Selected tournament: Sevnica Open 2016

DISCIPLINE
 
AGE GROUPS
 
 
KATA-2009 (M)

Kata - 2009 (M) - K1

1. JAKOB IRT, NOVO MESTO
2. LUKA VAUDA, KK WKSA Hajdina
3. TIM BRULA, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. NIK CEMIČ, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA

KATA-2009 (F)

Kata - 2009 (F) - K21

1. ESTER HORN, NOVO MESTO
2. LINA ZAVRL ZUPANC, KBV SEVNICA
3. NIKA MIKETIČ, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. EMA ŽAGAR, NOVO MESTO

KATA-2007-2008 (M)

Kata-2007-2008 1st level (M) - K2

1. ANTONIO DIMOVSKI, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
2. TADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA
3. MATEVŽ HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. MATIC PRAPROTNIK, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC

Kata-2007-2008 2nd level (M) - K3

1. JAN BORUT RUŽIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. ALEŠ ŽAGAR, NOVO MESTO
3. ANŽE JAKLIČ RAJAR, NOVO MESTO

Kata-2007-2008 3rd level (M) - K4

1. SWEN HORN, NOVO MESTO
2. JAKOB KOPINA, NOVO MESTO

KATA-2007-2008 (F)

Kata-2007-2008 1st level (F) - K22

1. ERIKA KACJAN, KK MISLINJA
2. JANA ROJS, WKSA DUPLEK
3. KLARA ŠTIGL, KBV SEVNICA
3. KARIN LUDVIK, WKSA DUPLEK

Kata-2007-2008 2nd level (F) - K23

1. CRISTINA KORPAR ŽVEGLIČ, TRBOVLJE

KATA-2005-2006 (M)

Kata-2005-2006 1st level (M) - K5

1. DAVID KOCMAN, KBV SEVNICA
2. GAŠPER ŠTIGL, KBV SEVNICA
3. JAKUB KUŠAR, KK WKSA Maribor Center
3. NIKO OGRIZEK, KK WKSA KUNGOTA

Kata-2005-2006 2nd level (M) - K6

1. ERIK PAJTLER, KK WKSA KUNGOTA
2. GAŠPER RUŽIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. NEJC PRAPROTNIK, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. NIK HVALEC, SLOV. BISTRICA

Kata-2005-2006 3rd level (M) - K7

1. NIK PENCA, NOVO MESTO
2. SIMON TIČAR, NOVO MESTO

KATA-2005-2006 (F)

Kata-2005-2006 1st level (F) - K25

1. ANA MIHELČIČ, NOVO MESTO
2. GAJA GERMAVC PUŠNAR, ŠD NIKAN
3. MAŠA PEČEK, ŠD NIKAN
3. EMA KOVAČ, WKSA DUPLEK

Kata-2005-2006 2nd level (F) - K26

1. SARA ŠANTEJ, KBV SEVNICA
2. SARA ROJS, WKSA DUPLEK
3. ZOJA VRTOVŠEK, TRBOVLJE
3. HERA AGAPITO MASTEN, WKSA DUPLEK

Kata-2005-2006 3rd level (F) - K27

1. LEA BRUČI, TKS Samurai Koper
2. EMILIJA MALENA MARTINUZZI, ŠD NIKAN

KATA-2003-2004 (M)

Kata-2003-2004 1st level (M) - K8

1. AMADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA
2. DANIJEL MOREŠE, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. VID HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. NINO PINTER, SLOV. BISTRICA

Kata-2003-2004 2nd level (M) - K9

1. ANGEL LJONDOV, TKS Samurai Koper
2. ANEL ČRNČEC, KK WKSA ŠENTILJ
3. LUKA KRENKER, KK MISLINJA
3. OGRIS ŽAK, KK MISLINJA

Kata-2003-2004 3rd level (M) - K10

1. MICHEL HORN, NOVO MESTO
2. LUKA BRSA, TKS Samurai Koper
3. LUKA ZEKOVIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC

KATA-2003-2004 (F)

Kata-2003-2004 2nd level (F) - K29

1. LARA SALKIČ, TRBOVLJE
2. PARIS KOČEVAR, TRBOVLJE
3. KIARA PRUGOVEČKI, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. URŠKA HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA

Kata-2003-2004 3rd level (F) - K30

1. NINA KERIN, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. URŠA MARUŠIČ, KD Sakura Nova Gorica
3. ANA CERKVENIK PETRARCA, TKS Samurai Koper

KATA-2001-2002 (M)

Kata-2001-2002 2nd level (M) - K12

1. NOEL ČRNČEC, KK WKSA ŠENTILJ
2. ALEN FOČIĆ, KBV SEVNICA
3. TOMAŽ KAJTNA, KBV SEVNICA

Kata-2001-2002 3rd level (M) - K13

1. JURE PLEŠA, TKS Samurai Koper
2. DEJAN MALJENOVIĆ, KBV SEVNICA
3. LEON FERLETIČ, KD Sakura Nova Gorica

KATA-2001-2002 (F)

Kata-2001-2002 1st level (F) - K31

1. KLARA TEKAVEC, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. LANA ŽUGMAN, WKSA DUPLEK

Kata-2001-2002 3rd level (F) - K33

1. MAGDALENA CVIJETIČ, TKS Samurai Koper
2. KAJA DUJMOVIČ, TKS Samurai Koper
3. TEODORA ĐURĐEVIČ, KD Sakura Nova Gorica
3. ANEMARIE POTRČ, KK WKSA ŠENTILJ

KATA-TEAM 2006-2009 (F)

Kata - TEAM - 2006-2009 (F) - E21

1. MLAJŠE DEKLICE, WKSA DUPLEK
2. MLAJŠE DEKLICE, KBV SEVNICA

KATA-TEAM 2001-2005 (M)

Kata - TEAM - 2001-2005 (M) - E2

1. STAREJŠI DEČKI, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. STAREJŠI DEČKI, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA

KATA-TEAM 2001-2005 (F)

Kata - TEAM - 2001-2005 (F) - E22

1. STAREJŠE DEKLICE, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. STAREJŠE DEKLICE, WKSA DUPLEK
3. STAREJŠE DEKLICE TRBOVLJE, TRBOVLJE
3. STAREJŠE DEKLICE, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA

KATA-2010-2011 (M)

Kata - 2010-2011 (M) - L1

1. VITO COLARIČ, NOVO MESTO
2. ERIK KOLENC SMERDU, NOVO MESTO
3. LOVRO GOMBOC, KBV SEVNICA