Kumite - Young boys 8,9 y. -26 (L1)
1. NOA NOVOSEL, JASTREB |
2. MARKO SIROMAŠIĆ, JASTREB |
3. HRVOJE ŠULEK, Euro-Tera |
3. IVAN OŽBOLT, KK Grobničan |
|
|
|
Kumite - Young boys 8,9 y. -30 (L2)
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC |
2. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb |
3. BARTOL VUČKOV, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Young boys 8,9 y. -34 (L3)
1. TOMA MILETA, ŠIBENIK |
2. JAKOV KUPINA, JASTREB |
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
3. MATIJA NASTESKI, NOVI ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Young boys 8,9 y. -38 (L4)
1. VAL VILIŠIĆ, STIJENA |
2. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA |
3. MARIN GRACIN, ŠIBENIK |
3. MARKO KOVAČEC, Ronin |
|
|
|
Kumite - Young boys 8,9 y. +38 (L5)
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB |
2. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb |
3. IVAN KOVAČEVIĆ, Ronin |
3. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL |
|
| | | |
Kumite - Young girls 8,9 y. -28 (L6)
1. BRUNA BARANIĆ, ŠIBENIK |
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan |
|
|
|
|
|
Kumite - Young girls 8,9 y. -32 (L7)
1. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ |
2. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb |
3. TINA KRIŽ, Hercegovina-Zagreb |
|
|
|
|
Kumite - Young girls 8,9 y. -36 (L8)
1. JANA ČEBOHIN, OMEGA |
2. DŽENITA KAHRIMANOVIĆ, NOVI ZAGREB |
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS |
3. ELENA MAHNE, KK Grobničan |
|
|
|
Kumite - Young girls 8,9 y. +36 (L9)
1. NINA LUKENDA, BUSHIDO |
2. LEONA GULIJA, VARAŽDIN |
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN |
3. LUCIJA MILETA, ŠIBENIK |
|
| |
Kumite - Boys 10,11 y. -30 (U1)
1. IVAN PRELEC, IPON ZAGREB |
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost |
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA |
3. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. -34 (U2)
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica |
2. MARDUK KRVAVAC, KK JADRAN |
3. NOA RUMENJAK, IPON ZAGREB |
3. ZVONIMIR MIKULČIĆ, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. -38 (U3)
1. LUKA MIĆ, LOTOS ZAGREB |
2. PETAR STANIĆ, Bregana |
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB |
3. JOSIP BRNADA, ŠIBENIK |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. -42 (U4)
1. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN |
2. ANTUN HRUSTIĆ, Ronin |
3. IVAN BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. TONI BOTICA, Princ |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. -46 (U5)
1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA |
2. VITO MIHALJEVIĆ, OPATIJA |
3. MAX FAJERBACH, LOTOS ZAGREB |
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. +46 (U6)
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA |
2. MIHAEL SIRC, Mala Subotica |
3. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN |
3. STIPE ORLOVIĆ, ŠIBENIK |
|
| |
Kumite - Girls 10.11 y. -32 (U7)
1. PETRA DŽIMBEG, NOVI ZAGREB |
2. PETRA ŠIMRAK, Bregana |
|
|
|
|
|
Kumite - Girls 10.11 y. -36 (U8)
1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
2. LUCIJA ZEKANOVIĆ, ŠIBENIK |
3. TINA GRETIĆ, Euro-Tera |
3. ERIKA BRAČUN, KAPTOL |
|
|
|
Kumite - Girls 10.11 y. -40 (U9)
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
2. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA |
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO |
3. LUCIJA MILETA, ŠIBENIK |
|
|
|
Kumite - Girls 10.11 y. -44 (U10)
1. LUCIJA HODAK, JASTREB |
2. KLARA STANUŠIĆ, SPORTSLIFE |
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak |
3. PETRA MARTINJAK, STIJENA |
|
|
|
Kumite - Girls 10.11 y. +44 (U11)
1. LEONA HAUPERT, VRAPČE |
2. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. NINA ZELENBRZ, Virovitica |
3. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT |
|
| | | |
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -36 (M1)
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC |
2. JAKOV FEMBER, STIJENA |
3. VALENTINO KALENIK, Virovitica |
3. LUKAS VOUNASIS, STIJENA |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -41 (M2)
1. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA |
2. BRUNO ŠIMURINA, KK JADRAN |
3. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA |
3. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -45 (M3)
1. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD |
2. LEO MARKOVIĆ, Mladost |
3. PETAR OREŠKOVIĆ, VELIKA GORICA |
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -48 (M4)
1. MIHAEL SIRC, Mala Subotica |
2. DOMAGOJ ŽAJA, SAMOBOR |
3. MATEJ BRAJE, JASTREB |
3. PETAR GAVRANOVIĆ, KK JADRAN |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -52 (M5)
1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE |
2. KRUNO FADLJEVIĆ, SAMOBOR |
3. LUKA PERVAN, KAPTOL |
3. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -57 (M6)
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA |
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
3. LUKA JAKŠIĆ, Mladost |
3. LUKA GAJDEK, TUŠKANAC |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) +57 (M7)
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA |
2. RENATO REŠETAR, ZAMET |
3. VINKO NEMET, ĐURĐEVAC |
3. MARIJAN LOVRIĆ, IPON ZAGREB |
|
| | | |
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) -40 (M8)
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC |
2. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
3. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC |
3. PETRA MLAĐAN, ALFA |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) -45 (M9)
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA |
2. KATARINA KAJFEŠ, ALFA |
3. KLARA STANUŠIĆ, SPORTSLIFE |
3. LARA WEISMANN, Bregana |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) -50 (M10)
1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969 |
2. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera |
3. MATEA BRKOVIĆ, Mladost |
3. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) -55 (M11)
1. BRUNA CVITANOVIĆ, ŠIBENIK |
2. LORENA TOLIĆ, ZAMET |
3. LUNA WEISMANN, Bregana |
3. JINAN EL SAYED, JASTREB |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) +55 (M12)
1. LUCIA BATTAIA, ZAMET |
2. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan |
3. MARTA DULIBIĆ, ŠIBENIK |
3. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN |
|
| | | |
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -52 (K1)
1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE |
2. KRISTIJAN LACKOVIĆ, IPON ZAGREB |
3. LEO MARKOVIĆ, Mladost |
3. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -57 (K2)
1. TOMISLAV FAJERBACH, LOTOS ZAGREB |
2. PATRIK KOZARIĆ, IPON ZAGREB |
3. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD |
3. LUKA BJELOVUK, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -63 (K3)
1. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ, VELIKA GORICA |
2. STIPE RAŠIĆ, IPON ZAGREB |
3. VITO VRBAT, LOTOS ZAGREB |
3. LUKA VUČINIĆ, JASTREB |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -70 (K4)
1. DOMINIK BABOK, BUSHIDO |
2. RENATO REŠETAR, ZAMET |
3. IVAN VUKOVIĆ, VRAPČE |
|
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) +70 (K5)
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA |
2. ANTE RADIĆ, VRAPČE |
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR |
|
|
| | | |
Kumite - Cadets 14,15 y. (female) -47 (K6)
1. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003 |
2. MIA GRETA ZORKO, STIJENA |
3. ANA BODROŽIĆ SELAK, KK JADRAN |
3. ANA GUGEC, JASTREB |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (female) -54 (K7)
1. BRUNA CVITANOVIĆ, ŠIBENIK |
2. LORENA TOLIĆ, ZAMET |
3. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica |
3. KATARINA ŠULEK, Euro-Tera |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (female) +54 (K8)
1. NADJA HADŽIMURATAGIĆ, Ronin |
2. IVANA BOROMISA, STUDENT |
3. LEA MOČIBOB, OPATIJA |
3. NINA JANEŠ, OPATIJA |
|
| | | |
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -OPEN (J1)
1. JAKOV BUNJEVAC, Mladost |
2. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA |
3. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA |
3. ALEN GRDENIĆ, VELIKA GORICA |
|
| | | |
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) -OPEN (J2)
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA |
2. KATICA ĆOSIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. MELANIE CORBATTO, A.S.D. KARATE CLUB 2003 |
3. LAURA REHAK, STUDENT |
|
| | | |