Kata - Cicibani (K1)
1. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL |
2. FRAN ŠIMIĆ, KK Galeb |
3. LUKA BAKOVIĆ, Karate Dojo Brač |
3. NIKOLA MIKAČIĆ, Karate Dojo Brač |
|
|
|
Kata - Kids (M) (K1)
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN |
2. IVAN KNEZOVIĆ, KK Galeb |
3. TONČI VRANIČIĆ, Brač |
3. LUKA BAKOVIĆ, Karate Dojo Brač |
|
| |
Kata - Cicibanke (K2)
1. ALEKSANDRA KOSTADINOVA, Karate Dojo Brač |
|
|
|
|
|
|
Kata - Kids (F) (K2)
1. MARTA ZORICA, KK "OSVIT" |
2. ALEKSANDRA KOSTADINOVA, Karate Dojo Brač |
|
|
|
| |
Kata - Young Boys (K3)
1. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL |
2. MARIN VLAHOVIĆ, Karate Dojo Brač |
3. NADAN JUKIĆ, Brač |
3. ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA, KK SOKOL |
|
|
|
Kata - Young Boys - 7,8 Kyu (P1)
1. ROKO MARINIĆ, KK Galeb |
2. DUJE NANJARA, KK Galeb |
3. ROKO BAKOTA, KK Galeb |
|
|
|
|
Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
1. JURAJ ŠKEMBER, ŠIBENIK |
2. LUKA MARINIĆ, KK Galeb |
3. MARIN VLAHOVIĆ, Karate Dojo Brač |
3. BRANIMIR BAKOVIĆ, Karate Dojo Brač |
|
| | | |
Kata - Young Girls (K4)
1. LUCIJA ČVELJO, KK SOKOL |
2. FANI KARABATIĆ, KK SOKOL |
3. LARA STANČIĆ, Karate Dojo Brač |
3. ENA VITKOVIĆ, KK SOKOL |
|
|
|
Kata - Young Girls - 7,8 Kyu (P2)
1. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb |
2. LARA STANČIĆ, Karate Dojo Brač |
|
|
|
|
|
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
1. TENA SVALINA, OKIT |
2. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb |
3. TIA ETEROVIĆ, Brač |
3. LARA ANTIČEVIĆ, Brač |
|
| | | |
Kata - Boys (K5)
1. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL |
2. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb |
|
|
|
|
|
Kata - Boys - 7,8 Kyu (P3)
1. MATEJ REŽIĆ, DALMACIJA-CEMENT |
2. ŠIMUN RAMADŽA, ŠIBENIK |
3. LOVRE JOVANOVIĆ, KK Galeb |
3. MARCELLO ANDREA NIZETICH, Karate Dojo Brač |
|
|
|
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P13)
1. MARINO MATIĆ, Karate Dojo Brač |
2. ŠIMUN ŠANTIĆ, Karate Dojo Brač |
3. ANTE BULJEVIĆ, Karate Dojo Brač |
3. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL |
|
| | | |
Kata - Girls (K6)
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato |
2. BARBARA GREGIĆ, Brač |
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL |
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK |
|
|
|
Kata - Girls - 7,8 Kyu (P4)
1. LUCIJA BILIĆ, ŠIBENIK |
2. JOSIPA CIGIĆ, ŠIBENIK |
3. LUCA ANTUNAC, ŠIBENIK |
3. DALILA MEHULIĆ, ŠIBENIK |
|
|
|
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P14)
1. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK |
2. EMA MATIĆ, ŠIBENIK |
3. LEA ŠOLIĆ, KK Galeb |
3. JOSIPA STANČIĆ, Karate Dojo Brač |
|
| | | |
Kata - Young Cadets (F) (K8)
1. ANA PENTEK, ŠIBENIK |
2. JOSIPA STANČIĆ, Karate Dojo Brač |
|
|
|
|
|
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P18)
1. DALILA MEHULIĆ, ŠIBENIK |
2. JOSIPA CIGIĆ, ŠIBENIK |
3. KATARINA SUSMELJ, DALMACIJA-CEMENT |
3. LUCA ANTUNAC, ŠIBENIK |
|
|
|
Kata - Ml. kadetkinje - 7-5 Kyu (P20)
1. LUCIJA BILIĆ, ŠIBENIK |
2. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK |
3. EMA MATIĆ, ŠIBENIK |
|
|
| | | |