Selected tournament: Kup Jadrana 2020.

DISPLAY TYPE
 
KUMITE (229)

KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 24

    CROATIA
  • 1. BRUNO MARTINOVIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. JOSIP STILINOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. PATRIK BUZOV - DRNIŠ

KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 28

    CROATIA
  • 1. DAVID VEGO - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. IVANO PADOVAN - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. JOSIP VIDEKA - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. NEDJELJKO PRUSAC - KARATE KLUB METKOVIĆ

KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32

    CROATIA
  • 1. BRUNO MUSTAPIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. FELIX MERK - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL TURUDIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ

KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 36

    CROATIA
  • 1. LOVRE SLAVICA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. NOA ADRIAN PERKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. PAVE BARADA - KK Zanshin Split

KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36

    CROATIA
  • 1. HRVOJE DVORNIK - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. JOZO MASLAĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. NEO TURČINOV - BUSHIDO

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 24

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 27

    CROATIA
  • 1. ELLA JERAT - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. MELANI MAJKIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. NAOMI KLARIN - OKIT
  • CROATIA
  • 4. NILA TOMAŠIK - BUSHIDO

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 30

    CROATIA
  • 1. ELLEN KOVAČEV - OKIT
  • CROATIA
  • 2. IVA KRVAVICA - KNIN
  • CROATIA
  • 3. VITA VULIN - OKIT

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 33

    CROATIA
  • 1. ENA NIŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 2. LILI KLARIN - OKIT
  • CROATIA
  • 3. NICOLE PETKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. SARA MUDRONJA - BUSHIDO

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) + 33

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 27

    CROATIA
  • 1. ALEM ADILI - OKIT
  • CROATIA
  • 2. DUJE PETKOVIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 3. MATEJ ŠEGO - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MATEO NALETILIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31

    CROATIA
  • 1. ANTE PALINIĆ - KK "OSVIT"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ ČOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 3. FILIP GLAVIŠKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. FRAN ŠIMIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 5. IVAN KRSTIČEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. LUKA GRBAVAC - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. MARIN BEGIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 8. MARKO BELJO - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. ROKO JELIĆ - BUSHIDO

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 35

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BORNA - MATIJA BARBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 2. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. LUKA MANDIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. MARKO DUGANDŽIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. MARKO GLIGO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. MATEJ RASPUDIĆ - CROHERC

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 39

    CROATIA
  • 1. BORNA BELAMARIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. FILIP PRUSAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. VIGO JURIČEV-BARBIN - OKIT

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 43

KUMITE - Dječaci (9-10 god) + 43

    CROATIA
  • 1. DUJE AMIŽIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. FABIAN PILIPAC - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. JOSIP KOVILIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. MARKO VEGO - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. MARO PLANINIĆ - CROHERC

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -27

    CROATIA
  • 1. ANA PETRINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. JOSIPA LOLIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. MARTA GRGIĆ - CROHERC

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -31

    CROATIA
  • 1. ANA MARJANOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. ANA MASLAĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. ANA MARIJA KAPOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. GABRIJELA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. LILI KLARIN - OKIT
  • CROATIA
  • 6. MIA NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 7. NIA MUDRONJA - BUSHIDO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. PETRA SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 9. TEA KNEZ - BUSHIDO

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35

    CROATIA
  • 1. ANA ZEKIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. IVANA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. MAJA ŠKULIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 4. MARIJA SOFIJA JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. MIA THERESA ŠKEDEL - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 6. MIHAELA GALEŠIĆ - Petrina

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39

    CROATIA
  • 1. LEONA PEHAR- TRIPALO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. LORENA GLAMUZINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. MIA IBRAHIMPAŠIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. UMA KOSOVIĆ - KK Galeb

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43

    CROATIA
  • 1. EMA MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. ENA KALEB - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. GABRIJELA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. NIKA BUZOV - DRNIŠ

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) + 43

    CROATIA
  • 1. ANTONIA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA ODAK - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. MARIJA MARTINAC - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. TIA JURAGA - BUSHIDO

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 34

    CROATIA
  • 1. ANTONIO TOMIĆ HUĐAN - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. OLIVER JOVIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 3. PETAR VOLARIĆ - CROHERC

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL JURIČEV - OKIT
  • CROATIA
  • 2. IVAN DUGANDŽIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. JOSIP BILAN - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 4. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. LUKA VEGO - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MARIO KOVAČ - KK Posušje
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA KRASIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA SOLDO - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. PERO DŽIDA - CROHERC

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44

    CROATIA
  • 1. BORNA BRAKUS - KK Zanshin Split
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAVID SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 49

    CROATIA
  • 1. FILIP MATEJ VOLARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. GRGA URLIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN BARBARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. MARKO MARKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. NIKO RADOVČIĆ - KK "OSVIT"

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 54

    CROATIA
  • 1. PETAR BULJAN - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. ZORAN PLANINIĆ - CROHERC

KUMITE - Dječaci (11-12 god) + 54

    CROATIA
  • 1. MATEO NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. NOA MILAKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. PATRIK VUČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. ROKO BARIŠIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 34

    CROATIA
  • 1. BRUNA GUJINOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. PETRA GLAMUZINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. SARA PAPONJA - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 39

    CROATIA
  • 1. EVA KRASIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. IVANA JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. JOSIPA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. LUCA MASLAĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. MAGDALENA SOLDO - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. MARTA PRSKALO - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. NIKOLINA MACURA - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 8. SARA MAREVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 44

    CROATIA
  • 1. ALANI ODAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ELENA RAIČ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. MILA VEKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 49

    CROATIA
  • 1. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA GRUBELIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 4. PAOLA RANČIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. TARA JUKIĆ - OKIT

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 54

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JOSIPA NIŽIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 3. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ - CROHERC

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) + 54

    CROATIA
  • 1. EMA BODLOVIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. IVONA ŽABIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ZOVKO - KK Knez Domagoj Metković

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MIŠE - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DAVID SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 4. MATIJA SORIĆ - Petrina

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49

    CROATIA
  • 1. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. DEAN KNEŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. IVAN ŠKOKO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54

    CROATIA
  • 1. LUKA PIŠONIĆ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. MATEJ CAR - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. MATEJ KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TOMISLAV PEHAR - LJUBUŠKI

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 59

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. ROKO SMOJE - KK Galeb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TOMO SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 64

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 69

KUMITE - Dječaci (13-14 god) + 69

    CROATIA
  • 1. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. MARKO GAĆE - DALMACIJA

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 44

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANĐELA BOŠNJAK - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. ELA ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 3. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 49

    CROATIA
  • 1. LANA MACURA - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. MARIJETA SELAK - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MATEA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 4. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 5. MIHAELA DILBER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. TARA JUKIĆ - OKIT

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 54

    CROATIA
  • 1. ERIKA VASILJ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 2. JASMINA MEVIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 3. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA VRDOLJAK - KK SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MARIJA JUKIĆ - KK Posušje
  • CROATIA
  • 6. TONKA VLAJČIĆ - KK SOKOL

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 59

    CROATIA
  • 1. LUCIJA SLIPČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. MARICA BOŠNJAK - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. NORA JUKIĆ - OKIT

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 64

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 2. KLARA PLAZIBAT - KK SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEA REZO - KK Posušje
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) + 64

    CROATIA
  • 1. EMA GOJSALIĆ - KK Galeb

KUMITE - Kadeti -52

KUMITE - Kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEO MUCIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. ROKO ŽARKO - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TOMO SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

KUMITE - Kadeti -63

KUMITE - Kadeti -70

KUMITE - Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BAKIR IDRIZOVIC - Student Mostar
  • CROATIA
  • 3. DENIS TOSUNI - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 6. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 7. ROKO ŽAPER - DALMACIJA

KUMITE - Kadetkinje -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVANA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 2. LEA GRGUREVIĆ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. SILVIJA RADIĆ - Kakato

KUMITE - Kadetkinje -54

    CROATIA
  • 1. KATJA JERKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA VRDOLJAK - KK SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MERJEM ĐONKO - Student Mostar

KUMITE - Kadetkinje -61

    CROATIA
  • 1. KORINA VRANDEČIĆ - KK SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. STELA ČUČAK - Student Mostar
  • CROATIA
  • 3. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

KUMITE - Kadetkinje +61

KUMITE - Juniori -55

KUMITE - Juniori -61

KUMITE - Juniori -68

KUMITE - Juniori -76

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANEL TANOVIC - Student Mostar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DANIS KUKO - Student Mostar
  • CROATIA
  • 3. DINO SUČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. ORLEAN BRKIĆ -AVDIĆ - DALMACIJA

KUMITE - Juniori +76

    CROATIA
  • 1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN

KUMITE - Juniorke -48

KUMITE - Juniorke -53

KUMITE - Juniorke -59

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANAMARIJA BORAS - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. ANETA JOVIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 3. IVANA RADOŠ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. KASJA BAN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. TONKA BERIŠA - KK JADRAN

KUMITE - Juniorke -66

    CROATIA
  • 1. LAURA VLADUŠIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA MARIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. MANDIĆ MARIJA - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 4. MARTA ŠIMIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 5. MIA ČAČKO - KK 10. DAN

KUMITE - Juniorke +66

    CROATIA
  • 1. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARIJETA MILETIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 3. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN

KUMITE - U21 (M) -60

KUMITE - U21 (M) -67

KUMITE - U21 (M) -75

KUMITE - U21 (M) -84

KUMITE - U21 (M) +84

KUMITE - U21 (Ž) -50

KUMITE - U21 (Ž) -55

KUMITE - U21 (Ž) -61

KUMITE - U21 (Ž) -68

KUMITE - U21 (Ž) +68

    CROATIA
  • 1. DOMINA PAVLOVIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. TONKA BERIŠA - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 5. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN

KUMITE - Seniori -60

KUMITE - Seniori -67

KUMITE - Seniori -75

KUMITE - Seniori -84

KUMITE - Seniori +84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HARIS BEŠIĆ - Student Mostar
  • CROATIA
  • 2. MATEO PERIŠIĆ - BUSHIDO

KUMITE - Seniorke -50

KUMITE - Seniorke -55

KUMITE - Seniorke -61

KUMITE - Seniorke -68

KUMITE - Seniorke +68

    CROATIA
  • 1. IVANA GALIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 2. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
KATA (117)

KATA - Kadeti

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ MILIČEVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 2. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato

KATA - Juniori

KATA - U21 (M)

KATA - Seniori

    CROATIA
  • 1. FRANE HERENDA - Velebit

KATA - Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ERIKA GRABOVAC - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 2. EVA ŠANJE - Kakato
  • CROATIA
  • 3. KORINA VRANDEČIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. LARA JURČEVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 5. LEA ŠOLIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA FUZUL - Petrina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MERJEM ĐONKO - Student Mostar
  • CROATIA
  • 8. SILVIJA RADIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 9. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

KATA - Juniorke

    CROATIA
  • 1. ANA MATAS - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IMAN DEMIĆ - Student Mostar
  • CROATIA
  • 3. NINA ELPEZA - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SARA BEŠLIĆ - KK Posušje

KATA - U21 (Ž)

KATA - Seniorke

    CROATIA
  • 1. ARNELA OVČINA - Kakato

KATA A (M) - 2015/16

    CROATIA
  • 1. DAVID HERENDA - Velebit
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JAKOV KNEZOVIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 3. MIRKO STIPIČIN - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NEDO MATIĆ - LJUBUŠKI

KATA A (M) - 2014/15

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTE LUBURIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. DAVID HERENDA - Velebit
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LUKA ANIĆ - LJUBUŠKI

KATA A (M) - 2013/14

    CROATIA
  • 1. JAKOV BOSOTIN - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MIHAEL ANIĆ - LJUBUŠKI

KATA A (M) - 2012/13

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL SIKIRIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 2. JAKOV HERENDA - Velebit

KATA A (M) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. JAKOV HERENDA - Velebit
  • CROATIA
  • 2. JOSIP CRNOV - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. ŠIME VUICA - Petrina

KATA A (M) - 2010/11

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID MILAS - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. VITO KARABAN - Petrina

KATA A (M) - 2009/10

    CROATIA
  • 1. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 2. FILIP BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 3. LEO MACANOVIĆ - Kakato

KATA A (M) - 2008/09

KATA A (Ž) - 2015/16

    CROATIA
  • 1. EMA KOIĆ - Velebit

KATA A (Ž) - 2014/15

    CROATIA
  • 1. KLARA SABLJIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. MILA BULJAT - Velebit

KATA A (Ž) - 2013/14

    CROATIA
  • 1. IVA VUKMAN - PIROVAC
  • CROATIA
  • 2. NIKA VUKMAN - PIROVAC
  • CROATIA
  • 3. RAFAELLA ČUBRIĆ - PIROVAC

KATA A (Ž) - 2012/13

    CROATIA
  • 1. BARBARA KROŠELJ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. TONKA ŠIMIĆ - DALMACIJA-CEMENT

KATA A (Ž) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. MAJA ŠKULIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 2. MARTA BJELICA - Kakato

KATA A (Ž) - 2010/11

    CROATIA
  • 1. FANI KARABATIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. LARA FUZUL - Petrina
  • CROATIA
  • 3. MATEA ČAGALJ - OBI Kaštela

KATA A (Ž) - 2009/10

    CROATIA
  • 1. GRETA LUKIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 2. NATALI VUICA - Petrina

KATA A (Ž) - 2008/09

    CROATIA
  • 1. ANTEA KNEZOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. ENA RAJKOVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA FUZUL - Petrina
  • CROATIA
  • 4. MARE MEŠTROV - OKIT

KATA B (M) - 2015/16

    CROATIA
  • 1. BRUNO MARTINOVIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. IVANO JASPRICA - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 3. PETAR PUHALO - DALMACIJA-CEMENT

KATA B (M) - 2014/15

    CROATIA
  • 1. CHRISTIAN ČALJKUŠIĆ CANO - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. FRANE BANJAN - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 3. MARIN JAKIĆ - KK Knez Domagoj Metković

KATA B (M) - 2013/14

    CROATIA
  • 1. ANDREJ RADONJIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 2. DAVID PEHNEC - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 3. DUJE PETKOVIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 4. DUJE ŠKOKIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 5. TOMA LISICA - Petrina

KATA B (M) - 2012/13

    CROATIA
  • 1. ADRIAN KOKAN - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. ANTE PALINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. DARIO SUČIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. FERDINAND LISICA - Petrina

KATA B (M) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. BORNA BELAMARIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. IVANO SORIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 3. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. MAURICIO AGNIĆ - KK Galeb

KATA B (M) - 2010/11

    CROATIA
  • 1. JOSIP SUNKO - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. LOVRE VUČAK - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. MATEO NINIĆ - KK "OSVIT"

KATA B (M) - 2009/10

    CROATIA
  • 1. ANDRO VUČEMILOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ VUK - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 3. NIKO RADOVČIĆ - KK "OSVIT"

KATA B (M) - 2008/09

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LOVRO ČUTURIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 2. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL

KATA B (Ž) - 2015/16

    CROATIA
  • 1. SARA BRČIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. SOFIA VRCAN PLAZA - OKIT

KATA B (Ž) - 2014/15

    CROATIA
  • 1. KLARA PAVLOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. MARIELA SUNKO - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. MARINA MUSLIM - KK SOKOL

KATA B (Ž) - 2013/14

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDRA KOSTADINOVA - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 2. ANĐELA DEKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 3. BRIGITA OBRADOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. IVA PLEĆAS - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 5. NATALIJA BILIŠKOV - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. TEA PERAGA - OBI Kaštela

KATA B (Ž) - 2012/13

    CROATIA
  • 1. KATARINA ČVELJO - KK SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEA KUREVIJA - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 3. MARTA ZORICA - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 4. MIA NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 5. NICOLL CARINA LIŠNIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 6. NIKA KRAVAR - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. SANJA HADŽOVIĆ KRAGIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 8. SARA VUKOJA - Karate Dojo Brač

KATA B (Ž) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. MIHAELA GALEŠIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 2. NOELLE AGNIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. NOEMI KUNCE - Petrina
  • CROATIA
  • 4. ŽANA BOKAN - KK SOKOL

KATA B (Ž) - 2010/11

    CROATIA
  • 1. BEATA KUNCE - Petrina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KATARINA REZO - KK Posušje
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ČVELJO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"

KATA B (Ž) - 2009/10

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MARIJA PALAC - LJUBUŠKI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MATEA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 3. MIA IBRAHIMPAŠIĆ - KK Galeb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. PETRA JUKIĆ - KK Posušje

KATA B (Ž) - 2008/09

    CROATIA
  • 1. ANNMARY LIŠNIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 2. EVA MIRKOV - Petrina
  • CROATIA
  • 3. FANI ZDRILIĆ - Petrina
KUMITE TEAM (3)

KUMITE TEAM - Ml. kadeti

KUMITE TEAM - Kadeti

KUMITE TEAM - Juniori

KUMITE TEAM - U21 (M)

KUMITE TEAM - Seniori

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TEAM SENIORI - Student Mostar

KUMITE TEAM - Ml. kadetkinje

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TEAM ML. KADETKINJE - KK Posušje
  • CROATIA
  • 2. TEAM ML.KADETKINJE - KK SOKOL

KUMITE TEAM - Kadetkinje

KUMITE TEAM - Juniorke

KUMITE TEAM - U21 (Ž)

KUMITE TEAM - Seniorke

KATA TEAM (9)

KATA TEAM - Cicibani

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KARATE LJUBUŠKI - LJUBUŠKI

KATA TEAM - Ml.učenici

KATA TEAM - Učenici

    CROATIA
  • 1. TEAM UČENICI - Petrina

KATA TEAM - Ml.kadeti

KATA TEAM - Kadeti/Juniori

KATA TEAM - Seniori

KATA TEAM - Cicibanke

KATA TEAM - Ml.učenice

    CROATIA
  • 1. TEAM ML.UČENICE - PIROVAC
  • CROATIA
  • 2. TEAM ML.UČENICE - Velebit

KATA TEAM - Učenice

    CROATIA
  • 1. TEAM UČENICE - Petrina

KATA TEAM - Ml.kadetkinje

KATA TEAM - Kadetkinje/Juniorke

    CROATIA
  • 1. KAKATO EKIPNO - Kakato
  • CROATIA
  • 2. TEAM KAD/JUN (Ž) - Petrina
  • CROATIA
  • 3. TEAM KAD/JUN (Ž) - CENTAR ŠENKOVEC

KATA TEAM - Seniorke

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KATA TEAM (Ž) - Student Mostar
KATA DISABLED COMPETITORS (5)

KDC - Poteškoće (M) - Djeca

    CROATIA
  • 1. MATEJ BLAĆE - KK "OSVIT"

KDC - Poteškoće (Ž) - Djeca

    CROATIA
  • 1. BRUNA KRSTULOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. DORA PILEPIĆ - Karate klub OSI Krka Šibenik
  • CROATIA
  • 3. JULIJA KARADAKIĆ - Karate klub OSI Krka Šibenik
  • CROATIA
  • 4. NIKA RAJIĆ - Karate klub OSI Krka Šibenik