Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
18. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
KOVINAR
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
REGENERACIJA
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
Kata - Kadeti služ. (U16)
Kata - Kadetkinje služ. (U16)
Kata - Juniorke služ. (U18)
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
524
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
281
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
524
VID ZARIČ (KOVINAR)
580
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
444
MICHAL HURNÍK (SKBU)
486
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
437
JIŘÍ MIKULA (SKBU)
458
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
MAX BREZOVAR (SKBU)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
524
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
444
0
MICHAL HURNÍK (SKBU)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
437
0
JIŘÍ MIKULA (SKBU)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
0
MAX BREZOVAR (SKBU)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
580
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
142
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
458
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
442
MAX BREZOVAR (SKBU)
486
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
442
0
MAX BREZOVAR (SKBU)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. NIKOLA PARLOV, OMEGA
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo