Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
18. Karate Darfest
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
TEŽA/LETO
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadeti (U16) -63
516
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
214
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
214
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
103
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
516
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
287
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
214
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
625
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
275
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
103
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
605
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
342
0
ANTE VUKOJA (ZKS)
639
LEON DRAGOVIĆ (ALFA)
423
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
693
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
287
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
214
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
625
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
103
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
605
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
639
0
LEON DRAGOVIĆ (ALFA)
423
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
693
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
287
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
103
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
605
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
693
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
287
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
693
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
605
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. BENJAMIN LJUBAS, Max Ivankovo