Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Viktorija Kup „Sv. Vid“
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Young boys
KUMITE-Young girls
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Ciciban (male)
KATA-Young boys
KATA-Young girls
KATA-Boys
KATA-Girls
KATA-Young cadets (male)
KATA-Young cadets (female)
KATA-Cadets (female)
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA - Veterani
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Young boys 8,9 y. -26 (MU1)
Kumite - Young boys 8,9 y. -30 (MU2)
Kumite - Young boys 8,9 y. -34 (MU3)
Kumite - Young boys 8,9 y. -38 (MU4)
Kumite - Young boys 8,9 y. +38 (MU5)
Kumite - Young boys 8,9 y. -26 (MU1)
176
0
LUKAS DOBRE (VIKT)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
227
0
DAVID KOSIĆ (VIKT)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
176
0
LUKAS DOBRE (VIKT)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
46
0
MATIJA GRAHOVAC (VIKT)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
62
0
VILIM DRAGIČEVIĆ (VIKT)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
62
0
VILIM DRAGIČEVIĆ (VIKT)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. LUKAS DOBRE, VIKTORIJA
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
Kumite - Young boys 8,9 y. -30 (MU2)
118
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
118
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
243
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
100
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
175
0
ANTONIO TUFEKČIĆ (VIKT)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
100
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. LUKA CETINA, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Young boys 8,9 y. -34 (MU3)
172
0
DAVID PEZO (VIKT)
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
189
ANDREJ JELAČA (CHMPRI)
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
189
0
ANDREJ JELAČA (CHMPRI)
Medalists
1. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
2. ANDREJ JELAČA, CHAMPION RIJEKA
3. DAVID PEZO, VIKTORIJA
3. ----
Kumite - Young boys 8,9 y. -38 (MU4)
228
0
SEBASTIAN MUŠURA (VIKT)
188
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
Medalists
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. SEBASTIAN MUŠURA, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Young boys 8,9 y. +38 (MU5)
169
0
KARLO BAJČIĆ (VIKT)
94
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
120
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
94
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
120
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
Medalists
1. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. KARLO BAJČIĆ, VIKTORIJA
3. ----