -32
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. EMA JUKIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 3. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 4. MATEA KORDIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 5. PAULA PANIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 6. TIA SMOLČIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 7. VITA KUČAN - VELIKA GORICA
|
Kumite - Girls (U12) -36
|
- 1. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. VANJA TOT - MURAKEN
|
Kumite - Girls (U12) -40
|
- 1. DORA HAS - Slavonski Brod
|
|
- 2. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
|
|
- 3. ELIANA BELJO - Zagrebački karate savez
|
|
- 4. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 5. IMAN RUŽNIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 6. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 7. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
|
|
- 8. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
|
Kumite - Girls (U12) -44
|
- 1. DORA HERNAUT - Tempo
|
|
- 2. KATJA MILAŠIN - ALFA
|
|
- 3. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
Kumite - Girls (U12) +44
|
- 1. EMA FILKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. JANA KRNETIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 3. KARLA KARAČIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 4. MAGDALENA VAJDA - Zagrebački karate savez
|
|
- 5. SARA TOMIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 6. VERONIKA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. VIKTORIJA PERIĆ - ALFA
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -36
|
- 1. ERIK ĐULA - IVANEC
|
|
- 2. FILIP MABIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 3. LOVRO MASLOV - Zagrebački karate savez
|
|
- 4. LUKA TAČKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 5. MATIJA VOLENIK - STIJENA
|
|
- 6. MAX BREZOVAR - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 7. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
|
- 8. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 9. TONI VUKIĆ - Max Ivankovo
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -41
|
- 1. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 3. KARLO PANIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 4. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LEON JAJIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 6. MARINO KRZNARIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 7. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 8. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -45
|
- 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 2. DOMINIK ŠONJE - Zagrebački karate savez
|
|
- 3. EMANUEL BAĐUN - Tempo
|
|
- 4. FELIKS VIČIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. IVAN IVELJ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. IVAN STRANJAK - Karate Akademija Osijek
|
|
- 7. LUKA ĆUJO - ICTUS
|
|
- 8. MATEJ POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 9. MATIJA NASTESKI - Zagrebački karate savez
|
|
- 10. ROBERT GLAVAŠ - Tigar Sisak
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -48
|
- 1. ANTE PAVLINOVIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 2. KARLO BALOG ŠIRIĆ - Vukovar`91
|
|
- 3. KRISTIJAN FRANK - Zagrebački karate savez
|
|
- 4. MARTIN BOGAT - TUŠKANAC
|
|
- 5. MATEJ TISUCKI - Max Ivankovo
|
|
- 6. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
|
- 7. TIBOR VITELIĆ PAPRIKA - Zagrebački karate savez
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -52
|
- 1. ANTONIO KOPLJAR - STIJENA
|
|
- 2. IVAN HUZANIĆ - Mladost
|
|
- 3. JAKOV STIPIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 4. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. MARIJAN JURIŠIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. MATIA PAVLOVIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 7. MICHAL HURNÍK - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 8. VALENTINO IVANIĆ - Mladost
|
|
- 9. VID ZARIČ - KOVINAR
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -57
|
- 1. JIŘÍ MIKULA - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
|
|
- 3. LUKA RAJNOVIĆ - Virovitica
|
|
- 4. MARKO VRHOVSKI - STIJENA
|
|
- 5. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 6. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) +57
|
- 1. DARIO GRUDEN - Tempo
|
|
- 2. LUKA SOKAČ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. MARKO MARKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 4. MATEJ DEFAR - TINJAN
|
|
- 5. MISLAV PLESIVČAK - Tigar Sisak
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -40
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
|
|
- 4. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 6. EMA ŠEŠET - IVANEC
|
|
- 7. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 8. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 9. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 10. LEA HRŽENJAK - ĐURĐEVAC
|
|
- 11. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 12. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 13. LUCIJA PEROVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 14. TIA SMOLČIĆ - Zagrebački karate savez
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -45
|
- 1. DOROTEA MILAŠIN - ALFA
|
|
- 2. DOROTEA PLAVŠIĆ - Vukovar`91
|
|
- 3. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -50
|
- 1. ELA COLARIĆ - IVANEC
|
|
- 2. ELIŠKA KUDRNOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 3. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. GRETA KLANAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 5. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 6. MIA MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 7. PETRA VUKMANIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -55
|
- 1. ANA RAJNOVIĆ - Virovitica
|
|
- 2. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 3. EMA NOVAK - VELIKA GORICA
|
|
- 4. EVA HERNAUT - Tempo
|
|
- 5. JULIJA DUNDOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. NINA LUKENDA - Zagrebački karate savez
|
|
- 7. TARA NICOLE BONAČIĆ - Virovitica
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) +55
|
- 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
|
|
- 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
|
|
- 3. KAREN MABEL MARČETA - STIJENA
|
|
- 4. KATEŘINA HERMANOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 5. MAGDALENA VAJDA - Zagrebački karate savez
|
|
- 6. MIA ČAČKO - Zagrebački karate savez
|
|
- 7. PETRA MARTINJAK - Zagrebački karate savez
|
|
- 8. SARA BENIĆ - ALFA
|
|
- 9. SARA TOMIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 10. ZARA GLAVNIK - KOVINAR
|
Kumite - Cadets (U16) (male) -52
|
- 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 2. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. MATIJA NASTESKI - Zagrebački karate savez
|
|
- 4. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
|
|
- 5. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 6. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 7. NIKOLA GAJLOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 8. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 9. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 10. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 11. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
|
|
- 12. VALENTINO IVANIĆ - Mladost
|
Kumite - Cadets (U16) (male) -57
|
- 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. MARKO JURIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 4. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 5. SEBASTIJAN STANEK - Vukovar`91
|
|
- 6. VEDRAN ŠKILJEVIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Cadets (U16) (male) -63
|
- 1. ANTE VUKOJA - Zagrebački karate savez
|
|
- 2. ANTONIO MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. BENJAMIN LJUBAS - Max Ivankovo
|
|
- 4. DOMINIK KUČAN - VELIKA GORICA
|
|
- 5. FILIP ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 6. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 7. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 8. LEON DRAGOVIĆ - ALFA
|
|
- 9. LEON KLJAIĆ - ICTUS
|
|
- 10. LUKA SALIHOVIĆ - Međimurje
|
|
- 11. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
|
Kumite - Cadets (U16) (male) -70
|
- 1. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 2. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
|
|
- 3. DAVID SKŘIVÁNEK - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 4. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
|
|
- 5. FILIP ŠARIĆ - ICTUS
|
|
- 6. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 7. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 8. LOVRO TISUCKI - Max Ivankovo
|
|
- 9. MATEO JAKOPANEC - Međimurje
|
Kumite - Cadets (U16) (male) +70
|
- 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. DARIO GLUHINIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 4. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
|
|
- 5. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 6. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
|
Kumite - Cadets (U16) (female) -47
|
- 1. ELA COLARIĆ - IVANEC
|
|
- 2. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. EMA ŠEŠET - IVANEC
|
|
- 5. MARIJA BUNIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 6. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 7. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak
|
Kumite - Cadets (U16) (female) -54
|
- 1. EMA KARDAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 2. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. IVA MARKOVIĆ - ALFA
|
|
- 4. KARLA ŠANČIĆ - STIJENA
|
|
- 5. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 6. MAJA KOZLINGER - Virovitica
|
|
- 7. NINA LUKENDA - Zagrebački karate savez
|
|
- 8. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA
|
|
- 9. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET
|
Kumite - Cadets (U16) (female) +54
|
- 1. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. ANAMARIJA RAVLIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 3. DORA ŽUGČIĆ - TUŠKANAC
|
|
- 4. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
|
|
- 5. EMA PENDIĆ - Vukovar`91
|
|
- 6. IRIS KOVAČ - TUŠKANAC
|
|
- 7. LARA HODALIĆ - Koprivnica
|
|
- 8. LEONA HAUPERT - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 9. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
|
|
- 10. MIA ČAČKO - Zagrebački karate savez
|
|
- 11. PETRA MARTINJAK - Zagrebački karate savez
|
|
- 12. SAMANTA MENDIKOVIĆ - TINJAN
|
Kumite - Juniors (U18) (male) -55
|
- 1. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
|
Kumite - Juniors (U18) (male) -61
|
- 1. ANTONIO MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. DOMINIK KUČAN - VELIKA GORICA
|
|
- 4. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 5. LUKA PAPIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
Kumite - Juniors (U18) (male) -68
|
- 1. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 3. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 4. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
|
|
- 5. FILIP RAMIĆ - ZAMET
|
|
- 6. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 7. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 8. LEO MARKOVIĆ - Mladost
|
|
- 9. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 10. PATRIK IFKO - Karate Akademija Osijek
|
|
- 11. PATRIK KOZARIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 12. STRAHINJA BRANKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
Kumite - Juniors (U18) (male) -76
|
- 1. JAKOV RUKAVINA - Mladost
|
|
- 2. KARLO ALERIĆ - Vukovar`91
|
|
- 3. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. MILAN ĆUJO - ICTUS
|
|
- 5. NINO ORNIK - KOVINAR
|
|
- 6. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
|
|
- 7. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA
|
Kumite - Juniors (U18) (male) +76
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. DARIO GLUHINIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 3. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. TEO OSMIĆ - TINJAN
|
Kumite - Juniors (U18) (female) -48
|
- 1. EMA ZETICA - Mladost
|
|
- 2. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Juniors (U18) (female) -53
|
- 1. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. NIKA MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET
|
Kumite - Juniors (U18) (female) -59
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
|
|
- 2. EMA JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 3. GABRIELA GOLIĆ - Delta
|
|
- 4. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 5. SAMANTA MENDIKOVIĆ - TINJAN
|
Kumite - Juniors (U18) (female) +59
|
- 1. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 3. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
|
|
- 4. MIA GRETA ZORKO - Zagrebački karate savez
|
|
- 5. STELLA CRNOBRNJA - Mladost
|
Kumite - Y. seniors (U21) (male) -OPEN
|
- 1. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 4. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. JAKOV RUKAVINA - Mladost
|
|
- 7. LEO MARKOVIĆ - Mladost
|
|
- 8. MARTIN BREŠKI - LEPOGLAVA
|
|
- 9. MILAN ĆUJO - ICTUS
|
|
- 10. PATRIK IFKO - Karate Akademija Osijek
|
|
- 11. PATRIK KOZARIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 12. PAUL KARAČIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 13. TEO OSMIĆ - TINJAN
|
Kumite - Y. seniors (U21) (female) -OPEN
|
- 1. EMA ZETICA - Mladost
|
|
- 2. IVANA BOROMISA - STUDENT
|
|
- 3. IZIDORA JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 4. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 5. MIA GRETA ZORKO - Zagrebački karate savez
|
|
- 6. MONIKA BUBNJIĆ - Virovitica
|
|
- 7. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC
|
|
- 8. STELLA CRNOBRNJA - Mladost
|
KATA (209)
Ciciban beginner (U8) (male)
|
- 1. ANTE ŽURA - TRNJE
|
|
- 2. EMANUEL STANEŠIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. JOSIP PANDUR - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. MIHA BARTOŠ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. PETAR PUŠKARIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. SANDRO KEĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška
|
Ciciban official (U8) (male)
|
- 1. DOMINIK MUCIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 2. GABRIJEL NEMET - Karate Akademija Osijek
|
|
- 3. JAKOV RADOŠEVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. KARLO BAĐUN - Tempo
|
Ciciban beginner (U8) (female)
|
- 1. IVA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 2. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. LORENA HALUDEK - KK KIK
|
|
- 4. LUNA POR - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. NIKA PANDUR - ĐURĐEVAC
|
|
- 6. PETRA GAŠPAREC - ĐURĐEVAC
|
Ciciban official (U8) (female)
|
- 1. ERIN IVEZIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 2. MELANI ĐUKIĆ - SAMOBOR
|
Y. Boys 8,9 kyu (U10)
|
- 1. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
|
|
- 2. DENIS JAŠAREVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. DOMINIK BRIŠEVAC - ICTUS
|
|
- 4. DOMINIK MUCIĆ - TRNJE
|
|
- 5. GABRIEL KLEN - Max Ivankovo
|
|
- 6. GABRIJEL NEMET - Karate Akademija Osijek
|
|
- 7. JAKOV RADOŠEVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 8. LEO PILIZZARI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 9. LEON KOVAR - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 10. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 11. LOVRO PERESTEGI - TRNJE
|
|
- 12. NEMANJA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 13. PATRIK PRESEĆAN - KK KIK
|
|
- 14. PAVAO STANEŠIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 15. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak
|
Y. Boys 7,6 kyu (U10)
|
- 1. ANDRIJA VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 2. ANTONIJO BAŠIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 4. KARLO HALUDEK - KK KIK
|
|
- 5. PATRIK PELD - SAMOBOR
|
|
- 6. PETAR LAZIĆ - OMEGA
|
|
- 7. TOMA FRANČIĆ - MURAKEN
|
Y. Boys official (U10)
|
- 1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 2. IVAN KUKIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 3. OZREN GRGIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
Y. Girls 8,9 kyu (U10)
|
- 1. ERIN IVEZIĆ - TRNJE
|
|
- 2. FIONA KNEŽEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. IVANČICA BOROŠ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
|
- 5. LANA HUSNJAK - Karate Akademija Osijek
|
|
- 6. LANA KRILJ - Nova Gradiška
|
|
- 7. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 8. LUCIJA LONČAR - TRNJE
|
|
- 9. LUCIJA SALOPEK - Tempo
|
|
- 10. MATEA LAZIĆ - OMEGA
|
|
- 11. SANDRA ĐOTLO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 12. SARA TRBOJEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Y. Girls 7,6 kyu (U10)
|
- 1. ANA MATKOVIĆ - ICTUS
|
|
- 2. DORA ANDRIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. EMA DRAVEC - Pitomača
|
|
- 4. FRANKA MAKVIĆ - Pitomača
|
|
- 5. LARA GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 6. LARA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 7. MAGDALENA BAŠIĆ - SAMOBOR
|
|
- 8. MAGDALENA BLAŽAK - KK KIK
|
|
- 9. SARA HABAN - Max Ivankovo
|
|
- 10. TENA TRATNJAK - Pitomača
|
Y. Girls official (U10)
|
- 1. ANA BAĐUN - Tempo
|
|
- 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 3. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 4. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
|
|
- 5. MARTINA SALOPEK - Tempo
|
|
- 6. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
|
|
- 7. TALIJA ČOLAK - OMEGA
|
Boys 8,9 kyu (U12)
|
- 1. DAMIAN JEZDIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
|
|
- 3. DORIJAN ALMAŠI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. IVAN MARJANOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. JAKOV TOPIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 6. KARLO HALUDEK - KK KIK
|
|
- 7. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. PATRIK PRESEĆAN - KK KIK
|
|
- 9. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 10. TIN FILIPOVIĆ - Kondura Sisak
|
Boys 7,6 kyu (U12)
|
- 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
|
|
- 2. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. DAVID VIDOVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 4. FRANJO KRIŽANAC - ICTUS
|
|
- 5. GREGOR TRBOJEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. IVANO TOMAŠKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. IVANO VUKOJEVIĆ - ICTUS
|
|
- 8. LUKA KOS - SAMOBOR
|
|
- 9. LUKA ROLA - KOVINAR
|
|
- 10. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 11. MARK MILLER - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 12. MATIJAS IDŽANOVIĆ - Tempo
|
|
- 13. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 14. OZREN GRGIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 15. ROBERT VUKOJEVIĆ - ICTUS
|
Boys official (U12)
|
- 1. FILIP GOLUBIĆ - MURAKEN
|
|
- 2. FRAN KISIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 3. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 4. HRVOJE POSAVEC - MURAKEN
|
|
- 5. IVAN KUKIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 6. LOVRO ERAK - Virovitica
|
|
- 7. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 8. VITO KRSNIK - Zagrebački karate savez
|
Girls 8,9 kyu (U12)
|
- 1. CHIARA MAJIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 2. DALIA PRSTAČIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 3. IMAN RUŽNIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 4. MAGDALENA BLAŽAK - KK KIK
|
|
- 5. ZARA VALDGONI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Girls 7,6 kyu (U12)
|
- 1. ELENA MARUNČEK - ICTUS
|
|
- 2. ELI MATUŠENSKI - ICTUS
|
|
- 3. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 4. LANA POTURICA - Nova Gradiška
|
|
- 5. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 6. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. MARIJA CINDRIĆ - ICTUS
|
|
- 9. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 10. TEA BRINC - Koprivnica
|
Girls official (U12)
|
- 1. ANA DRUŽINEC - Zagrebački karate savez
|
|
- 2. ANTONIJA BARIĆ - Zagrebački karate savez
|
|
- 3. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 4. DORA POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 5. JANA AUGUSTIĆ - MURAKEN
|
|
- 6. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 8. LAURA ERAK - Virovitica
|
|
- 9. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 10. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
|
|
- 11. NIKA MALTARIĆ - MURAKEN
|
|
- 12. NINA DOMOVIĆ - Pitomača
|
|
- 13. RITA MUSTAPIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 14. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 15. VANJA TOT - MURAKEN
|
Y. Cadets 8,9 kyu (U14) (male)
|
- 1. JAKOV TOPIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 2. LEON PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
|
|
- 4. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Y. Cadets 7,6 kyu (U14) (male)
Y. Cadets official (U14) (male)
|
- 1. EMANUEL BAĐUN - Tempo
|
|
- 2. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 3. JIŘÍ MIKULA - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 4. MAX BREZOVAR - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 5. MICHAL HURNÍK - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 6. NIKOLA PARLOV - OMEGA
|
|
- 7. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 8. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa
|
|
- 9. VID ZARIČ - KOVINAR
|
Y. Cadets 8,9 kyu (U14) (female)
|
- 1. DORA KIRIN - Tigar Sisak
|
|
- 2. GABRIJELA SAMBOL - Max Ivankovo
|
Y. Cadets 7,6 kyu (U14) (female)
|
- 1. ANA VUJIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. ELENA MARUNČEK - ICTUS
|
|
- 4. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. LANA HUZAK - Koprivnica
|
|
- 6. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Y. Cadets official (U14) (female)
|
- 1. ANA DRUŽINEC - Zagrebački karate savez
|
|
- 2. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 5. ELIŠKA KUDRNOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 6. EMA TRATNJAK - Pitomača
|
|
- 7. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 9. KATEŘINA HERMANOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 10. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 11. KLARA BALOG - Kondura Sisak
|
|
- 12. KRSNIK NIKA - ALFA
|
|
- 13. LEONA HUSTIĆ - Pitomača
|
|
- 14. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 15. LUKRECIJA BRKAN - ALFA
|
Cadets official (U16) (male)
|
- 1. DAVID SKŘIVÁNEK - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 2. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
|
|
- 3. NIKOLA PARLOV - OMEGA
|
|
- 4. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa
|
Cadets official (U16) (female)
|
- 1. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. INGA GRGIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 5. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 7. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 9. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 10. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 11. STELA HORVAT - CENTAR ŠENKOVEC
|
Juniors official (U18) (male)
|
- 1. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 2. FILIP JURIĆ - ICTUS
|
|
- 3. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
|
|
- 5. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
Juniors official (U18) (female)
|
- 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. INGA GRGIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 4. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 5. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. STELA HORVAT - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 9. TEA KOVAČEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 10. TEA ZLOJIĆ - ICTUS
|
Y. Seniors official (U21) (male)
|
- 1. FRAN GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Y. Seniors official (U21) (female)
|
- 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. PAULA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. TEA KOVAČEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
|