Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KATA
KUMITE
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Mlađi učenici 7-9 g. A grupa
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
A1
4
4
0
0
0
2.
ANTONIO MATUŠAN
RAB-ENPI
A1
4
3
0
0
0
3.
DENI MILJENOVIĆ
Delta
A1
4
3
0
0
0
4.
SAŠA JAKOVIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
A1
4
3
0
0
0
5.
NOA MARELIĆ
RAB-ENPI
A1
4
2
0
0
0
6.
BORNA KASAGIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
A1
2
1
0
0
0
7.
PAULO HUDUROVIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
A1
2
1
0
0
0
8.
DOMINIK BADURINA
9. ZMAJ RIJEKA
A1
3
1
0
0
0
9.
NIKO ŽIC
9. ZMAJ RIJEKA
A1
2
0
0
0
0
10.
RUDI MAĆEŠIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
A1
2
0
0
0
0
11.
ANTONIO GERDEVIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
A1
1
0
0
0
0
12.
LUKA OŽBOLT
KK Grobničan
A1
1
0
0
0
0
13.
MARO ALIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
A1
1
0
0
0
0
14.
PAULO DELIĆ
KK Grobničan
A1
1
0
0
0
0
15.
VITO KOVAČ
9. ZMAJ RIJEKA
A1
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice 7-9 g. A grupa
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EMA SGARDELLI
ZAMET
B1
4
4
0
0
0
2.
LANA ŠANIĆ
RAB-ENPI
B1
4
3
0
0
0
3.
ZARA PAPARIĆ
RAB-ENPI
B1
4
3
0
0
0
4.
DIJANA REKIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
B1
3
2
0
0
0
5.
ANTEA MANDIĆ
LOŠINJ
B1
4
2
0
0
0
6.
KATJA RENER
9. ZMAJ RIJEKA
B1
3
1
0
0
0
7.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
B1
2
0
0
0
0
8.
LORENA VLAŠIĆ
KK Grobničan
B1
2
0
0
0
0
9.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
B1
1
0
0
0
0
10.
CHIARA SUŠANJ
NO KACHI
B1
1
0
0
0
0
11.
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
B1
1
0
0
0
0
12.
PETRA STARČEVIĆ
9. ZMAJ RIJEKA
B1
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici 7-9 g. B grupa
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO ZBAŠNIK
Delta
C1
3
3
0
0
0
2.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
C1
3
2
0
0
0
3.
TARIK ŽIŽAK
RIJEKA
C1
3
2
0
0
0
4.
LEON BUZIK
Delta
C1
2
1
0
0
0
5.
ALEKSANDAR STANKOVIĆ
Međimurje
C1
2
0
0
0
0
6.
NOEL MAVRINAC
KK Grobničan
C1
2
0
0
0
0
7.
FILIP ČOVIĆ
ROVINJ
C1
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice 7-9 g. B grupa
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FLAVIA PALIAGA
ROVINJ
C2
1
1
0
0
0
2.
EMA MARINAC
ZAMET
C2
2
1
0
0
0
3.
TEHA BANI
LOŠINJ
C2
1
0
0
0
0
KATA-Učenici 10-11 g. A grupa
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DAVID BERTETIĆ
ROVINJ
A2
2
2
0
0
0
2.
MIRO PULJAR MATIĆ
RAB-ENPI
A2
2
1
0
0
0
3.
HRVOJE MATKOVIĆ
"Forum"
A2
1
0
0
0
0
4.
LEONARDO ŠUNJIĆ
"Forum"
A2
1
0
0
0
0
KATA-Učenice 10-11 g. A grupa
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EMA SGARDELLI
ZAMET
B2
4
4
0
0
0
2.
GABRIELA VIDAKOVIĆ
NO KACHI
B2
4
3
0
0
0
3.
BARBARA BODROŽIĆ
NO KACHI
B2
3
2
0
0
0
4.
PAOLA BLAŽIĆ
NO KACHI
B2
3
2
0
0
0
5.
EMA MARINAC
ZAMET
B2
3
1
0
0
0
6.
LAURA PAVIČIĆ
NO KACHI
B2
3
1
0
0
0
7.
PETRA LIPIĆ
"Forum"
B2
2
0
0
0
0
8.
ELLA ZLOJIĆ
NO KACHI
B2
1
0
0
0
0
9.
LORA DUMENČIĆ
RAB-ENPI
B2
1
0
0
0
0
10.
NIKA KUŠČEVIĆ
NO KACHI
B2
1
0
0
0
0
11.
SARA IVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
B2
1
0
0
0
0
KATA-Učenici 10-11 g. B grupa
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO ZBAŠNIK
Delta
C3
3
3
0
0
0
2.
ALEKSANDAR KALABIĆ
Delta
C3
3
2
0
0
0
3.
KARLO MUŠĆO
RAB-ENPI
C3
2
1
0
0
0
4.
LOVRO FRANKIĆ
RAB-ENPI
C3
2
1
0
0
0
5.
DAVID BERTETIĆ
ROVINJ
C3
2
0
0
0
0
6.
ROKO PAPARIĆ
RAB-ENPI
C3
2
0
0
0
0
KATA-Učenice 10-11 g. B grupa
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINA MATOŠEVIĆ
Delta
C4
2
2
0
0
0
2.
ANA KATARINA TRAVAŠ
RAB-ENPI
C4
3
2
0
0
0
3.
FLAVIA PALIAGA
ROVINJ
C4
2
1
0
0
0
4.
LUANA ŠTIFANIĆ
FINIDA (POREČ)
C4
2
1
0
0
0
5.
AJLA HYSENAJ
LOŠINJ
C4
2
0
0
0
0
6.
LARA ANTEŠIĆ
RAB-ENPI
C4
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOLA SOLOMUN
ROVINJ
A3
2
2
0
0
0
2.
ANTONIO RAMLJAK
LOŠINJ
A3
1
0
0
0
0
3.
LUKA RENIĆ
RAB-ENPI
A3
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SARA BRMBOTA
RAB-ENPI
B3
2
2
0
0
0
2.
MONIKA LOVREC
Međimurje
B3
2
1
0
0
0
3.
AIDA HYSENAJ
LOŠINJ
B3
1
0
0
0
0
4.
TEA MAUKO
Međimurje
B3
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti 14-15 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FRANE PEJKOVIĆ
SOKOL
A4
2
2
0
0
0
2.
ANTONIO RAMLJAK
LOŠINJ
A4
1
0
0
0
0
3.
NIKOLA SOLOMUN
ROVINJ
A4
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
CARLA ČUPIĆ
Delta
B4
3
3
0
0
0
2.
IVONA JOVANOVIĆ
SOKOL
B4
3
2
0
0
0
3.
NIKOLINA MARIĆ
LOŠINJ
B4
3
2
0
0
0
4.
ANAMARIJA CELINIĆ
LOŠINJ
B4
2
1
0
0
0
5.
MONIKA LOVREC
Međimurje
B4
2
0
0
0
0
6.
SARA BRMBOTA
RAB-ENPI
B4
2
0
0
0
0
7.
TEA BANIĆ
LOŠINJ
B4
1
0
0
0
0