Cicibani (A1)
1. ERIK BENCEK, IVANEC |
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
3. LOVRO ERAK, Virovitica |
3. NOA BANČIĆ, KLENOVNIK |
|
| | | |
Cicibanke (B1)
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO |
2. JANA ČEBOHIN, OMEGA |
3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec |
3. ANA ČONDIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
|
| | | |
Mlađi učenici (6, 7. i 8. KYU) (A2)
1. NOA JAMBROVIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. PETAR TUDIĆ, Pitomača |
3. PATRIK KOS, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
Mlađi učenici (A3)
1. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91 |
2. LEON MUDRI, Vukovar`91 |
3. KARLO KALANJ, Vukovar`91 |
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica |
|
|
|
Mlađi učenici - tim (A4)
1. TEAM (M) VUKOVAR 91, Vukovar`91 |
2. GLOBUS ČAKOVEC, GLOBUS Čakovec |
3. PITOMAČA KATA TIM (M), Pitomača |
3. VIROVITICA KATA TIM, Virovitica |
|
| | | |
Mlađe učenice (6, 7. i 8. KYU) (B2)
1. STELA HORVAT, GLOBUS Čakovec |
2. JANA MARKULIN, OMEGA |
3. NIKOLINA ČUČAK, ENERGIJA |
3. NICOLE STRANJIK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
Mlađe učenice (B3)
1. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91 |
2. ENIA PINTAR, Virovitica |
3. LUCIJA BALENT, GLOBUS Čakovec |
3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Mlađe učenice - tim (B4)
1. GLOBUS KATA TIM, GLOBUS Čakovec |
2. KLENOVNIK KATA TIM, KLENOVNIK |
|
|
|
| | | |
Učenici (6, 7. i 8. KYU) (A5)
1. ROKO ŠTOKIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
3. LUKA KONJEVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. NINO ČURIN, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Učenici (A6)
1. FILIP BALENT, GLOBUS Čakovec |
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
3. ADRIAN FAJFAR, GLOBUS Čakovec |
3. MATIJA RELIĆ, Virovitica |
|
|
|
Učenici - tim (A7)
1. GLOBUS 3 KATA TIM, GLOBUS Čakovec |
2. GLOBUS 2 KATA TIM, GLOBUS Čakovec |
3. GLOBUS 1 KATA TIM, GLOBUS Čakovec |
|
|
| | | |
Učenice (6, 7. i 8. KYU) (B5)
1. SABINA PETKOVIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. PETRA MIŠKOVIĆ, ĐAKOVO |
|
|
|
|
|
Učenice (B6)
1. EMA PENDIĆ, Vukovar`91 |
2. PAULA JUG, OMEGA |
3. IVANA RAGUŽ, ĐAKOVO |
3. ANĐELA ČAVIĆ, ENERGIJA |
|
|
|
Učenice - tim (B7)
1. TEAM (Ž) VUKOVAR 91, Vukovar`91 |
2. GLOBUS KATA TIM, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
| | | |
Mlađi kadeti (6, 7. i 8. KYU) (A8)
1. TONI SEKIĆ, OMEGA |
2. MIHAEL TUDIĆ, Pitomača |
3. LUKA BOKAN, Pitomača |
3. VILI GRGAČIĆ, Pitomača |
|
|
|
Mlađi kadeti (A9)
1. ROBERT BANFIĆ, Princ |
2. TONI TOMIĆ, BUSHIDO |
3. DAVOR DREMPETIĆ, BUSHIDO |
3. IVAN DRAGANIĆ, Vukovar`91 |
|
|
|
Mlađi kadeti -tim (A10)
1. GLOBUS 1 KATA TIM, GLOBUS Čakovec |
2. GLOBUS 2 KATA TIM, GLOBUS Čakovec |
3. PITOMAČA 1 KATA TIM (M), Pitomača |
3. PITOMAČA 2 KATA TIM, Pitomača |
|
| | | |
Mlađekadetkinje (6, 7. i 8. KYU) (B8)
1. PAULA JUG, OMEGA |
2. PETRA SUMAN, OMEGA |
3. IZABELA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
|
Mlađekadetkinje (B9)
1. SARA MALČEC, Virovitica |
2. ANA ŠOŠTARIĆ, Vukovar`91 |
3. NADA FABIJANČIĆ, ĐAKOVO |
3. INES MIŠETIĆ, Vukovar`91 |
|
| |
Kadeti (A11)
1. ROBERT BANFIĆ, Princ |
2. DAVOR DREMPETIĆ, BUSHIDO |
3. ALAN UREMOVIĆ, Pitomača |
|
|
| | | |
Juniori (A12)
1. ALAN UREMOVIĆ, Pitomača |
2. MARKO LAMBIĆ, ENERGIJA |
|
|
|
| | | |