Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Veterani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenici
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
KATA-Mlađe učenice team
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
34
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
279
0
LEONA ROVAN (DELTA)
34
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
279
0
LEONA ROVAN (DELTA)
467
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
34
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
123
0
HANNAH VELA RAUTER (LJUTOME)
112
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
458
0
NINA GRCE (RAB-ENP)
330
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
111
0
LEA BAISSERO (NOVIGRA)
438
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
478
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
107
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
72
0
NUŠA JANŽEKOVIČ (LJUTOME)
471
JOSIPA MORAS (RAB-ENP)
279
0
LEONA ROVAN (DELTA)
123
0
HANNAH VELA RAUTER (LJUTOME)
112
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
111
0
LEA BAISSERO (NOVIGRA)
478
0
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
72
0
NUŠA JANŽEKOVIČ (LJUTOME)
471
0
JOSIPA MORAS (RAB-ENP)
123
0
HANNAH VELA RAUTER (LJUTOME)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
478
0
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
72
0
NUŠA JANŽEKOVIČ (LJUTOME)
123
0
HANNAH VELA RAUTER (LJUTOME)
72
0
NUŠA JANŽEKOVIČ (LJUTOME)
471
0
JOSIPA MORAS (RAB-ENP)
107
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
478
0
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
107
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
Osvajači medalja
1. NUŠA JANŽEKOVIČ, LJUTOMER
2. HANNAH VELA RAUTER, LJUTOMER
3. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. IDA DUJAK, NOVIGRAD